Uživatel: Host
Přihlásit
















11.-16.12.2022 Lyžařská akademie Paprsek

Místo Chata Paprsek
 
Přihláška do 13.10.2022
Přihláška na scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Běžecké lyžování, tréninky LOB
 
Základní cena 4500,- Kč
Cena dle zařazení Viz rozpis
Záloha 800,- Kč plaťte po upravení seznamu účastníků nejpozději do 10. 11. 2022 na Olomoucký krajský svaz ČSOS č.ú. 2200996382/2010 (do poznámky STK + jméno), možno vyřídit za oddíl platbu na fakturu. V případě nezaplacení zálohy bude přihláška po 10. 11. 2022 zrušena.
 
Ubytování Na postelích – chata Paprsek
Stravování Plná penze: neděle oběd – pátek oběd
Doprava Individuální
 
Vybavení Lyžařské vybavení - viz rozpis
Platba Viz rozpis
 
Výsledky https://obste.cz/SCM/Pages/Vysledky/221211_Paprsek/Vysledky.html
 


ROZPIS SOUSTŘEDĚNÍ

Kapacita 40 míst - kapacita vyčerpána 14.10.2022, na základě jednání byla kapacita navýšena na 47 účastníků.

Sněhové podmínky - viz webové kamery

Fotodokumentace https://obsternberk.rajce.idnes.cz/Paprsek_11.-18.12.2022


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
11.12.2022
Ne
10:30
lyžařský trénink úvodní - rozdělení do skupin (DH12, DH14, DH15-18) ohledání podmínek, technika
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink - LOB trénink okruhy
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - teorie LOB (výbava, mapa, postupy - LOB tréninková příručka z www.team.ski-o-cz/media/dokumenty )
12.12.2022
Po
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink (objem, rychlost, technika)
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink - LOB závod (nominační na ODM) dle podmínek LOB, hladký lyžařský nebo pěší OB
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB tréninku, teorie mazání
13.12.2022
Út
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink + hladký tréninkový závod
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink - LOB trénink
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB - postupy
14.12.2022
St
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink (objem, rychlost, technika)
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink - LOB tréninkový závod
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB - mapy ze světových akcí
15.12.2022
Čt
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink (objem, rychlost, technika)
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink - LOB závod (nominační na ODM)
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB
16.12.2022
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink - LOB tréninkový závod
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink (objem, rychlost, technika)
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB
17.12.2022
So
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink (objem, rychlost, technika)
12:00
oběd
14:30
lyžařský trénink
18:00
večeře
19:00
protahování
20:00
večerní program - rozbor LOB, mazání
18.12.2022
Ne
8:00
snídaně
10:00
lyžařský trénink (vyjížďka)
12:00
oběd
Odjezd


Seznam přihlášených ( 47 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KSU0525Bláha AdamSCM BH18-neurčeno- 45694
TRI0450Bruková PetraOstatníD20-neurčeno- 45656
AOP7001Čech TomášOstatní -neurčeno- 45699
AOP0801Čech ViktorOstatníH16-neurčeno- 45700
KON1010Čeřovský FilipSCD BH14-neurčeno- 45597
TZL1004Fišer PetrOstatníH14-neurčeno- 45794
TZL0851Fišerová MarkétaOstatníD16-neurčeno- 45793
STE0952Gottwaldová AmálieSCD BD14-neurčeno- 45598
UOL0700Janeček JáchymSCM BH16-neurčeno- 45599
KSU1050Jordánová NellySCD BD14-neurčeno- 45869
AOP0901Kovalčík PetrOstatníH14-neurčeno- 45621
AOP7301Kovalčík TomášOstatní -neurčeno- 45622
AOP0751Kovalčíková AlenaOstatníD16-neurčeno- 45623
TZL0950Kundratová EvaOstatníD14-neurčeno- 45803
AOP1302Liber TomášOstatníH12-neurčeno- 45691
AOP1000Liber Václav OstatníH14-neurčeno- 45692
PLU0453Lubrichová VeronikaOstatníD20-neurčeno- 45661
PLU1001Lutera OliverSCD BH14-neurčeno- 45600
PLU1051Luterová LauraSCD BD14-neurčeno- 45601
STE0909Matoušek JanSCD AH14-neurčeno- 45603
STE0751Matoušková JohanaSCM AD16-neurčeno- 45604
VRB9606Matuš VojtěchTrenér -neurčeno- 45653
ZLH7800Mrkvica PetrTrenér SCM -neurčeno- 45606
ZLH0800Mrkvica VáclavSCM AH16-neurčeno- 45607
PLU0501Otruba FrantišekSCM AH18-neurčeno- 45709
PLU0577Otrubová AnnaSCM AD18-neurčeno- 45728
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCM -neurčeno- 45652
PLU0888Otrubová KarolínaTSM BD16-neurčeno- 45608
UOL7701Paulíček MichalTrenér -neurčeno- 45609
UOL0750Paulíčková TerezaTSM BD16-neurčeno- 45610
TZL0810Pavlík AdamOstatníH16-neurčeno- 45663
TZL0800Pernička MartinOstatníH16-neurčeno- 45683
TZL0602Pernička VáclavOstatníH18-neurčeno- 45662
STE7149Petřek JanOstatní -neurčeno- 45704
JPV1010Plachý MatyášSCD CH14-neurčeno- 45611
JPV0707Plachý OndřejSCM BH16-neurčeno- 45612
KSU0888Reichlová PavlaSCM BD16-neurčeno- 45613
STE6501Skyva PetrVedoucí SCM -neurčeno- 45615
SPR0801Světnický AntonínOstatníH16-neurčeno- 46495
KSU0401Štábl AdamTSM BH20-neurčeno- 45685
KSU0606Štábl PatrikSCM AH18-neurčeno- 45686
KSU1100Štábl VítSCD BH12-neurčeno- 45687
KSU7410Tomanek DanielTrenér SCM -neurčeno- 45617
KSU0502Tomanek LukášSCM BH18-neurčeno- 45693
KSU0959Tomanková AliceSCD BD14-neurčeno- 45618
STE0808Tomášek JosefSCM BH16-neurčeno- 45619
STE1051Tomášková AnnaSCD BD14-neurčeno- 45620