Přihlásit

motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

Průběžné výsledky Šternberského běhání Krišpína - 29.09.2023 10:05:19
K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ Šternberského běhání po sedmi závodech. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Osmý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání KAPLIČKA se bude konat ve středu 4.10., start v 17:30 h., sraz v Hospůdce u komína.

Běh na Praděd Krišpína - 20.09.2023 13:31:00
Pořadatelé Magdalena Hájková, Chata Sabinka, Hotel Praděd - Vysílač, obce Malá Morávka a Karlova Studánka zvou srdečně na 21. BĚH NA PRADĚD. Jedná se o znovuobnovený silniční běh do vrchu Běh na Praděd, jehož 20 ročníků mezi lety 1994 - 2015 pořádal Miloslav Čermák. Závod je součástí Krakonoš Českého poháru v běhu do vrchu.

ŠTERNBERSKÝ TERÉNNÍ DUATLON 2023 Krišpína - 19.09.2023 20:18:46
SK Vyhlídka zve o víkendu 30.9.-1.10. na dva zajímavé závody ŠTERNBERSKÝ TERÉNNÍ DUATLON A HORSKÝ BĚH
... celá zpráva

S kopečka do kopečka Krišpína - 07.09.2023 16:28:04
Lesní závod S KOPEČKA DO KOPEČKA zahájil ve středu 6. září podzimní část běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na startu se sešlo za slunečného počasí 95 běžců.

Mužskou trať dlouhou 8 km běžel nejrychleji Pavel Dvořák (28.35), ženskou kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (34.12). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 4 km - nejrychlejší byl Artem Ragetskiy (16.01).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kopečku".

Sedmý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání Kaplička se bude konat ve středu 4.10., start v 17:30 h. - informace k závodu ZDE

Zámecké schody za námi Krišpína - 08.06.2023 22:01:27
10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 7. června lesním závodem ZÁMECKÉ SCHODY. Šestého závodu se zúčastnilo 60 běžců, kteří si mohli zazpívat společně s Richardem Müllerem "Po schodoch, po schodoch".

Trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Mára Lubrich (30.23), v ženské kategorii vyhrála Katrin Sásová (37.03). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,22 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (9.01). Nejrychlejším běžcem prémie "po schodoch" byl Mára Lubrich.

FUN TomasRun Krišpína - 25.05.2023 9:37:52
Pátým závodem pokračoval 10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu ve středu 24. května lesním závodem FUN TOMASRUN. Závodu se zúčastnilo 63 běžců, na které po závodě čekaly makrely.

Trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Lukáš Fiala (28.42), v ženské kategorii vyhrála Katka Ondrušík (33.54). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,3 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (9.31).

Šestý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání ZÁMECKÉ SCHODY se bude konat ve středu 7.6., start v 18:00 h., sraz v Dolním Žlebě na betoňáku.

PRABÁBA za námi Krišpína - 06.05.2023 22:09:46
Čtvrtým závodem pokračoval 10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu ve středu 3. května kopcovitým závodem PRABÁBA. Závodu se zúčastnilo 52 běžců, které kromě stoupání potrápil silný a studený vítr.

Trať dlouhou 5,5 km běžel nejrychleji Bohumil Švajda (21.39), v ženské kategorii vyhrála Michaela Mrvková (29.44). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,8 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (12.10).

K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ po čtyřech závodech. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Pátý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání FUN TOMASRUN se bude konat ve středu 24.5., start v 18:00 h., sraz v Řídeči (rekreační stáj Řídeč). Kdo chce mít jistotu makrely, ať se ozve Fantomasovi. :-)

Větrný HLÁSNIČÁK Krišpína - 19.04.2023 21:50:29
10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 19. dubna terénním závodem HLÁSNIČÁK, kterého se zúčastnilo suprových 70 běžců, z toho 22 na kratší trať.

Trať dlouhou 7,5 km běžel nejrychleji Víťa Otevřel (29.58), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (36.11). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,5 km - nejrychlejší byl Tonda Máčala (12.26).

K dispozici jsou výsledky "Hlásničáku" a STE fotoalbum https://obsternberk.rajce.idnes.cz/Hlasnicak_19.4.2023. Čtvrtý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání PRABÁBA se bude konat ve středu 3.5., start v 18:00 h., sraz v hospodě v Lipině.

Kdo se nemůže dočkat na další společný závod, má možnost zúčastnit se v sobotu 22.4. nového závodu PASEKAČKA.RUN, na který srdečně zve Katka a Míra Ondrušíkovi.

Hlásničák Krišpína - 11.04.2023 7:02:23
Běžecká pozvánka na středu 19. dubna do Hlásnice ... celá zpráva

Rekordní ECCE HOMO Krišpína - 06.04.2023 7:22:03
10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 5. dubna silničním závodem ECCE HOMO, na který nastoupilo rekordních 68 běžců, přestože počasí nenabízelo žádný komfort ani pohodové povídání na zahrádce v Kavárně v parku.

Trať dlouhou 5 km běžel nejrychleji Michal Dočkálek (19.43), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (23.33). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,2 km - nejrychlejší byl Honza Matoušek (9.40).

Třetí závod běžeckého seriálu Šternberského běhání HLÁSNIČÁK se bude konat ve středu 19.4., start v 18:00 h.

Jarní KIOSK Krišpína - 13.03.2023 8:20:56
Tradiční závod JARNÍ KIOSK zahájil v neděli 12. března desátý ročník běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na startu se sešlo za chladného počasí 104 běžců.

Mužskou trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Pavel Dvořák (27.27), ženskou trať dlouhou 3,5 km zvládla nejlépe Adriana Klimková (15.31). Kategorie příchozích měla trať dlouhou také 3,5 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (15.41).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kiosku".

Druhý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání ECCE HOMO se bude konat ve středu 5.4., start v 18:00 h. - informace k závodu ZDE

10. ročník Šternberského běhání je připraven Krišpína - 02.03.2023 14:19:21
Desátý ročník běžeckého seriálu Šternberského běhání startuje v neděli 12. března tradičním závodem JARNÍ KIOSK, který pořádá SK Vyhlídka Šternberk. Již podesáté za sebou budou mít všichni běžci bez rozdílu věku a výkonnosti příležitost k pravidelnému setkávání na tratích v blízkém okolí Šternberka.

Čtenáři Šternberských listů budou mít v březnovém čísle letáček A5 v černobílém provedení.
Soubor pdf ke stažení TERMÍNOVKA.

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 23.11.2022 8:31:31
V úterý 22.11. se uskutečnilo v restauraci Šnyt-Primka vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ.

Poděkování za zajištění celého ročníku patří členům SK SKI-OB Šternberk, SK Vyhlídka, TJ Sokol Šternberk volejbal muži a obci Hlásnice.

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 14.11.2022 18:39:43
Slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ se uskuteční v úterý 22. listopadu od 18:00 hod v restouraci ŠNYT PRIMKA.

Výsledky všech závodů jsou započítány, k dispozici je KONEČNÉ POŘADÍ. Do konečného hodnocení se počítá 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Slunečná VLACHOVKA Krišpína - 14.11.2022 7:34:48
DESÁTÝ závod běžeckého seriálu Šternberské běhání VLACHOVKA se konal za příjemného slunečného počasí. Na start tradičního běhu, letos 45. ročníku, přilákal 44 závodníků a na povzbuzování na trati také velké množství diváků.

Na trati 13,5 km byl nejrychlejší v kategorii mužů Marek Uvizl (52:50), v kategorii žen byla nejrychlejší Martina Uvizlová (70:24).

K dispozici jsou výsledky a pár fotek od Jardy Kašpara.