Uživatel: Host
Přihlásit
















04.-08.05.12 Soustředění Zlaté Hory

Místo Zlaté Hory - Bohemaland
 
Přihláška do 22.04.2012
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 15:00
 
Zaměření Intenzivní mapová příprava, účast na závodech Haná Orienteering Festival a Utkání mládeže CZE-POL
 
Základní cena 1450,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvek SCM dle počtu účastníků:
členové A: 300-600 Kč
členové B: 150-300 Kč
 
Ubytování na postelích s povlečením
Stravování Plná penze, začátek 4.5. večeře, konec 8.5. oběd
Doprava Individuální, do přihlášky uveďte způsob dopravy, resp. přání vyzvednout vás na nádraží ČD v okolí
 
Vybavení věci na OB (na 3 fáze), světla pro noční trénink, tréninkový deník, SI čip
Platba hotově na místě
 
Výsledky
 
GPS: 50°14'46.445"N, 17°23'30.619"E

Upozornění: na závody HOF si všichni vyřizují přihlášky přes oddíly!!

Sraz: Bohemaland v pátek 4.5. do 15:00, případně vlastní dopravou na shromaždišti E1 v Glucholazích (ukončení v úterý 8.5. po obědě)

Kapacita ubytování je omezena.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
04.05.2012
HOF – 1. Etapa sprint
Glucholazy (POL)
17:00 (Přihlášky přes oddíly)
05.05.2012
So
HOF – 2. Etapa Long
Zlaté Hory - Maria Hilfe
11:00 (Přihlášky přes oddíly)
Linie - vrstevnicovka
Bohemaland
17:00
Protahování, rozbory postupů
Bohemaland
Seminář trenérů mládeže 19-21h
06.05.2012
Ne
HOF – 3. Etapa Middle
Zlaté Hory – Zlatý Potok I.
10:00 (Přihlášky přes oddíly)
Paměták – od K ke K
Bohemaland
16:00
NOB – one-man relay (hromadný start)
Bohemaland
20:00
Diskotéka mládeže 21-23h
07.05.2012
Po
Utkání mládeže CZ - POL
Černá Voda
10:00
Śvýcarská hra
Bohemaland
16:30
NOB
Bohemaland
20:00
08.05.2012
Út
Utkání mládeže CZ - POL
Zlaté Hory- Zlatý potok II.
10:00


Seznam přihlášených ( 38 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL0150Adamcová DominikaOstatní  
UOL7051Bartoňová EvaTrenér do neděle oběd
VSP0007Bořánek MichalOstatní  
JPV0101Dadák PetrOstatní od soboty
STE9905Grygar DanielOstatní do neděle
TBM9919Horčička VítOstatní  
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM  
JPV9999Cháberová GitaOstatní  
STH9204Charvát JiříOstatní  
JPV9505Chmelař MartinOstatní do neděle
SSU9953Janošíková TerezaOstatní  
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatní  
ASU9747Kašpar JakubOstatní  
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní  
JPV9915Kašpar PetrOstatní  
JPV6951Kašparová IvanaOstatní  
UOL0050Konečná AdélaOstatní  
ZPV9999Křečková JanaOstatní do neděle
JPV0066Lugrová NatálieOstatní  
STE9456Neumannová AnnaOstatní  
ZLH9851Novotná KláraOstatní bez ubytování a stravy
ZLH0051Novotná TerezaOstatní bez ubytování a stravy
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM bez ubytování a stravy
ZLH0301Novotný ErikOstatní bez ubytování a stravy
ABM9956Odehnalová KláraOstatní do neděle
ZLH9501 Pavlík MarekOstatní bez ubytování a snídaní
JPV9898Pilcová SabinaOstatní do neděle
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatní  
SBR9501Sklenář MartinOstatní  
STE9411Skoupý JanTrenér  
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM  
OOL9562Slavíčková KlárkaOstatní  
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní  
JPV9899Soldánová TerezaOstatní  
STE0207Svoboda RadekOstatní do neděle
UOL6503Šimek RomanOstatní do neděle
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatní  
UOL6653Šimková HanaOstatní do neděle