Uživatel: Host
Přihlásit
















07.-09.06.13 SCM - přípravné soustředění pro MČR KT

Místo Petříkov
 
Přihláška do 07.05.2013
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 15:00
 
Zaměření Intenzivní mapové tréninky + specifická příprava na MČR na KT
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení SCM A – 100 Kč
SCM B – 300 Kč
 
Ubytování Na postelích - chata Sport Grill (http://www.sport-grill.jeseniky.com)
Stravování Plná penze: pátek večeře – neděle oběd.
Doprava Individuální, možno i vlakem (do stanice ČD Ramzová – příjezd 14:39)
 
Vybavení věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Vysledky/130607_Petrikov.pdf
 


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
07.05.2013
Út
Linie
1:10000
seznámení s mapou a typem prostoru
Sprint
1:5000
jemná mapová technika v rychlosti
08.05.2013
St
Krátká trať
1:10000
modelový závod
Mapový Downhill
1:10000
mapová technika ve velké rychlosti
Strečink s fyzioterapeuty
mapové rozbory
09.06.2013
Ne
Kolotoč
1:10000
stres a nabíhání na správný objekt, start po skupinách
Technický had
1:10000
dobrovolný trénink


Seznam přihlášených ( 64 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL7051Bartoňová EvaTrenérT 
VSP0007Bořánek MichalOstatníB 
UOL9900Čecháček ŠimonOstatníC 
DOB0303Černík DavidOstatníC 
JPV0101Dadák PetrOstatníC 
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA 
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT 
SHK7907Fátor JanOstatníT 
DOB7878Fátorová BarboraOstatníT 
KSU9888Habigerová JanaOstatníBsobota oběd
KSU9559Habigerová RadkaOstatníBsobota oběd
TBM9919Horčička VítOstatníB 
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMTod soboty oběda
ZBM9153Indráková AdélkaOstatníA 
STE0404Janků MartinOstatníZ 
ZPV5501Jirka JiříOstatníTod soboty oběda
UOL0203Jirka MatyášOstatníCod soboty oběda
STE0000Jirka MikulášOstatníB 
ZPV6553Jirková RenataOstatníT 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníT 
JPV9915Kašpar PetrOstatníB 
JPV6951Kašparová IvanaOstatníT 
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA 
BBM9702Konečný DanielOstatníA 
BBM9802Kún JosefOstatníA 
UOL7854Kuncová JanaOstatníT 
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníA 
SSU0252Marková EmaOstatníC 
UOL9800Mazanec JakubOstatníB 
JPV0303Minx OliverOstatníC 
UOL0250Mošová Valentýna OstatníCbezlepková dieta
ZLH9851Novotná KláraOstatníA 
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB 
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT 
ZLH0301Novotný ErikOstatníC 
BBM0050Opálková MartinaOstatníB 
BBM6300Patočka PetrOstatníA 
STE6907Petřivalský MarekOstatníT 
UOL8951Poklopová LenkaOstatníA 
BBM9800Ptáček PatrikOstatníA 
BBM6508Ptáček PavelOstatníT 
BBM9600Ptáček PavelOstatníA 
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT 
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMA 
UOL7850Smékalová JanaTrenérT 
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníZ 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BZ 
KSU9799Smrčková DominikaOstatníA 
BBM9703Sobotka JanOstatníA 
JPV9899Soldánová TerezaOstatníAbezlepková dieta
STE0204Světnický FrantišekOstatníC 
STE0207Svoboda RadekOstatníC 
STE1301Svoboda RadovanOstatníZ 
STE1303Svobodová AliceOstatníZ 
STE1302Svobodová SilvaOstatníZ 
UOL9355Šimková JohankaOstatní  
KSU5801Šrámek JaromírOstatníAsobota oběd
KSU9909Šrámek OndřejOstatníBsobota oběd
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCDT 
KSU9853Švancárová VeronikaOstatníA 
STE0301Vysloužil ŠtěpánOstatníZ 
STE0254Vysloužilová TerezaOstatníZ 
BBM9500Záděra PavelOstatníA