Uživatel: Host
Přihlásit
















04.-08.05.12 Soustředění Zlaté Hory

Místo Zlaté Hory - Bohemaland
 
Přihláška do 22.04.2012
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 15:00
 
Zaměření Intenzivní mapová příprava, účast na závodech Haná Orienteering Festival a Utkání mládeže CZE-POL
 
Základní cena 1450,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvek SCM dle počtu účastníků:
členové A: 300-600 Kč
členové B: 150-300 Kč
 
Ubytování na postelích s povlečením
Stravování Plná penze, začátek 4.5. večeře, konec 8.5. oběd
Doprava Individuální, do přihlášky uveďte způsob dopravy, resp. přání vyzvednout vás na nádraží ČD v okolí
 
Vybavení věci na OB (na 3 fáze), světla pro noční trénink, tréninkový deník, SI čip
Platba hotově na místě
 
Výsledky
 
GPS: 50°14'46.445"N, 17°23'30.619"E

Upozornění: na závody HOF si všichni vyřizují přihlášky přes oddíly!!

Sraz: Bohemaland v pátek 4.5. do 15:00, případně vlastní dopravou na shromaždišti E1 v Glucholazích (ukončení v úterý 8.5. po obědě)

Kapacita ubytování je omezena.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
04.05.2012
HOF – 1. Etapa sprint
Glucholazy (POL)
17:00 (Přihlášky přes oddíly)
05.05.2012
So
HOF – 2. Etapa Long
Zlaté Hory - Maria Hilfe
11:00 (Přihlášky přes oddíly)
Linie - vrstevnicovka
Bohemaland
17:00
Protahování, rozbory postupů
Bohemaland
Seminář trenérů mládeže 19-21h
06.05.2012
Ne
HOF – 3. Etapa Middle
Zlaté Hory – Zlatý Potok I.
10:00 (Přihlášky přes oddíly)
Paměták – od K ke K
Bohemaland
16:00
NOB – one-man relay (hromadný start)
Bohemaland
20:00
Diskotéka mládeže 21-23h
07.05.2012
Po
Utkání mládeže CZ - POL
Černá Voda
10:00
Śvýcarská hra
Bohemaland
16:30
NOB
Bohemaland
20:00
08.05.2012
Út
Utkání mládeže CZ - POL
Zlaté Hory- Zlatý potok II.
10:00


Seznam přihlášených ( 38 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL0150Adamcová DominikaOstatní -neurčeno- 4990
UOL7051Bartoňová EvaTrenér -neurčeno-do neděle oběd4988
VSP0007Bořánek MichalOstatní -neurčeno- 4892
JPV0101Dadák PetrOstatní -neurčeno-od soboty5058
STE9905Grygar DanielOstatní -neurčeno-do neděle 4982
TBM9919Horčička VítOstatní -neurčeno- 4987
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM -neurčeno- 4986
JPV9999Cháberová GitaOstatní -neurčeno- 5054
STH9204Charvát JiříOstatní -neurčeno- 5055
JPV9505Chmelař MartinOstatní -neurčeno-do neděle5121
SSU9953Janošíková TerezaOstatní -neurčeno- 5059
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatní -neurčeno- 5053
ASU9747Kašpar JakubOstatní -neurčeno- 5037
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní -neurčeno- 4991
JPV9915Kašpar PetrOstatní -neurčeno- 4992
JPV6951Kašparová IvanaOstatní -neurčeno- 4993
UOL0050Konečná AdélaOstatní -neurčeno- 4989
ZPV9999Křečková JanaOstatní -neurčeno-do neděle5057
JPV0066Lugrová NatálieOstatní -neurčeno- 5009
STE9456Neumannová AnnaOstatní -neurčeno- 5033
ZLH9851Novotná KláraOstatní -neurčeno-bez ubytování a stravy4996
ZLH0051Novotná TerezaOstatní -neurčeno-bez ubytování a stravy4997
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM -neurčeno-bez ubytování a stravy4998
ZLH0301Novotný ErikOstatní -neurčeno-bez ubytování a stravy4999
ABM9956Odehnalová KláraOstatní -neurčeno-do neděle5113
ZLH9501 Pavlík MarekOstatní -neurčeno-bez ubytování a snídaní5056
JPV9898Pilcová SabinaOstatní -neurčeno-do neděle5026
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatní -neurčeno- 5008
SBR9501Sklenář MartinOstatní -neurčeno- 5052
STE9411Skoupý JanTrenér -neurčeno- 5093
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno- 4893
OOL9562Slavíčková KlárkaOstatní -neurčeno- 5069
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní -neurčeno- 5038
JPV9899Soldánová TerezaOstatní -neurčeno- 5039
STE0207Svoboda RadekOstatní -neurčeno-do neděle 5046
UOL6503Šimek RomanOstatní -neurčeno-do neděle5091
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatní -neurčeno- 5027
UOL6653Šimková HanaOstatní -neurčeno-do neděle5092