Přihlásit

motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 23.11.2022 8:31:31
V úterý 22.11. se uskutečnilo v restauraci Šnyt-Primka vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ.

Poděkování za zajištění celého ročníku patří členům SK SKI-OB Šternberk, SK Vyhlídka, TJ Sokol Šternberk volejbal muži a obci Hlásnice.
... celá zpráva

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 14.11.2022 18:39:43
Slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ se uskuteční v úterý 22. listopadu od 18:00 hod v restouraci ŠNYT PRIMKA.

Výsledky všech závodů jsou započítány, k dispozici je KONEČNÉ POŘADÍ. Do konečného hodnocení se počítá 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Slunečná VLACHOVKA Krišpína - 14.11.2022 7:34:48
DESÁTÝ závod běžeckého seriálu Šternberské běhání VLACHOVKA se konal za příjemného slunečného počasí. Na start tradičního běhu, letos 45. ročníku, přilákal 44 závodníků a na povzbuzování na trati také velké množství diváků.

Na trati 13,5 km byl nejrychlejší v kategorii mužů Marek Uvizl (52:50), v kategorii žen byla nejrychlejší Martina Uvizlová (70:24).

K dispozici jsou výsledky a pár fotek od Jardy Kašpara.

Vlachovka Krišpína - 08.11.2022 8:04:06
Základní informace:
Vlachovka má start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde.

SOBOTA 12.11.2022
SRAZ a prezentace na STARÉM STARTU od 10 do 10:45 h.
Měření času bude elektronické pomocí systému Sportident. Prosíme ty z vás, kteří mají své čipy, aby je vzali s sebou!
Startovné 50 Kč.

Slunečný KIOSK Krišpína - 12.10.2022 7:32:55
Devátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PODZIMNÍ KIOSK se konal za příjemného slunečného počasí a na start tradičního běhu přilákal 104 závodníků.

Hlavní trať dlouhou 7 km vyhrál v kategorii mužů Michal Hroch (26:57), v kategorii žen na poloviční trati byla nejrychlejší Kateřina Ondrušík (15:25). "Kondiční" závod na trati 3,5 km vyhrál Dan Nesvadba (14:29).

Podzimní KIOSK Krišpína - 29.09.2022 2:57:59
Devátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PODZIMNÍ KIOSK se bude konat v neděli 9.října.

K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 9. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných - slavnostní vyhlášení se bude konat v úterý 22. listopadu ve Šnytu od 18 hodin.

Výsledky Krišpína - 28.09.2022 14:58:35
V systému ORIS byly zveřejněny VÝSLEDKY 4. ročníku Šternberského 1/2 maratonu, běhu na 10 km a kondičního běhu 1,5 km. Dohromady vystartovalo 134 běžců.

Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony a blahopřejeme vítězům. Nejrychlejším mužem na trati 21,0975 km byl Radek Zich, který doběhl do cíle v čase 81:09, nejrychlejší ženou byla Eliška Kaniová s časem 91:45.

Aprílová KAPLIČKA Krišpína - 23.09.2022 10:58:13
Osud osmého závodu běžeckého seriálu Šternberské běhání KAPLIČKA byl v rukou aprílového počasí. Ještě půl hodiny před startem byla vydatná dešťová přeháňka, a tak není divu, že se na startu sešlo jen 28 běžců.

Hlavní trať dlouhou 5 km vyhrál v kategorii mužů Marek Lubrich (18:30), v kategorii žen byla nejrychlejší Kateřina Ondrušík (22:04). Na kratší "kondiční" trati vyhrál Tonda Máčala (8:50).

K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 9. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

S kopečka do kopečka Krišpína - 08.09.2022 7:30:51
Sedmým závodem pokračoval běžecký seriál Šternberské běhání - u ZOO na Svatém Kopečku se běžel ve středu 7. září závod S KOPEČKA DO KOPEČKA. Na startu se sešlo 65 závodníků.

Hlavní trať dlouhou 7755 m vyhrál v kategorii mužů Petr Kučera (31:11), v kategorii žen byla nejrychlejší Kateřina Ondrušík (37:22). Na kratší poloviční "kondiční" trati vyhrál Tonda Máčala (18:42).

K dispozici jsou výsledky.
Na příští běžecké setkání se můžeme těšit ve středu 21.9. - čeká nás závod KAPLIČKA.

Platby startovného Krišpína - 01.09.2022 16:00:06

Číslo účtu pro úhradu startovného je 2900553435/2010, variabilní symbol je vygenerován s přihláškou.
V přihlašovacím systému ORIS jsou průběžně doplňovány došlé platby - viz PŘEHLED PLATEB - KLUBY.

Přihlášky v systému ORIS Krišpína - 01.09.2022 15:59:53
Přihlášky na 4. ročník Šternberského 1/2 maratonu jsou přes systém ORIS Českého svazu orientačních sportů. Termín přihlášek a splatnosti vkladů je do 11. září 2022.

Pro závodníky, kteří nejsou evidováni v klubech ČSOS, je určena "JEDNORÁZOVÁ PŘIHLÁŠKA". Pro vytvoření jednorázové přihlášky je třeba nejprve zažádat o zaslání PIN kódu mailem pro přístup do přihlášky. Celý postup popisuje NÁPOVĚDA.

Šternberský terénní duatlon Krišpína - 11.08.2022 14:45:08
Členové SK Vyhlídka zvou všechny zájemce ŚTERNBERSKÝ TERÉNNÍ DUATLON.

Závod se bude konat v sobotu 24. září v autokempu Dolní Žleb
Tratě: Běh I. 5,5 km (1 okruh) - Kolo 27 km (2 okruhy) - Běh II. 3 km (1 okruh)
Součástí závodu budou i závody pro děti všech věkových kategorií.

Průběžné výsledky Šternberského běhání Krišpína - 01.08.2022 18:40:45
K dispozici je průběžné pořadí 9. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání - viz zde. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Ahoj běžci,
rád bych Vás informoval, že byla spuštěna registrace na čtvrtý ročník ŠTERNBERSKÉHO 1/2 MARATONU.
Ten letošní se uskuteční v den státního svátku ve středu 28. září 2022.
Součástí této sportovní akce je kromě půlmaratonu také běh na 10 km (DESÍTKA) a kondiční běh na 1,5 km.
Trasa závodů vede ze Šternberka po cyklostezce „Hvězdná“ směr Štarnov, Bohuňovice, Hlušovice, Olomouc a zpět (s obrátkou pro kondiční běh 1,5 km cca 500 m od začátku cyklostezky, běh na 10 km před obcí Bohuňovice a 1/2 maraton za Hlušovicemi).

On-line registrace na ŠTERNBERSKÝ 1/2MARATON a běh na 10 km (DESÍTKU) je a bude aktivní až do 11. září 2022 do 23:58 hodin na odkazu: https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=7109. Po tomto termínu nelze přihlášení a účast na sportovní akci garantovat.

Číslo účtu pro úhradu startovného: 2900553435/2010.
Upozornění: Z technických a kapacitních důvodů nebude zasílán potvrzovací email o registraci a o provedení platby startovného.

Závod na odhadnutý čas aneb Běh bez hodinek 2022 Zdenek - 01.07.2022 10:00:57
Ve středu 29. června 2022 jsme uspořádali 1. ročník Závodu na odhadnutý čas aneb Běh bez hodinek. Základním pravidlem tohoto závodu bylo, že se běželo bez hodinek a vyhráli ti, kdo nejlépe předem odhadli svůj cílový čas.
Přestože poslední dny byly ve znamení tropických veder, těsně před závodem se do Šternberka přihnala bouřka, a s ní prudký déšť s krupobitím. Chvílemi to vypadalo, že se závod vůbec neuskuteční. Nakonec dorazilo 18 odvážlivců, kteří se již za mírného deště vydali na trasu.