Uživatel: Host
Přihlásit
















25.-28.10.12 Podzimní soustředění SCM a SCD 2012

Místo Šternberk – tělocvična II.ZŠ
 
Přihláška do 15.10.2012
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Zhodnocení sezóny a plány na nový závodní rok
 
Základní cena 1000,- Kč
Cena dle zařazení Členové SCM HO: skupina A – plně hrazeno, skupina B – příspěvek cca 500 Kč (bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
Členové SCD HO: skupina A,B – 370 Kč, skupina C – 670 Kč, ostatní žáci HO – 800 Kč (upřesněno na základě počtu přihlášených)
 
Ubytování Tělocvična II.ZŠ Sternberk - spacáky, karimatky
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 25.10. večeře, konec 28.10. oběd
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip
Platba Hovově na místě
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/121025_Sternberk/Vysledky.aspx
 
Přednášky z pátečního večera: Vojta, Víčko.

Důležité upozornění:
Přihlášku na 7. závod podzimního Hanáckého žebříčku Šternberský rychlík je nutné vyřídit prostřednictvím mateřského oddílu.

Program:
Mapové tréninky (jednotlivci a skupiny), tréninkové sprinty
Účast na 7. závodu HŽP (přihlášky si každý zajišťuje sám přes oddíly !!)
Vyhodnocení sezóny 2012, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 201
Přednáška a beseda s elitními závodníky (Vojta Král, Martin Poklop) - zúčastní se i pátečních tréninkových sprintů, mladí závodníci budou mít jedinečnou příležitost zazávodit si s těmito elitními závodníky na stejné trati

Důležité upozornění pro členy STE:
1) Členové oddílu STE budou ubytováni doma, pokud nebudou mít zájem spát s ostatními v tělocvičně 2. ZŠ Dr. Hrubého. :):):)
2) Program soustředění obsahuje OB a běžecké tréninky, hradní překvapení a 7. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti.
3) V případě zájmu je možné se připojit ke společnému stravování (jídlo bude zajištěno v Expedici)


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
25.10.2012
Čt
Sraz do 10:00
Odjezd autobusem do Dalova
Služba: oddíly JPV, HLV, OOL
Mapový přeběh
Dalov - Šternberk
Nejmladší skupina(y) bojovka
Seznámení s akcemi na rok 2013
Přednáška mapový klíč ISSOM
26.10.2012
Sprint (2 kola)
Šternberk (sídliště, park)
Služba: oddíly KON, PLU, JZL, SSU
Sprint
Šternberk (hrad a okolí)
Přednáška s elitními závodníky
Vojta Král, Martin Poklop
27.10.2012
So
Oblastní závod HO
Lipina
00 = 11:00
Služba: oddíly UOL, STE, VBM, KAM
Mapový přesun
Lipina - Šternberk
Noční prohlídka hradu s kouzelníkem
28.10.2012
Ne
Štafety - Tiomila
Kiosk - Tři duby
Služba: oddíly ZLH, ZPV, ASU
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 83 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON9915Beneš MiroslavOstatníA 
UOL0452Binarová AdélaSCM AC 
VSP0007Bořánek MichalOstatníB 
KAM9550Bořánková KarolínaOstatníEbez noclehu
JPV0101Dadák PetrOstatníC 
STE9202Doležel OndřejTrenérEbez stravy a noclehu
JPV9509 Fajkus RadimOstatníEdo sobotního oběda
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní do sobotního oběda
SHK7907Fátor JanOstatní  
STE0400Hájek MarekOstatníZbez stravy a noclehu
STE0200Hájek Tomáš OstatníZbez stravy a noclehu
PLU0354Hartmannova AnnaOstatníZdo soboty snídaně
VBM9651Hiršová GabrielaOstatní  
TBM9919Horčička VítOstatníA 
LCE9353Horčičková VendulaOstatníEodpátku oběda
ASU9447Horvát PetrOstatníEdo soboty oběda
ASU9797Horvátová HanaOstatníE 
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM  
UOL0200Chovanec JanOstatníC 
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníE 
PLU0004Jančíková MarieOstatníZdo soboty snídaně
JPV9917Janečka ViktorOstatníA 
SSU9953Janošíková TerezaOstatníA 
UOL0203Jirka MatyášOstatníC 
STE0000Jirka MikulášOstatníB 
ZPV0001Karásek AdamOstatní  
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC 
ASU9747Kašpar JakubOstatníE 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní od soboty snídaně
JPV9915Kašpar PetrOstatníA 
JPV6951Kašparová IvanaOstatní od soboty snídaně
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníE 
JPV9824Kočí JosefOstatníAdo sobotního oběda
UOL0050Konečná AdélaOstatníB 
SSU8841Král VojtěchOstatníEpátek snídaně - sobota snídaně
KSU0044Kroul JosefOstatníB 
ZPV9999Křečková JanaOstatníA 
JPV0055Křížová KláraOstatníZ 
JZL0201Kundrata JanOstatníC 
JZL0051Kundratová LuckaOstatníB 
JPV0066Lugrová NatálieOstatníB 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníC 
STE0450Lukašáková SáraSCM BZ 
SSU9609Mikula JanOstatníE 
JPV0303Minx OliverOstatníZ 
UOL0250Mošová Valentýna OstatníZbezlepková dieta
JPV9919Němeček KryštofOstatníA 
PLU0350Němečková KateřinaOstatníCdo soboty snídaně
STE0101Neumann David OstatníCbez stravy a noclehu
STE0550Neumannová KristýnaOstatníZbez stravy a noclehu
ZLH9851Novotná KláraOstatníA 
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB 
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM  
ZLH0301Novotný ErikOstatníC 
PLU0501Otruba FrantišekSCM BZdo soboty snídaně
JPV9717Otruba VojtěchOstatníE 
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD do soboty snídaně
UOL9750Paličková AgátaOstatníZ 
KON0002Pelíšek RadimOstatníZdo soboty snídaně
PLU0005Pelíšková LucieOstatníZdo soboty snídaně
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníCdo pátka oběda
OOL0203Petřivalský BernatOstatníCdo pátka oběda
STE6907Petřivalský MarekOstatní do pátka oběda
JPV9898Pilcová SabinaOstatníA 
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníB 
SSU8802Poklop MartinTrenér TSMEpátek oběd - sobota snídaně
HLV9732Sedláček OndraOstatníEdo soboty oběda
UOL9851Skoumalová BarboraOstatníZ 
STE0152Skoupá VendulaOstatníBbez stravy a noclehu
STE9411Skoupý JanTrenérEbez noclehu
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM  
STE9307Skyva PetrOstatníE 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM  
UOL7850Smékalová JanaTrenér  
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníZ 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BZ 
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní bez pátku snídaně a oběda
JPV9899Soldánová TerezaOstatníAbezlepková dieta
STE0204Světnický FrantišekOstatníCBez ubytování a stravy.
STE0207Svoboda RadekOstatníCbez stravy a noclehu
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCD  
VOV9450Tesařová MarcelaOstatní  
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníAdo sobotního oběda