Uživatel: Host
Přihlásit
















25.-28.10.14 SCM a SCD - Zhodnocení sezóny a plány na nový rok

Místo Kladky u Konice
 
Přihláška do 15.10.2014
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 15:30
 
Zaměření Mapové tréninky (jednotlivci a skupiny). Vyhodnocení sezóny 2014, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 2015. Účast na 7. závodu HŽP v úterý 28.10.
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení SCM HO: skupina A – plně hrazeno, skupina B – příspěvek cca 500 Kč, skupina C – příspěvek cca 300 Kč (bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
SCD HO: předpokládaný příspěvek cca 300 Kč (bude upřesněno dle počtu přihlášených)
 
Ubytování Tělocvična ZŠ – vlastní spacáky a karimatky, sprchy a WC zajištěny v budově školy. (GPS 49.6501089°N, 16.8339208°E)
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 25.10. večeře, konec 28.10. oběd.
Doprava Individuální.
 
Vybavení Věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip, světlo pro noční OB.
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/141025_Kladky/Vysledky.aspx
 
POZOR: Příhlášky na OŽ, který pořádá KON, si každý zajišťuje sám přes oddíly !!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
25.10.2014
So
HŽ - ASU Sraz Kladky do 15,30
Podvečerní NOB – kombinovaný
00 - 17:00
Superpíchač - special
Beseda/přednáška - Venda Hočičková
Strečink
26.10.2014
Ne
Mapový přeběh
3 mapy
00 - 10:00
Paměťák – speciál
00 - 15:00
Beseda s repre / Poklad
Beseda/přednáška - Áďa Indráková
27.10.2014
Po
Lesní skalní sprint
00 - 10:00
OB překvapení
00 - 15:00
Hodnocení + plán SCM a SCD
Beseda/přednáška - Víčko Poklop
28.10.2014
Út
HŽ - Podzimní kotár - KON Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 62 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL7051Bartoňová EvaTrenérT-neurčeno-do Ne oběda10702
KON0404Beneš JindřichSCM BC-neurčeno- 10684
KON9915Beneš MiroslavOstatníB-neurčeno- 10683
UOL0452Binarová AdélaSCM AC-neurčeno- 10688
VSP0007Bořánek MichalOstatníA-neurčeno- 10567
STE0208Doležal MatyášOstatníB-neurčeno- 10696
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA-neurčeno- 10774
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT-neurčeno- 10775
SHK7907Fátor JanOstatníT-neurčeno-bez So večeře10605
DOB7878Fátorová BarboraOstatníT-neurčeno-bez So večeře10606
KON6515Hlava MiroslavOstatníT-neurčeno- 10571
KON6389Hlavová MiroslavaOstatníT-neurčeno- 10706
TBM9919Horčička VítOstatníA-neurčeno- 10701
LCE9353Horčičková VendulaOstatníA-neurčeno-do Ne oběda10703
ZPV0300Hošťálek OndřejOstatníC-neurčeno- 10787
JPV0579Hrubá KláraOstatníZ-neurčeno- 10604
JPV9800Hubáček FilipOstatníA-neurčeno- 10607
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT-neurčeno- 10570
UOL0200Chovanec JanOstatníC-neurčeno- 10773
ZBM9153Indráková AdélkaOstatníA-neurčeno-do Ne večere10704
STE0404Janků MartinOstatníC-neurčeno- 10777
UOL0203Jirka MatyášOstatníB-neurčeno- 10629
STE0000Jirka MikulášOstatníA-neurčeno- 10630
ZPV0001Karásek AdamOstatníB-neurčeno- 10785
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC-neurčeno- 10786
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníT-neurčeno- 10735
JPV9915Kašpar PetrOstatníA-neurčeno- 10736
JPV6951Kašparová IvanaOstatníT-neurčeno-do Ne oběda10737
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno- 10738
KON0272Kličková AnnaOstatníC-neurčeno- 10685
STE0450Lukašáková SáraSCM BC-neurčeno- 10758
SSU0252Marková EmaOstatníB-neurčeno- 10731
JPV0567Matečná SofieOstatníZ-neurčeno- 10603
UOL9800Mazanec JakubOstatníB-neurčeno- 10757
UOL0400Náhončík JakubOstatníZ-neurčeno- 10795
ZLH9851Novotná KláraOstatníA-neurčeno- 10675
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB-neurčeno- 10676
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT-neurčeno- 10677
ZLH0301Novotný ErikOstatníB-neurčeno- 10678
JPV5959Papoušková RadkaOstatní -neurčeno- 10790
OOL8050Petřivalská JanaOstatníT-neurčeno-od Po večeře10724
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníC-neurčeno-od Ne oběda10720
OOL0203Petřivalský BernatOstatníB-neurčeno-od Ne oběda10721
STE6907Petřivalský MarekOstatníT-neurčeno-od Po večeře10722
OOL0002Petřivalský NilOstatníZ-neurčeno-od Po večeře10723
SSU8802Poklop MartinTrenér TSMA-neurčeno-od Po oběda10705
UOL0253Raclavská LenkaOstatní -neurčeno- 11119
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníZ-neurčeno- 10680
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníZ-neurčeno- 10681
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDT-neurčeno- 10563
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT-neurčeno-bez So večeře10562
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT-neurčeno- 10568
UOL0453Slehová EliškaOstatníZ-neurčeno- 10682
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMT-neurčeno- 10608
UOL7850Smékalová JanaTrenérT-neurčeno- 10610
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníC-neurčeno- 10611
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BC-neurčeno- 10612
STE0204Světnický FrantišekOstatníB-neurčeno- 10635
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatníB-neurčeno- 10699
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér -neurčeno-od Po snídaně10906
STE0006Vacula AdamOstatníZ-neurčeno-od Po večeře10725
STE0254Vysloužilová TerezaOstatníC-neurčeno- 10691