Uživatel: Host
Přihlásit
















28.-30.10.2021 TSM, SCM, SCD - Podzimní soustředění

Místo Hlubočky
 
Přihláška do 22.10.2021
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 16:00
 
Zaměření Zakončení sezóny a týmové aktivity
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování Tělocvična ZŠ – vlastní spacáky a karimatky
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 28.10. večeře, konec 30.10. snídaně. Upozorňujeme, aby si každý vzal na snídaně: hrnek, misku a lžičku !!!!!
Doprava Individuální (po závodě v Ospělově)
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, láhev na pití, přezůvky, psací potřeby
Platba Fakturou přes oddíly.
 
Výsledky
 


ROZPIS SOUSTŘEDĚNÍ


Soustředění bude navazovat na závod Hanáckého žebříku 28.10. (KON) a bude končit závodem 30.10. (UOL). Přihlášky na závody si vyřizuje každý účastník sám přes svůj oddíl.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
28.10.2021
Čt
Závod Hž - Ospělov
00 = 11:00 h.
Sraz u školy do 16 hod. Noční dobrodružství
29.10.2021
OB-dobrodružství č. 1 OB-dobrodružství č. 2 Protažení
Překvapení :-)
30.10.2021
So
Závod Hž Hlubočky
00 = 11:00 h.


Seznam přihlášených ( 54 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
JPV0750 Balvanová Vendula SCD C  
KON0404Beneš JindřichSCM A  
KON0757Benešová AnežkaSCD C  
UOL1100Bída OndřejOstatní  
KON1353Čeřovská EliškaOstatní  
KON1010Čeřovský FilipSCD C  
JPV0901Dedek MartinOstatní  
JPV1181Dedková MonikaOstatní  
JPV0752Dedková ZdenaOstatní  
KON0777Dvořáková EmaSCD B  
KON6111Grepl LadislavTrenér SCD  
SSU0900Heiser MatějOstatní  
SSU0505Hejtmánek Štěpán Ostatní  
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM  
UOL0700Janeček JáchymSCD B  
KSU1000Jordán DominikSCD C  
KSU1050Jordánová NellySCD C  
STE0810Kropáček MatějSCD C  
KON1191Lipenská Jana MarieOstatní  
KON1131Lipenský Jan FrantišekOstatní  
KON0701Lipenský MatoušOstatní  
STE1100Marek MartinOstatní  
ZLH1100Mrkvica JanOstatní  
ZLH7800Mrkvica PetrTrenér SCD bez ubytování
ZLH0800Mrkvica VáclavSCD B  
ZLH1600Mrkvica VítOstatní bez ubytování
ZLH7851Mrkvicová RadkaTrenér bez ubytování
KRN0652Olekšová NatálieOstatní  
KRN0351Olekšová ViktorieOstatní  
SSU0901Pánek AntonínOstatní  
SSU0702Pánek Ondřej Ostatní  
JPV0850Pinkavová EliškaSCD B  
JPV0551Pinkavová HanaSCM B  
JPV0555Plachá AnetaSCM C  
JPV1010Plachý MatyášSCD C  
JPV0707Plachý OndřejSCD B  
SBR0850Procházková SamanthaOstatní  
JPV7404Přikryl JiříOstatní  
JPV0653Přikrylová IvanaSCD C  
JPV0652Přikrylová JanaSCD C  
UOL0701Robenek JiříSCD C  
SSU1001 Ryszkowski OndřejOstatní  
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD  
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM  
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM  
JPV0202Štorek DavidOstatní  
JPV0505Štorek JanSCM C  
STE0504Trepáč AdamSCM B  
STE0353Trepáčová GabrielaSCM C  
KON1132Václavek AloisOstatní  
KON1079Václavková AmálieOstatní  
JPV0808 Wichterle Daniel SCD C  
SSU0752Zaoralová EliškaOstatní  
KON0979Zapletalová AnnaOstatní