Uživatel: Host
Přihlásit
















25.-28.10.14 SCM a SCD - Zhodnocení sezóny a plány na nový rok

Místo Kladky u Konice
 
Přihláška do 15.10.2014
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 15:30
 
Zaměření Mapové tréninky (jednotlivci a skupiny). Vyhodnocení sezóny 2014, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 2015. Účast na 7. závodu HŽP v úterý 28.10.
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení SCM HO: skupina A – plně hrazeno, skupina B – příspěvek cca 500 Kč, skupina C – příspěvek cca 300 Kč (bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
SCD HO: předpokládaný příspěvek cca 300 Kč (bude upřesněno dle počtu přihlášených)
 
Ubytování Tělocvična ZŠ – vlastní spacáky a karimatky, sprchy a WC zajištěny v budově školy. (GPS 49.6501089°N, 16.8339208°E)
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 25.10. večeře, konec 28.10. oběd.
Doprava Individuální.
 
Vybavení Věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip, světlo pro noční OB.
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/141025_Kladky/Vysledky.aspx
 
POZOR: Příhlášky na OŽ, který pořádá KON, si každý zajišťuje sám přes oddíly !!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
25.10.2014
So
HŽ - ASU Sraz Kladky do 15,30
Podvečerní NOB – kombinovaný
00 - 17:00
Superpíchač - special
Beseda/přednáška - Venda Hočičková
Strečink
26.10.2014
Ne
Mapový přeběh
3 mapy
00 - 10:00
Paměťák – speciál
00 - 15:00
Beseda s repre / Poklad
Beseda/přednáška - Áďa Indráková
27.10.2014
Po
Lesní skalní sprint
00 - 10:00
OB překvapení
00 - 15:00
Hodnocení + plán SCM a SCD
Beseda/přednáška - Víčko Poklop
28.10.2014
Út
HŽ - Podzimní kotár - KON Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 62 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL7051Bartoňová EvaTrenérTdo Ne oběda
KON0404Beneš JindřichSCM BC 
KON9915Beneš MiroslavOstatníB 
UOL0452Binarová AdélaSCM AC 
VSP0007Bořánek MichalOstatníA 
STE0208Doležal MatyášOstatníB 
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA 
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT 
SHK7907Fátor JanOstatníTbez So večeře
DOB7878Fátorová BarboraOstatníTbez So večeře
KON6515Hlava MiroslavOstatníT 
KON6389Hlavová MiroslavaOstatníT 
TBM9919Horčička VítOstatníA 
LCE9353Horčičková VendulaOstatníAdo Ne oběda
ZPV0300Hošťálek OndřejOstatníC 
JPV0579Hrubá KláraOstatníZ 
JPV9800Hubáček FilipOstatníA 
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT 
UOL0200Chovanec JanOstatníC 
ZBM9153Indráková AdélkaOstatníAdo Ne večere
STE0404Janků MartinOstatníC 
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
STE0000Jirka MikulášOstatníA 
ZPV0001Karásek AdamOstatníB 
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníT 
JPV9915Kašpar PetrOstatníA 
JPV6951Kašparová IvanaOstatníTdo Ne oběda
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA 
KON0272Kličková AnnaOstatníC 
STE0450Lukašáková SáraSCM BC 
SSU0252Marková EmaOstatníB 
JPV0567Matečná SofieOstatníZ 
UOL9800Mazanec JakubOstatníB 
UOL0400Náhončík JakubOstatníZ 
ZLH9851Novotná KláraOstatníA 
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB 
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT 
ZLH0301Novotný ErikOstatníB 
JPV5959Papoušková RadkaOstatní  
OOL8050Petřivalská JanaOstatníTod Po večeře
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníCod Ne oběda
OOL0203Petřivalský BernatOstatníBod Ne oběda
STE6907Petřivalský MarekOstatníTod Po večeře
OOL0002Petřivalský NilOstatníZod Po večeře
SSU8802Poklop MartinTrenér TSMAod Po oběda
UOL0253Raclavská LenkaOstatní  
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníZ 
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníZ 
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDT 
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMTbez So večeře
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT 
UOL0453Slehová EliškaOstatníZ 
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMT 
UOL7850Smékalová JanaTrenérT 
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníC 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BC 
STE0204Světnický FrantišekOstatníB 
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatníB 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCD od Po snídaně
STE0006Vacula AdamOstatníZod Po večeře
STE0254Vysloužilová TerezaOstatníC