Uživatel: Host
Přihlásit
















28.3.-1.4.13 SCM a SCD - Velikonoční soustředění

Místo Zlaté Hory, areál Bohemaland
 
Přihláška do 05.03.2013
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 13:00
 
Zaměření Mapová příprava v terénech podobných MČR na klasice
 
Základní cena 1400,- Kč
Cena dle zařazení příspěvek členům SCM A - 1200 Kč, SCM B - 900 Kč, SCM C - 600 Kč
příspěvek členům SCD B - 900 Kč, SCD C - 600 Kč
 
Ubytování Na postelích – pokoje v budovách areálu Bohemaland
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – pondělí oběd
Doprava Na místo soustředění individuální, v rámci tréninků a závodů HOF zajištěna
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink a závody, světlo na NOB, tréninkový deník (povinné pro členy SCM HO)
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Pokyny k soustředění.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
28.03.2013
Čt
Zlaté Hory

trénink SEM-TAM
výřivka

mapové testy
29.03.2013
Vidnava

trénink "dlouhý had"
Zlaté Hory

trénink okruhy
střečink

mapové rozbory
30.03.2013
So
1. etapa Hana Orienteering Festival Zlaté Hory

trénink 20 K (volné pořadí kontrol)
trénink NOB

strečink
31.03.2013
Ne
2. etapa Hana Orienteering Festival Zlaté Hory

trénink Americké štafety
sauna, výřivka

diskotéka
01.04.2013
Po
3. etapa Hana Orienteering Festival ukončení soustředění

odjezd domů :)


Seznam přihlášených ( 60 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL7051Bartoňová EvaTrenérTod pátku večeře
OOL7501Binar RobertTrenér SCMApouze trénink Čt odp a Pá dop
UOL0452Binarová AdélaSCM ACpouze trénink Čt odp a Pá dop
UOL7551Binarová JitkaOstatníBpouze trénink Čt odp a Pá dop
VSP0007Bořánek MichalOstatníB 
UOL9155Čermáková MadlaOstatníAod pátku večeře
DOB0303Černík DavidOstatníC 
DOB0555Černíková ZuzanaOstatníC 
STE6100Doseděl EmilOstatníTdo soboty oběda
STE0206Doseděl ŠtěpánOstatníCdo soboty oběda
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA 
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT 
SHK7907Fátor JanOstatníT 
DOB7878Fátorová BarboraOstatníB 
TBM9919Horčička VítOstatníB 
LCE9353Horčičková VendulaOstatní od neděle večeře
JPV9800Hubáček FilipOstatníB 
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT 
JPV9999Cháberová GitaOstatní  
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníA 
SSU9953Janošíková TerezaOstatníB 
ZBM9351Jemelíková DenisaOstatníA 
UOL0203Jirka MatyášOstatníC 
STE0000Jirka MikulášOstatníB 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníTod pátku večeře
JPV9915Kašpar PetrOstatníB 
JPV6951Kašparová IvanaOstatníTod pátku večeře
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA 
UOL0050Konečná AdélaOstatníB 
JPV0055Křížová KláraOstatníC 
JPV0066Lugrová NatálieOstatníB 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníCod pátku večeře
STE6700Lukašák ŠtefanOstatníTod pátku večeře
STE0450Lukašáková SáraSCM BCod pátku večeře
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníA 
SSU0252Marková EmaOstatníC 
UOL9800Mazanec JakubOstatníB 
STE0101Neumann David OstatníC 
UOL9750Paličková AgátaOstatníB 
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníC 
OOL0203Petřivalský BernatOstatníC 
STE6907Petřivalský MarekOstatníT 
OOL0002Petřivalský NilOstatníC 
JPV9898Pilcová SabinaOstatníB 
UOL8951Poklopová LenkaOstatníA 
STE0253Pospíšilová HelenaOstatníC 
UOL9351Příborská DenisaOstatníB 
STE4801Sklenář AntonínOstatníTod soboty
UOL9851Skoumalová BarboraOstatníBbezlepková dieta
STE0152Skoupá VendulaOstatníC 
STE9411Skoupý JanTrenérA 
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT 
STE0250Smolková SabinaOstatníC 
JPV6526Soldán Vladimír OstatníTod pátku večeře
JPV9899Soldánová TerezaOstatníBod pátku večeře - bezlepková dieta
STE0207Svoboda RadekOstatníC 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCDT 
UOL9852Zatloukalová ŠtěpánkaOstatníB 
STE7352Zbraňková MagdaOstatníTod pátku večeře