Uživatel: Host
Přihlásit
















  Členové SCM A pro rok 2023
KategorieReg.čísloPříjmeníJménoOddíl
D16STE0751MatouškováJohanaSK SKI-OB Šternberk
D16PLU0888OtrubováKarolínaTJ SOKOL Plumlov
D16UOL0750PaulíčkováTerezaSOB Olomouc
D18UOL0656BurdováHelenaSK SKI-OB Šternberk
D18UOL0654JílkováLenkaSOB Olomouc
D18PLU0577OtrubováAnnaTJ SOKOL Plumlov
H16ZLH0800MrkvicaVáclavOOB TJ Zlaté Hory
H16STE0800SvětnickýAntonínSK SKI-OB Šternberk
H18PLU0501OtrubaFrantišekTJ SOKOL Plumlov
H18KSU0606ŠtáblPatrikKlub vytrvalostních sportů Šumperk
H18STE0504TrepáčAdamSK SKI-OB Šternberk


Členové SCM B pro rok 2023
KategorieReg.čísloPříjmeníJménoOddíl
D16KON0757BenešováAnežkaKOB Konice
D16STE0852BurdováHanaSK SKI-OB Šternberk
D16KON0777DvořákováEmaKOB Konice
D16SSU0850HolzerováNatálie 
D16JPV0850PinkavováEliška 
D16KSU0888ReichlováPavlaKlub vytrvalostních sportů Šumperk
D16KON0760RozsívalováAdélaKOB Konice
D16PLU0851ŠtefkováMichaelaTJ SOKOL Plumlov
D16PTE0880VavrdováKarolínaTJ Sokol Ptení
D16SSU0752ZaoralováEliška 
D18UOL0652DráčováBarboraSOB Olomouc
D18KSU0650JuřinováAdéla 
D18KSU0565Müllerová MarieKlub vytrvalostních sportů Šumperk
D18JPV0551PinkavováHana 
D18JPV0555PlacháAnetaOddíl OS SK Prostějov
D18JPV0653PřikrylováIvanaOddíl OS SK Prostějov
D18JPV0652PřikrylováJanaOddíl OS SK Prostějov
D18KSU0656StrykováKarolína 
D18UOL0651ŠaňákováMarieSOB Olomouc
H16UOL0805Barták PetrSOB Olomouc
H16UOL0700JanečekJáchymSOB Olomouc
H16KON0701LipenskýMatouš 
H16STE0811MáčalaAntonínSK SKI-OB Šternberk
H16KSU0701MičaJan 
H16STE0807MikoškaJan SK SKI-OB Šternberk
H16KSU0808PaloncýJan Klub vytrvalostních sportů Šumperk
H16SSU0702PánekOndřej  
H16JPV0707PlachýOndřejOddíl OS SK Prostějov
H16STE0808TomášekJosefSK SKI-OB Šternberk
H18KSU0525BláhaAdamKlub vytrvalostních sportů Šumperk
H18PLU0500ČernochMartinTJ SOKOL Plumlov
H18KSU0626JordánAlexandrKlub vytrvalostních sportů Šumperk
H18KSU0616ŠánaRobertKlub vytrvalostních sportů Šumperk
H18JPV0505ŠtorekJanOddíl OS SK Prostějov
H18KSU0502TomanekLukášKlub vytrvalostních sportů Šumperk


Členové SCM C pro rok 2023
KategorieReg.čísloPříjmeníJménoOddíl
D16JPV0750 BalvanováVendula Oddíl OS SK Prostějov
D16UOL0751JankůKarolínaSOB Olomouc
D16UOL0753JílkováPavlaSOB Olomouc
D16SSU0851KřapováNatálie 
D16STE0853KučerováKlaudieSK SKI-OB Šternberk
D16SSU0753RichtrováEma 
D16JPV0753RozehnalováAnna 
D16PLU0854SlezákováVendulaTJ SOKOL Plumlov
D16UOL0851Šestáková TerezaSOB Olomouc
D18KSU0676SmýkalováEliška 
H16KSU0848JurčíkJan 
H16KSU0828JuřinaMarek 
H16KON0810KočiříkAntonínKOB Konice
H16UOL0806KolářJan 
H16STE0810KropáčekMatějSK SKI-OB Šternberk
H16UOL0801KubíčekVavřinecSOB Olomouc
H16ASU0748MacekVojtěchMagnus Orienteering
H16KSU0838MarekVít 
H16PLU0804NovotnýJakubTJ SOKOL Plumlov
H16KON0808PodzimekTheodorKOB Konice
H16UOL0701Robenek JiříSOB Olomouc
H16UOL0804ŠimčíkJan Josef 
H18KON0537DvořákŠtěpánKOB Konice
H18KSU0501FabiánekJakub 
H18SSU0505HejtmánekŠtěpán  
H18PLU0503KarásekAntonínTJ SOKOL Plumlov