Uživatel: Host
Přihlásit
















14.-16.03.14 SCM a SCD - Úvodní mapové soustředění

Místo Šaštín-Stráže
 
Přihláška do 16.02.2014
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 13:00
 
Zaměření Rozběhání na kvalitních mapách
 
Základní cena 1000,- Kč
Cena dle zařazení příspěvek členům SCM: A-800 Kč, B-600 Kč, C-400 Kč
 
Ubytování Na postelích - chaty Bery a Mary (www.beryland.cz/) – stejně jako v r. 2013
Stravování Plná penze: pátek večeře – neděle oběd (obědy, večeře Pizzéria Tropic - http://tropicpizza.com/).
Doprava Individuální, možno i vlakem (stanice Šaštín-Stráže, vzdálenost na ubytování cca 500 m)
 
Vybavení Platný cestovní doklad do SR (OP nebo pas), cestovní pojištění, věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, tréninkový deník (povinné pro členy SCM HO)
Platba v hotovosti na místě
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/140314_Sastin/Vysledky.aspx
 
Místo: Slovensko, Šaštín-Stráže, chatařská oblast Gazárka
Kapacita ubytování je omezena na 52 osob!!!!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
14.03.2014
Příjezd do 13:00, ubytování Kombotech
A,B - bez cest
volně, neměřeno, délky 5-10 km
00 = 14:00
NOB - middle
A - bez cest
mapová technika, délky 2,5 - 5 km
00 = 18:00

19:30 - večeře
20:30 - mapové testy
15.03.2014
So
Trojkombinace - Sičák, Odbočovák, Paměťák
intenzita, přesnost, paměť, délky 1 - 2 km (3 tréninky)
00 = 10:00

repre WEB tréninku - kombtech Dubinka
Technický vrstevnicový had
vrstevnice, mapová technika, délky 2,5 - 5 km
00 = 15:00
NOB - SuperSprint-dvojic
Sranda trénink - rychlovka
00 = 18:30

19:30 - večeře
od 20:00 - rozbory, plány, strečink
16.03.2014
Ne
Klasika (přeběh - dlouhé postupy)
A,B - bez cest, délky 6 - 12 km
v některých částech kus chybějící mapy - držení směru, chycení se zpět do mapy
absolutní vytrvalost
00 = 10:00
Odjezd Protahování doma :-)


Seznam přihlášených ( 61 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
OOL7501Binar RobertTrenér SCMT-neurčeno- 8065
UOL0452Binarová AdélaSCM AC-neurčeno- 8066
UOL7551Binarová JitkaOstatníB-neurčeno- 8067
VSP0007Bořánek MichalOstatníB-neurčeno- 8017
UOL9155Čermáková MadlaOstatníA-neurčeno- 8054
STE9202Doležel OndřejTrenérA-neurčeno- 8079
BBM9701Drozd MichalOstatníA-neurčeno- 8106
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA-neurčeno- 8082
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníB-neurčeno- 8083
TBM9919Horčička VítOstatníB-neurčeno- 8056
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníA-neurčeno- 8134
JPV9917Janečka ViktorOstatníB-neurčeno- 8092
JPV6665Janečková Marta OstatníB-neurčeno- 8093
ZPV5501Jirka JiříOstatníB-neurčeno- 8088
UOL0203Jirka MatyášOstatníC-neurčeno- 8089
STE0000Jirka MikulášOstatníB-neurčeno- 8090
ZPV6553Jirková RenataOstatníB-neurčeno- 8091
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníA-neurčeno- 8162
JPV9915Kašpar PetrOstatníB-neurčeno- 8075
JPV6951Kašparová IvanaOstatníA-neurčeno- 8076
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno- 8077
BBM9702Konečný DanielOstatníA-neurčeno- 8107
LCE9251Kukolová ŠárkaOstatníA-neurčeno-jen So treninky8243
BBM9802Kún JosefOstatníB-neurčeno- 8110
STE0450Lukašáková SáraSCM BC-neurčeno- 8081
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníB-neurčeno- 8099
SSU0252Marková EmaOstatníC-neurčeno- 8061
SSU9609Mikula JanOstatníA-neurčeno- 8184
STE0101Neumann David OstatníC-neurčeno- 8120
BBM0050Opálková MartinaOstatníB-neurčeno- 8111
BBM6300Patočka PetrOstatníA-neurčeno- 8102
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníC-neurčeno- 8140
OOL0203Petřivalský BernatOstatníC-neurčeno- 8141
STE6907Petřivalský MarekOstatníT-neurčeno- 8116
JPV9898Pilcová SabinaOstatníB-neurčeno- 8115
SSU8802Poklop MartinTrenér TSMA-neurčeno-jen So treninky8242
STE0104Poštulka Lukáš OstatníC-neurčeno-bez ubytování, pouze stravování8262
STE9700Poštulka TomášOstatníB-neurčeno-bez ubytování, pouze stravování8261
STE6600Poštulka Zdenek OstatníB-neurčeno-bez ubytování, pouze stravování8263
STE6850Poštulková MiladaOstatníC-neurčeno-bez ubytování, pouze stravování8264
BBM9800Ptáček PatrikOstatníA-neurčeno- 8109
BBM6508Ptáček PavelOstatníT-neurčeno- 8103
BBM9600Ptáček PavelOstatníA-neurčeno- 8105
HLV9732Sedláček OndraOstatníA-neurčeno- 8127
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDA-neurčeno- 8055
BBM9750Sklenská AnetaOstatníB-neurčeno- 8108
STE0152Skoupá VendulaOstatníC-neurčeno- 8112
STE9411Skoupý JanTrenérA-neurčeno- 8113
STE7001Skoupý JanOstatníT-neurčeno- 8117
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT-neurčeno- 8013
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMB-neurčeno- 8018
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMA-neurčeno- 8094
UOL7850Smékalová JanaTrenérC-neurčeno- 8096
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníC-neurčeno- 8097
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BC-neurčeno- 8098
JPV6526Soldán Vladimír OstatníT-neurčeno- 8100
JPV9899Soldánová TerezaOstatníB-neurčeno- 8101
STE0204Světnický FrantišekOstatníC-neurčeno- 8122
STE0207Svoboda RadekOstatníC-neurčeno- 8126
VOV9450Tesařová MarcelaOstatníA-neurčeno- 8121
BBM9500Záděra PavelOstatníA-neurčeno- 8104