Uživatel: Host
Přihlásit
















28.-31.08.14 SCM a SCD - Letní soustředění

Místo Radvanice
 
Přihláška do 20.06.2014
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 12:00
 
Zaměření Příprava na MČR na klasice
 
Základní cena 950,- Kč
Cena dle zařazení příspěvek členům SCM A - 700 Kč, SCM B – 500 Kč, SCM C – 300 Kč
příspěvek členům SCD A 600 Kč, SCD B 300 Kč
 
Ubytování Penzion Radvanice – karimatky, vlastní spacáky (http://www.pensionradvanice.cz/)
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – neděle oběd
Doprava Na místo soustředění individuální (pro zájemce možnost využít vlakové spojení s odjezdem z Olomouce v 7:49, příjezd Radvanice 11:50)
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink a závody
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Skály + CVČ
Kapacita ubytování je možná až do 40 míst.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer


Seznam přihlášených ( 40 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL7051Bartoňová EvaTrenérA-neurčeno-od čtvrtka večeře9839
KON0404Beneš JindřichSCM BC-neurčeno- 9858
KON9915Beneš MiroslavOstatníB-neurčeno- 9859
VSP0007Bořánek MichalOstatníB-neurčeno- 9853
DOB0303Černík DavidOstatní -neurčeno-od pátku večeře9990
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA-neurčeno- 9856
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníC-neurčeno- 9857
SHK7907Fátor JanOstatní -neurčeno-od pátku večeře9989
DOB7878Fátorová BarboraOstatní -neurčeno-od pátku večeře9991
UOL7007Horčička PetrOstatníA-neurčeno-od čtvrtka večeře9837
TBM9919Horčička VítOstatníA-neurčeno-od čtvrtka večeře9838
JPV9800Hubáček FilipOstatníB-neurčeno- 10016
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM -neurčeno- 10133
UOL5858Janošíková JaroslavaOstatníB-neurčeno- 9844
SSU9953Janošíková TerezaOstatníB-neurčeno- 9845
JPV5706Jaroš VojtěchOstatníB-neurčeno- 9872
JPV6666Jarošová PetraOstatníB-neurčeno- 9871
ZPV5501Jirka JiříOstatníB-neurčeno- 9899
UOL0203Jirka MatyášOstatníC-neurčeno- 9840
STE0000Jirka MikulášOstatníB-neurčeno- 9841
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní -neurčeno-od pátku večeře9847
JPV9915Kašpar PetrOstatníA-neurčeno- 9848
JPV6951Kašparová IvanaOstatní -neurčeno-od pátku večeře9849
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno- 9850
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníB-neurčeno- 9852
SSU0252Marková EmaOstatníC-neurčeno- 9843
JPV9898Pilcová SabinaOstatníB-neurčeno- 9870
SSU0202Seidenglanz JáchymOstatní -neurčeno-od pátku večeře10037
SSU7401Seidenglanz MarekOstatní -neurčeno-od pátku večeře10038
SSU7450Seidenglanzová IrenaOstatní -neurčeno-od pátku večeře10039
SSU0650Seidenglanzová JohanaOstatní -neurčeno-od pátku večeře10040
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDA-neurčeno- 9855
STE0152Skoupá VendulaOstatníC-neurčeno- 9846
STE9411Skoupý JanTrenérA-neurčeno- 9842
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM -neurčeno- 9836
STE9307Skyva PetrOstatníB-neurčeno- 10055
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMB-neurčeno-od čtvrtka večeře9854
JPV6526Soldán Vladimír OstatníB-neurčeno-od čtvrtka večeře10113
JPV9899Soldánová TerezaOstatníB-neurčeno- 9880
JPV6363Vavrečková IvanaOstatníB-neurčeno-od čtvrtka večeře10114