Uživatel: Host
Přihlásit
















24.04.2021 Mapový trénink

Místo Seloutky
 
Přihláška do 21.04.2021
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování
Stravování
Doprava
 
Vybavení
Platba
 
Výsledky
 
Typ tréninku:
middle (pro experty pouze na vstevnicové mapě, pro pokročilé bez cest – uveďte prosím do přihlášky, jaký typ mapy chcete, týká se to kategorií A a B, kdo neuvede, dostane mapu komplet).

Tratě a předběžné délky:
A – cca 5-6 km
B – cca 4-5 km
C – cca 3 km
Z – cca 2km.

Další informace v rozpisu.



Výsledky
Mezičasy

Trať A
Trať B
Trať C
Trať Z


Trať A vrstevnice
Trať B vrstevnice

Trať A bez cest
Trať B bez cest



Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer


Seznam přihlášených ( 184 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
OOL5804Albert FrantišekOstatní B 36088
PTE1051Bábková AmalieSCD C C 36168
JPV7777Balvanová MartinaOstatní B 36100
JPV0750 Balvanová Vendula SCM C B 36101
UOL0805Barták PetrSCD C B 36137
UOL0551Bartáková VeronikaSCM C B 36138
UOL7051Bartoňová EvaTrenér B 36162
KON0404Beneš JindřichSCM B A 35980
KON6917Beneš MiroslavOstatní B 35981
KON7575Benešová PetraOstatní B 35982
UOL0352Bídová MarkétaTSM B Avrs 36117
STE1201Binar VítOstatní Z 36102
UOL0452Binarová AdélaSCM A Avrs 36118
AOP0950Borunská AlžbětaSCD C C 36110
AOP0600Borunský MatějSCM B A 36111
AOP7402Borunský TomášOstatní A 36112
KAM9550Bořánková KarolínaOstatní Abezc 36113
STE0702Buchta DavidOstatní Cnebo B - Krišpína ještě promyslí :-)36005
STE7700Buchta MartinOstatní Z= Ella36015
STE0950Buchtová JulieOstatní C 36006
STE7600Burda TomášOstatní Abezc 35995
STE0852Burdová HanaSCD C C 35985
STE0653Burdová HelenaSCM B Bbezc 35989
STE7651Burdová OlgaOstatní C 35987
AOP7001Čech TomášTrenér SCM A 36146
AOP0801Čech ViktorSCD B Bbezc 36147
PLU0500Černoch MartinSCM B Abezc 36034
PLU0351Černochová MichaelaOstatní Abezc 36035
UOL0201Dostál FrantišekOstatní Avrs 36119
UOL0604Drábek JakubSCM C B 36135
JPV9509 Fajkus RadimOstatní Abezc 36139
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní B 36140
SHK7907Fátor JanOstatní Avrs 36096
STE0952Gottwaldová AmálieSCD B CProsím o zajištění odvozu pro Amy. Předem děkuji. H36000
JPV0123Holusek JiříOstatní A 36115
TBM9919Horčička VítOstatní Abezc 36161
UOL9053Hornová LenkaOstatní B 36097
UOL9457Horová PavlaTrenér Bbezc 36173
JPV7901Hrubý OndřejOstatní C 35998
PLU0900Hřivňák PetrSCD B C 36060
JPV8303Hubáček OndřejOstatní A+ 1x mapa Z36089
PLU1300Hubík HubertOstatní Z 36078
PLU8201Hubík HubertOstatní A 36036
PLU1500Hubík RadanOstatní Z 36079
PLU8350Hubíková IvaOstatní C 36070
JPV0952Hýblová Eliška SCD B B 36017
JPV7474Hýblová IvetaOstatní C 36016
JPV6217Chmelař Miroslav Ostatní B+ 1x mapa B navíc36090
JPV6859Chmelařová BlankaOstatní C 36091
UOL0703Janák PatrikSCM C Z+ 1x mapa C36136
UOL0700Janeček JáchymSCM B Bbezc 35971
UOL7301Janeček PetrOstatní C 35972
UOL7151Janečková JitkaOstatní C 35973
JPV5706Jaroš VojtěchOstatní B 36143
JPV6666Jarošová PetraOstatní B 36144
0947000Jílek KarelOstatní B 36149
UOL8080Jílková HanaTrenér C+ 1x mapa C pro maminku36148
UOL0654Jílková LenkaSCM B A 36150
PLU0503Karásek AntonínSCM C A 36039
PLU0301Karásek FrantišekOstatní Bbezc 36040
JPV6951Kašparová IvanaOstatní B 36058
PTE0852Klapková AlžbětaSCD C A 36165
PTE7150Klapková JarmilaOstatní A 36166
UOL7750Kopecká JitkaOstatní B 36106
UOL0650Kopecká NelaSCM C B 36107
UOL1050Kopecká TerezaSCD B C 36108
UOL7800Kopecký DavidTrenér Avrs+ 1x mapa C36109
JPV1001Koutný OndřejSCD B B 36026
JPV7300Koutný PavelOstatní A 36027
PLU0902Kožnárek PavelSCD B C 36061
HOB1101Kratochvíl DavidOstatní Z 36103
HOB7001Kratochvíl KarelOstatní A 36104
HOB1651Kratochvílová AmalieOstatní Z 36105
ZPV6213Křeček MiroslavOstatní Abezc 36157
ZPV9999Křečková JanaOstatní B 36158
ASU9271Křečková LenkaOstatní Bbezc 36159
ZPV7076Křečková PetraOstatní Bbezc 36160
UOL6500Kubíček JiříTrenér Abezc 36130
UOL0801Kubíček VavřinecSCD C B 36132
UOL7751Kubíčková EvaOstatní A 36131
UOL1150Kubíčková MagdalenaSCD C C 36133
UOL7901Kváša MichalOstatní B 36163
UOL1051Kvášová KateřinaSCD C C 36164
AOP1302Liber TomášOstatní Z 36001
AOP1000Liber Václav SCD C C 36002
AOP6402Liber VlastimilOstatní B 36003
AOP8050Librová LucieOstatní B+ 1x Bvrs36004
STE7556Lubrichová Eva Trenér SCD A 35969
STE0451Lubrichová VeronikaSCM B Abezc 35970
STE0202Lukašák ŠimonOstatní A 36029
STE0450Lukašáková SáraSCM B B 36030
PLU1001Lutera OliverSCD B C 36062
PLU1051Luterová LauraSCD B Z 36065
STE0811Máčala AntonínSCD C B 36126
STE7501Marek AntonínOstatní A 36010
STE1100Marek MartinSCD C Z 36009
SSU0252Marková EmaOstatní Avrs 36007
STE7550Marková EvaOstatní B 36008
JPV2150Matečná IvetaOstatní Z 35999
JPV0567Matečná SofieOstatní C 35997
PLU1400Matyšek JosefOstatní Z 36082
PLU1150Matyšková StelaSCD C Z 36083
PTE1350Mikušová KateřinaOstatní Z 36171
ZLH1100Mrkvica JanSCD C C 35975
ZLH7800Mrkvica PetrTrenér SCD Avrs 35976
ZLH0800Mrkvica VáclavSCD B B 35977
ZLH1600Mrkvica VítOstatní Z 35978
ZLH7851Mrkvicová RadkaTrenér Z 35979
PLU0350Němečková KateřinaOstatní A 36045
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM A 36156
PLU0804Novotný JakubSCD C C 36069
PLU7901Novotný MichalOstatní A 36044
PLU0501Otruba FrantišekSCM B Abezc 36046
PLU7918Otruba KarelOstatní B 36047
PLU0577Otrubová AnnaSCM B Avrs 36049
PLU7677Otrubová IvonaOstatní Abezc 36050
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD A 36051
PLU0888Otrubová KarolínaSCD A B 36059
PLU7777Otrubová VěraOstatní A 36052
PLU1277Otrubová VeronikaOstatní Z 36084
JPV8201Otrusina JiriTrenér SCM Avrs 35994
JPV5959Papoušková RadkaOstatní C 35996
UOL7701Paulíček MichalTrenér SCD Abezc 36151
UOL0951Paulíčková AdelaSCD C C 36153
UOL7851Paulíčková BarbaraOstatní C 36154
UOL1450Paulíčková VeronikaOstatní Z+ 1x mapa Z pro mamku36155
UOL0750Paulíčková TerezaSCM A Bbezc 36152
JPV6800Pelikán DanielOstatní B 36019
JPV7606Pinkava RomanOstatní B 36022
JPV0850Pinkavová EliškaSCD B B 36023
JPV0551Pinkavová HanaSCM B B 36024
JPV7767Pinkavová HelenaOstatní B 36025
SSU8802Poklop MartinTrenér TSM Avrs 35990
UOL6451Poklopová IvanaTrenér SCM Bbezc 36122
JPV7214Poláček Luboš Ostatní B 36141
JPV7552Poláčková MonikaOstatní Bbezc 36142
KON7219Procházka JosefOstatní Abezc 36033
JPV7404Přikryl JiříTrenér SCD A+ 1x mapa C36011
JPV0653Přikrylová IvanaSCM B B 36012
JPV0652Přikrylová JanaSCM B B 36013
JPV7979Přikrylová JitkaOstatní B 36014
UOL0253Raclavská LenkaOstatní B 36124
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatní Avrs 36116
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatní B 36125
UOL0301Rajman FilipOstatní Avrs 36120
KON1022Rozsíval MartinSCD C Z 35991
KON0760Rozsívalová AdélaSCM B C 35992
KON8063Rozsívalová PetraOstatní C 35993
PLU2150Schafferová MichaelaOstatní C 36085
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD Abezc 35983
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM Avrs 35968
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM Bvrs 35966
UOL0453Slehová EliškaOstatní B 36123
PLU0854Slezáková VendulaSCD C C 36066
UOL0503Smékal MikulášOstatní B 36020
UOL0099Smékalová LucieOstatní C 36021
UOL0450Smékalová ViktorieSCM B Bvrs 36121
OOL4901Smolka MiloslavOstatní C 36095
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní Bvrs 36057
JPV0999Soldánová PavlínaSCD C Z 36056
PLU0903Suchánek Matyáš SCD C C 36067
STE0800Světnický AntonínSCD B B 36127
UOL0651Šaňáková MarieSCM B Bvrs 36098
UOL7650Šaňáková ŠárkaOstatní Z+ Anička :-)36099
CEL5628Špičák FrantišekOstatní Avrs 36055
PLU0851Štefková MichaelaSCD B C 36068
JPV0505Štorek JanSCM A Abezc 36093
JPV6505Štorek PetrOstatní Bbezc 36128
JPV6556Štorková SimonaOstatní B 36094
UOL0600Švec SebastianOstatní B 36134
JPV7550Švestková HanaOstatní B 36028
PTE1003Tříska DavidSCD C Z 36169
PTE1300Tříska JakubOstatní Z 36170
PTE0880Vavrdová KarolínaSCD C C 36167
JPV2100Vavrečka MichalOstatní B 36129
STE0809Vavrečka RadekOstatní C 36087
JPV6363Vavrečková IvanaOstatní B 36076
STE1151Večerková EliškaOstatní Z 36032
STE0554Venusová AnnaSCM B Bbezc 35974
JPV7171Vidmuchová MartinaOstatní B 36018
OOL5904Višňa MilanOstatní B 36145
KAM9349Vostrejš PavelOstatní Abezc 36114
UOL8000Zbíral RobertOstatní Avrs 36172
STE7352Zbraňková MagdaOstatní B 36031