Uživatel: Host
Přihlásit
















26.-28.10.13 SCM - Podzimní soustředění SCM a SCD

Místo BENEŠOV - škola
 
Přihláška do 12.10.2013
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Mapové tréninky, Vyhodnocení sezóny 2013, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 2014
 
Základní cena 550,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvky SCM HO:
skupina A – plně hrazeno
skupina B – 300 Kč
skupina C – 150 Kč
(bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
Příspěvky SCD HO:
předpokládaný příspěvek cca 300 Kč
(bude upřesněno po vyúčtování MČR družstev a dle počtu přihlášených)
 
Ubytování Sokolovna Benešov - spacáky, karimatky, sprchy zajištěny v kempingu
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 26.10. večeře, konec 30.10. oběd
Doprava Individuální (možno využít autobusové spojení z Prostějova, odjezd 8:25 na Suchý, příjezd 9:27, a dále autobus ze Suchého s odjezdem 9:33 do Benešova
 
Vybavení věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip, světlo pro noční OB
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Účast na 5. závodu HŽP v pondělí 28.10. (pořádá KON - přihlášky si každý zajišťuje sám přes oddíly !!)



19.10.2013
Platí ubytování: BENEŠOV - škola
21.10.2013
Nezapomeňte si světlo !!!!!!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
26.10.2013
So
Sraz do 10:00
Mapové seznámení
Speciální linie, delší
Benešov
00: 14:00
Superpíchač speciál
NOB
Benešov
27.10.2013
Ne
Foto OB
Benešov
00: 10:00
2 x Lesní sprint
Suchý
00: 15:00
Hodnocení a plán SCM a SCD
Strečink
Mapové testy
28.10.2013
Po
Závod - HŽB - klasika
Okrouhlá
00: 11:00
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 61 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM BZSo-Po
KON9915Beneš MiroslavOstatníBSo-Po
VSP0007Bořánek MichalOstatníASo-Po
DOB0303Černík DavidOstatníB 
PLU0500Černoch MartinSCM BZ 
PLU0351Černochová MichaelaOstatníZSo-Po
ZZZ0002Doskočilová AnnaOstatníAobědy a večeře
SHK7907Fátor JanOstatní  
DOB7878Fátorová BarboraOstatní  
PLU0101Hartmann MatoušOstatníBSo-Po
PLU0354Hartmannova AnnaOstatníZSo-Po
JPV0123Holusek JiříOstatníZSo-Po
TBM9919Horčička VítOstatníA 
ZPV0300Hošťálek OndřejOstatníZSo-Po
JPV9800Hubáček FilipOstatníA 
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM  
SSU9953Janošíková TerezaOstatníASo-Po
ZPV5501Jirka JiříOstatní So-Po
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
STE0000Jirka MikulášOstatníA 
ZPV6553Jirková RenataOstatní So-Po
ZPV0001Karásek AdamOstatníBSo-Po
ZPV0302Karásek MatyášOstatníZSo-Po
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní So-Po
JPV9915Kašpar PetrOstatníASo-Po
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníASo-Po
ZBM9353Koporová PetraOstatní So-Po
ZZZ0001Kuchař JiříOstatníAobědy a večeře
JPV0066Lugrová NatálieOstatní  
SSU0252Marková EmaOstatníBSo-Po
UOL9800Mazanec JakubOstatníBSo-Po
STE0101Neumann David OstatníBSo-Po
STE0550Neumannová KristýnaOstatníZSo-Po
ZLH9851Novotná KláraOstatníAPo-St
ZLH0051Novotná TerezaOstatníAPo-St
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM Po-St
ZLH0301Novotný ErikOstatníZPo-St
PLU0501Otruba FrantišekSCM BZSo-Po
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD So-Po
PLU0888Otrubová KarolínaSCD AZSo-Po
UOL9750Paličková AgátaOstatníBSo-Po
OOL8050Petřivalská JanaOstatní od neděle oběda
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníZ 
OOL0203Petřivalský BernatOstatníB 
STE6907Petřivalský MarekOstatní  
OOL0002Petřivalský NilOstatníZod neděle oběda
JPV9898Pilcová SabinaOstatníASo-Po
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníASo-Po
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD So-Po
UOL9851Skoumalová BarboraOstatníBSo-Po bezlepková dieta
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM Ne-Po
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM So-Po
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní  
JPV9899Soldánová TerezaOstatníA 
STE0204Světnický FrantišekOstatníBSo-Po
JPV0202Štorek DavidOstatníZSo-Po
JPV0505Štorek JanSCM AZSo-Po
ZPV0002Tureček VojtěchOstatníZSo-Po
ZZZ0003Ukolova AnastasiaOstatníAobědy a večeře
STE0006Vacula AdamOstatníZod neděle oběda
ASU8808Zbranek RomanOstatní So-Po