Uživatel: Host
Přihlásit
















26.-28.10.13 SCM - Podzimní soustředění SCM a SCD

Místo BENEŠOV - škola
 
Přihláška do 12.10.2013
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Mapové tréninky, Vyhodnocení sezóny 2013, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 2014
 
Základní cena 550,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvky SCM HO:
skupina A – plně hrazeno
skupina B – 300 Kč
skupina C – 150 Kč
(bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
Příspěvky SCD HO:
předpokládaný příspěvek cca 300 Kč
(bude upřesněno po vyúčtování MČR družstev a dle počtu přihlášených)
 
Ubytování Sokolovna Benešov - spacáky, karimatky, sprchy zajištěny v kempingu
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 26.10. večeře, konec 30.10. oběd
Doprava Individuální (možno využít autobusové spojení z Prostějova, odjezd 8:25 na Suchý, příjezd 9:27, a dále autobus ze Suchého s odjezdem 9:33 do Benešova
 
Vybavení věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip, světlo pro noční OB
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Účast na 5. závodu HŽP v pondělí 28.10. (pořádá KON - přihlášky si každý zajišťuje sám přes oddíly !!)



19.10.2013
Platí ubytování: BENEŠOV - škola
21.10.2013
Nezapomeňte si světlo !!!!!!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
26.10.2013
So
Sraz do 10:00
Mapové seznámení
Speciální linie, delší
Benešov
00: 14:00
Superpíchač speciál
NOB
Benešov
27.10.2013
Ne
Foto OB
Benešov
00: 10:00
2 x Lesní sprint
Suchý
00: 15:00
Hodnocení a plán SCM a SCD
Strečink
Mapové testy
28.10.2013
Po
Závod - HŽB - klasika
Okrouhlá
00: 11:00
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 61 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichTSM BZ-neurčeno-So-Po7567
KON9915Beneš MiroslavOstatníB-neurčeno-So-Po7568
VSP0007Bořánek MichalOstatníA-neurčeno-So-Po7386
DOB0303Černík DavidOstatníB-neurčeno- 7565
PLU0500Černoch MartinSCM BZ-neurčeno- 7527
PLU0351Černochová MichaelaOstatníZ-neurčeno-So-Po7532
ZZZ0002Doskočilová AnnaOstatníA-neurčeno-obědy a večeře7624
SHK7907Fátor JanOstatní -neurčeno- 7564
DOB7878Fátorová BarboraOstatní -neurčeno- 7566
PLU0101Hartmann MatoušOstatníB-neurčeno-So-Po7529
PLU0354Hartmannova AnnaOstatníZ-neurčeno-So-Po7526
JPV0123Holusek JiříOstatníZ-neurčeno-So-Po7561
TBM9919Horčička VítOstatníA-neurčeno- 7559
ZPV0300Hošťálek OndřejOstatníZ-neurčeno-So-Po7594
JPV9800Hubáček FilipOstatníA-neurčeno- 7629
JPV6417Hynek PetrTrenér SCM -neurčeno- 7573
SSU9953Janošíková TerezaOstatníA-neurčeno-So-Po7556
ZPV5501Jirka JiříOstatní -neurčeno-So-Po7569
UOL0203Jirka MatyášOstatníB-neurčeno- 7570
STE0000Jirka MikulášOstatníA-neurčeno- 7571
ZPV6553Jirková RenataOstatní -neurčeno-So-Po7572
ZPV0001Karásek AdamOstatníB-neurčeno-So-Po7591
ZPV0302Karásek MatyášOstatníZ-neurčeno-So-Po7592
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní -neurčeno-So-Po7508
JPV9915Kašpar PetrOstatníA-neurčeno-So-Po7509
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno-So-Po7510
ZBM9353Koporová PetraOstatní -neurčeno-So-Po7483
ZZZ0001Kuchař JiříOstatníA-neurčeno-obědy a večeře7623
JPV0066Lugrová NatálieOstatní -neurčeno- 7667
SSU0252Marková EmaOstatníB-neurčeno-So-Po7524
UOL9800Mazanec JakubOstatníB-neurčeno-So-Po7560
STE0101Neumann David OstatníB-neurčeno-So-Po7503
STE0550Neumannová KristýnaOstatníZ-neurčeno-So-Po7574
ZLH9851Novotná KláraOstatníA-neurčeno-Po-St7504
ZLH0051Novotná TerezaOstatníA-neurčeno-Po-St7505
ZLH7001Novotný TomášOstatní -neurčeno-Po-St7506
ZLH0301Novotný ErikOstatníZ-neurčeno-Po-St7507
PLU0501Otruba FrantišekSCM AZ-neurčeno-So-Po7528
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCM -neurčeno-So-Po7530
PLU0888Otrubová KarolínaTSM BZ-neurčeno-So-Po7531
UOL9750Paličková AgátaOstatníB-neurčeno-So-Po7557
OOL8050Petřivalská JanaOstatní -neurčeno-od neděle oběda7636
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníZ-neurčeno- 7632
OOL0203Petřivalský BernatOstatníB-neurčeno- 7633
STE6907Petřivalský MarekOstatní -neurčeno- 7618
OOL0002Petřivalský NilOstatníZ-neurčeno-od neděle oběda7634
JPV9898Pilcová SabinaOstatníA-neurčeno-So-Po7525
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníA-neurčeno-So-Po7603
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD -neurčeno-So-Po7403
UOL9851Skoumalová BarboraOstatníB-neurčeno-So-Po bezlepková dieta7558
STE6501Skyva PetrVedoucí SCM -neurčeno-Ne-Po7384
STE7054Skyvová KristýnaTrenér SCM -neurčeno-So-Po7385
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní -neurčeno- 7630
JPV9899Soldánová TerezaOstatníA-neurčeno- 7631
STE0204Světnický FrantišekOstatníB-neurčeno-So-Po7497
JPV0202Štorek DavidTrenérZ-neurčeno-So-Po7562
JPV0505Štorek JanSCM BZ-neurčeno-So-Po7563
ZPV0002Tureček VojtěchOstatníZ-neurčeno-So-Po7593
ZZZ0003Ukolova AnastasiaOstatníA-neurčeno-obědy a večeře7625
STE0006Vacula AdamOstatníZ-neurčeno-od neděle oběda7635
ASU8808Zbranek RomanOstatní -neurčeno-So-Po7482