Uživatel: Host
Přihlásit
















02.04.2021 Mapový trénink

Místo Hlubočky (49.6276197N, 17.3899919E)
 
Přihláška do 31.03.2021
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování
Stravování
Doprava
 
Vybavení
Platba
 
Výsledky
 


Typ tréninku: hraní si s tempem (střídaní krátkých technických části a dlouhých postupu).
Cil tréninku: oběhnout trat bez chyby, ale svižně. Adekvátně tomu měnit tempo.
Tratě a předběžné délky: A – 8 km. B - 5km, C – 3km



Výsledky
Mezičasy

Trať A 7,6 km
Trať B 5,6 km
Trať C 2,9 aneb Víčkova trasa pro nejotrlejší mladé borce a borkyně






Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer


Seznam přihlášených ( 60 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
STE0701Akrap KryštofOstatní C 35659
UOL1100Bída OndřejSCD C C 35706
UOL0352Bídová MarkétaTSM B A 35683
STE1201Binar VítOstatní C 35674
UOL0452Binarová AdélaSCM A A 35688
STE0702Buchta DavidOstatní C 35668
STE0950Buchtová JulieOstatní C 35669
STE7600Burda TomášOstatní B 35638
STE0852Burdová HanaSCD C B 35639
STE0653Burdová HelenaSCM B B 35640
STE7651Burdová OlgaOstatní B 35641
STE6100Doseděl EmilOstatní A 35662
STE6901Gentric MarcOstatní A 35647
STE0954Hanáková DorotaOstatní C 35652
UOL8080Jílková HanaTrenér B 35703
UOL0654Jílková LenkaSCM B A 35693
UOL0753Jílková PavlaOstatní B 35702
UOL0203Jirka MatyášOstatní A 35686
UOL7750Kopecká JitkaOstatní B 35704
UOL0650Kopecká NelaSCM C B 35698
UOL7800Kopecký DavidTrenér A 35691
UOL0302Krampla Michal JanOstatní A 35687
UOL6601Krampla TomášOstatní A 35685
STE7556Lubrichová Eva Trenér SCD A 35620
STE0451Lubrichová VeronikaSCM B A 35621
STE0202Lukašák ŠimonOstatní A 35670
STE0450Lukašáková SáraSCM B B 35665
STE1100Marek MartinSCD C C 35650
SSU0252Marková EmaOstatní A 35649
STE7550Marková EvaOstatní B 35651
STE0909Matoušek JanSCD B C 35627
STE7951Matoušková JanaOstatní B 35628
STE0751Matoušková JohanaSCM B C 35629
STE7103Mikoška EmanOstatní AProsím o spíše dřívější start35677
STE0807Mikoška Jan SCD C BProsím o spíše dřívější start35678
STE7150Mikošková IvetaOstatní BProsím o spíše dřívější start35679
STE0552Mikošková MarieOstatní BProsím o spíše dřívější start35680
STE9750Mikošková TerezaOstatní BProsím o spíše dřívější start35681
UOL7701Paulíček MichalTrenér SCD A 35692
UOL0951Paulíčková AdelaSCD C B 35700
UOL7851Paulíčková BarbaraOstatní B 35701
UOL0750Paulíčková TerezaSCM A B 35699
STE6907Petřivalský MarekOstatní A 35682
UOL6451Poklopová IvanaTrenér SCM B 35705
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatní A 35689
UOL0301Rajman FilipOstatní A 35690
UOL0303Sarazin Julien PierreOstatní B 35694
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD A 35642
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM A 35635
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM B 35622
UOL7503Smékal DavidTrenér SCM B 35697
UOL0450Smékalová ViktorieSCM B B 35696
STE0800Světnický AntonínSCD B B 35672
STE0207Svoboda RadekOstatní A 35644
STE0809Vavrečka RadekOstatní C 35676
STE7800Venus CtiborOstatní B 35648
STE0554Venusová AnnaSCM B B 35623
UOL0502Vodička IgorSCM B A 35684
STE0650Zatloukalová JulieOstatní B 35637
STE7352Zbraňková MagdaOstatní B 35663