Přihlásit

motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

FUN TomasRun Krišpína - 25.05.2023 9:37:52
Pátým závodem pokračoval 10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu ve středu 24. května lesním závodem FUN TOMASRUN. Závodu se zúčastnilo 63 běžců, na které po závodě čekaly makrely.

Trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Lukáš Fiala (28.42), v ženské kategorii vyhrála Katka Ondrušík (33.54). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,3 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (9.31).

Šestý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání ZÁMECKÉ SCHODY se bude konat ve středu 7.6., start v 18:00 h., sraz v Dolním Žlebě na betoňáku.

PRABÁBA za námi Krišpína - 06.05.2023 22:09:46
Čtvrtým závodem pokračoval 10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu ve středu 3. května kopcovitým závodem PRABÁBA. Závodu se zúčastnilo 52 běžců, které kromě stoupání potrápil silný a studený vítr.

Trať dlouhou 5,5 km běžel nejrychleji Bohumil Švajda (21.39), v ženské kategorii vyhrála Michaela Mrvková (29.44). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,8 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (12.10).

K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ po čtyřech závodech. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Pátý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání FUN TOMASRUN se bude konat ve středu 24.5., start v 18:00 h., sraz v Řídeči (rekreační stáj Řídeč). Kdo chce mít jistotu makrely, ať se ozve Fantomasovi. :-)
... celá zpráva

Průběžné výsledky Šternberského běhání Krišpína - 21.04.2023 14:34:59
Výsledky prvních třech závodů běžeckého seriálu Šternberské běhání jsou spočítány, k dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Čtvrtý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PRABÁBA se bude konat ve středu 3.5., start v 18:00 h., sraz v hospodě v Lipině.

Větrný HLÁSNIČÁK Krišpína - 19.04.2023 21:50:29
10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 19. dubna terénním závodem HLÁSNIČÁK, kterého se zúčastnilo suprových 70 běžců, z toho 22 na kratší trať.

Trať dlouhou 7,5 km běžel nejrychleji Víťa Otevřel (29.58), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (36.11). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,5 km - nejrychlejší byl Tonda Máčala (12.26).

K dispozici jsou výsledky "Hlásničáku" a STE fotoalbum https://obsternberk.rajce.idnes.cz/Hlasnicak_19.4.2023. Čtvrtý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání PRABÁBA se bude konat ve středu 3.5., start v 18:00 h., sraz v hospodě v Lipině.

Kdo se nemůže dočkat na další společný závod, má možnost zúčastnit se v sobotu 22.4. nového závodu PASEKAČKA.RUN, na který srdečně zve Katka a Míra Ondrušíkovi.

Hlásničák Krišpína - 11.04.2023 7:02:23
Běžecká pozvánka na středu 19. dubna do Hlásnice ... celá zpráva

Rekordní ECCE HOMO Krišpína - 06.04.2023 7:22:03
10. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 5. dubna silničním závodem ECCE HOMO, na který nastoupilo rekordních 68 běžců, přestože počasí nenabízelo žádný komfort ani pohodové povídání na zahrádce v Kavárně v parku.

Trať dlouhou 5 km běžel nejrychleji Michal Dočkálek (19.43), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (23.33). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,2 km - nejrychlejší byl Honza Matoušek (9.40).

Třetí závod běžeckého seriálu Šternberského běhání HLÁSNIČÁK se bude konat ve středu 19.4., start v 18:00 h.

Jarní KIOSK Krišpína - 13.03.2023 8:20:56
Tradiční závod JARNÍ KIOSK zahájil v neděli 12. března desátý ročník běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na startu se sešlo za chladného počasí 104 běžců.

Mužskou trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Pavel Dvořák (27.27), ženskou trať dlouhou 3,5 km zvládla nejlépe Adriana Klimková (15.31). Kategorie příchozích měla trať dlouhou také 3,5 km - nejrychlejší byl Artem Regetsking (15.41).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kiosku".

Druhý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání ECCE HOMO se bude konat ve středu 5.4., start v 18:00 h. - informace k závodu ZDE

10. ročník Šternberského běhání je připraven Krišpína - 02.03.2023 14:19:21
Desátý ročník běžeckého seriálu Šternberského běhání startuje v neděli 12. března tradičním závodem JARNÍ KIOSK, který pořádá SK Vyhlídka Šternberk. Již podesáté za sebou budou mít všichni běžci bez rozdílu věku a výkonnosti příležitost k pravidelnému setkávání na tratích v blízkém okolí Šternberka.

Čtenáři Šternberských listů budou mít v březnovém čísle letáček A5 v černobílém provedení.
Soubor pdf ke stažení TERMÍNOVKA.

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 23.11.2022 8:31:31
V úterý 22.11. se uskutečnilo v restauraci Šnyt-Primka vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ.

Poděkování za zajištění celého ročníku patří členům SK SKI-OB Šternberk, SK Vyhlídka, TJ Sokol Šternberk volejbal muži a obci Hlásnice.

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 14.11.2022 18:39:43
Slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků 9. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ se uskuteční v úterý 22. listopadu od 18:00 hod v restouraci ŠNYT PRIMKA.

Výsledky všech závodů jsou započítány, k dispozici je KONEČNÉ POŘADÍ. Do konečného hodnocení se počítá 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Slunečná VLACHOVKA Krišpína - 14.11.2022 7:34:48
DESÁTÝ závod běžeckého seriálu Šternberské běhání VLACHOVKA se konal za příjemného slunečného počasí. Na start tradičního běhu, letos 45. ročníku, přilákal 44 závodníků a na povzbuzování na trati také velké množství diváků.

Na trati 13,5 km byl nejrychlejší v kategorii mužů Marek Uvizl (52:50), v kategorii žen byla nejrychlejší Martina Uvizlová (70:24).

K dispozici jsou výsledky a pár fotek od Jardy Kašpara.

Vlachovka Krišpína - 08.11.2022 8:04:06
Základní informace:
Vlachovka má start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde.

SOBOTA 12.11.2022
SRAZ a prezentace na STARÉM STARTU od 10 do 10:45 h.
Měření času bude elektronické pomocí systému Sportident. Prosíme ty z vás, kteří mají své čipy, aby je vzali s sebou!
Startovné 50 Kč.

Slunečný KIOSK Krišpína - 12.10.2022 7:32:55
Devátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PODZIMNÍ KIOSK se konal za příjemného slunečného počasí a na start tradičního běhu přilákal 104 závodníků.

Hlavní trať dlouhou 7 km vyhrál v kategorii mužů Michal Hroch (26:57), v kategorii žen na poloviční trati byla nejrychlejší Kateřina Ondrušík (15:25). "Kondiční" závod na trati 3,5 km vyhrál Dan Nesvadba (14:29).

Podzimní KIOSK Krišpína - 29.09.2022 2:57:59
Devátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PODZIMNÍ KIOSK se bude konat v neděli 9.října.

K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 9. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných - slavnostní vyhlášení se bude konat v úterý 22. listopadu ve Šnytu od 18 hodin.

Výsledky Krišpína - 28.09.2022 14:58:35
V systému ORIS byly zveřejněny VÝSLEDKY 4. ročníku Šternberského 1/2 maratonu, běhu na 10 km a kondičního běhu 1,5 km. Dohromady vystartovalo 134 běžců.

Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony a blahopřejeme vítězům. Nejrychlejším mužem na trati 21,0975 km byl Radek Zich, který doběhl do cíle v čase 81:09, nejrychlejší ženou byla Eliška Kaniová s časem 91:45.