Uživatel: Host
Přihlásit
















30.5.-1.06.14 SCM - Příprava na MČR KT

Místo Ostaš, chatová osada
 
Přihláška do 27.04.2014
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 16:00
 
Zaměření Cílená příprava na MČR na krátké trati
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvek členům SCM: A-700 Kč, B-500, C-300
 
Ubytování Na postelích v chatkách – chatová osada Ostaš (http://www.ostas.adrspach.cz/)
Stravování Plná penze: pátek večeře – neděle oběd (restaurace přímo v místě ubytování).
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, tréninkový deník (povinné pro členy SCM HO ?)
Platba v hotovosti na místě
 
Výsledky
 
Ubytovací kapacita je 54 osob.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
30.05.2014
Příjezd Technické traverzy
1:10000
00 - 16:30
Rozbory
Technická a taktická příprava
31.05.2014
So
Middle - kvalifikace
1:10000 00 - 10:00
Technický downhill
1:10000 00 - 16:00
Rozbory
Technická a taktická příprava
01.06.2014
Ne
Okruhy - technické náběhy
1:10000 00 - 10:00
Odjezd


Seznam přihlášených ( 50 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL7051Bartoňová EvaTrenérAA 8777
OOL7501Binar RobertTrenér SCMAA 8677
UOL0452Binarová AdélaSCM ACC 8678
UOL7551Binarová JitkaOstatníBB 8679
PGP9052Bogárová AdélkaOstatníAA 9171
VSP0007Bořánek MichalOstatníBB 8680
DOB0303Černík DavidOstatníCC 9216
BBM9701Drozd MichalOstatníAA 9497
JPV9509 Fajkus RadimOstatníAA 9213
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníCC 9214
SHK7907Fátor JanOstatníTT 9215
DOB7878Fátorová BarboraOstatníBB 9217
TBM9919Horčička VítOstatníBB 8776
JPV9800Hubáček FilipOstatníBB 8816
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMTT 8773
UOL5858Janošíková JaroslavaOstatníBB 8779
SSU9953Janošíková TerezaOstatníBB 8778
UOL0203Jirka MatyášOstatníCC 8681
STE0000Jirka MikulášOstatníBB 8682
ZPV6553Jirková RenataOstatníBB 8683
JPV9915Kašpar PetrOstatníBB 8805
JPV6951Kašparová IvanaOstatníBB 8806
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníAA 8807
UOL0050Konečná AdélaOstatníCC 9236
BBM9702Konečný DanielOstatníAA 9460
OOL6303Konečný JiříOstatníBB 9237
UOL7750Kopecká JitkaOstatníCC 8685
UOL0650Kopecká NelaSCM CZZ 8686
UOL7800Kopecký DavidTrenérAA 8687
BBM9802Kún JosefOstatníAA 9461
STE0450Lukašáková SáraSCM BCC 9492
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníBB 9266
SSU9609Mikula JanOstatníAA 9267
STE6751Neumannová KamilaTrenérBB 9211
ZLH9851Novotná KláraOstatníBB 8769
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMAA 8770
BBM0050Opálková MartinaOstatníBA 9462
JPV9717Otruba VojtěchOstatníAA 9233
BBM6300Patočka PetrOstatníAA 9459
STE6907Petřivalský MarekOstatníTT 8780
JPV9898Pilcová SabinaOstatníBB 9165
UOL6451Poklopová IvanaTrenér SCMBB 9234
JPV9803Pryjma Fryderik OstatníAA 9170
BBM9800Ptáček PatrikOstatníAA 9458
BBM6508Ptáček PavelOstatníTA 9457
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDAA 9719
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMTT 8688
JPV6526Soldán Vladimír OstatníTT 8771
JPV9899Soldánová TerezaOstatníBB 8772
SSU9950Zatloukalová RomanaOstatníbB 8817