Uživatel: Host
Přihlásit
















25.-28.10.12 Podzimní soustředění SCM a SCD 2012

Místo Šternberk – tělocvična II.ZŠ
 
Přihláška do 15.10.2012
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Zhodnocení sezóny a plány na nový závodní rok
 
Základní cena 1000,- Kč
Cena dle zařazení Členové SCM HO: skupina A – plně hrazeno, skupina B – příspěvek cca 500 Kč (bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených)
Členové SCD HO: skupina A,B – 370 Kč, skupina C – 670 Kč, ostatní žáci HO – 800 Kč (upřesněno na základě počtu přihlášených)
 
Ubytování Tělocvična II.ZŠ Sternberk - spacáky, karimatky
Stravování Zajištěna plná penze, začátek 25.10. večeře, konec 28.10. oběd
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na OB trénink (na 2 fáze), SI čip
Platba Hovově na místě
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/121025_Sternberk/Vysledky.aspx
 
Přednášky z pátečního večera: Vojta, Víčko.

Důležité upozornění:
Přihlášku na 7. závod podzimního Hanáckého žebříčku Šternberský rychlík je nutné vyřídit prostřednictvím mateřského oddílu.

Program:
Mapové tréninky (jednotlivci a skupiny), tréninkové sprinty
Účast na 7. závodu HŽP (přihlášky si každý zajišťuje sám přes oddíly !!)
Vyhodnocení sezóny 2012, plán tréninku mládeže SCM a SCD na rok 201
Přednáška a beseda s elitními závodníky (Vojta Král, Martin Poklop) - zúčastní se i pátečních tréninkových sprintů, mladí závodníci budou mít jedinečnou příležitost zazávodit si s těmito elitními závodníky na stejné trati

Důležité upozornění pro členy STE:
1) Členové oddílu STE budou ubytováni doma, pokud nebudou mít zájem spát s ostatními v tělocvičně 2. ZŠ Dr. Hrubého. :):):)
2) Program soustředění obsahuje OB a běžecké tréninky, hradní překvapení a 7. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti.
3) V případě zájmu je možné se připojit ke společnému stravování (jídlo bude zajištěno v Expedici)


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
25.10.2012
Čt
Sraz do 10:00
Odjezd autobusem do Dalova
Služba: oddíly JPV, HLV, OOL
Mapový přeběh
Dalov - Šternberk
Nejmladší skupina(y) bojovka
Seznámení s akcemi na rok 2013
Přednáška mapový klíč ISSOM
26.10.2012
Sprint (2 kola)
Šternberk (sídliště, park)
Služba: oddíly KON, PLU, JZL, SSU
Sprint
Šternberk (hrad a okolí)
Přednáška s elitními závodníky
Vojta Král, Martin Poklop
27.10.2012
So
Oblastní závod HO
Lipina
00 = 11:00
Služba: oddíly UOL, STE, VBM, KAM
Mapový přesun
Lipina - Šternberk
Noční prohlídka hradu s kouzelníkem
28.10.2012
Ne
Štafety - Tiomila
Kiosk - Tři duby
Služba: oddíly ZLH, ZPV, ASU
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 83 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON9915Beneš MiroslavOstatníA-neurčeno- 5725
UOL0452Binarová AdélaSCM AC-neurčeno- 5695
VSP0007Bořánek MichalOstatníB-neurčeno- 5301
KAM9550Bořánková KarolínaOstatníE-neurčeno-bez noclehu5782
JPV0101Dadák PetrOstatníC-neurčeno- 5649
STE9202Doležel OndřejTrenérE-neurčeno-bez stravy a noclehu5781
JPV9509 Fajkus RadimOstatníE-neurčeno-do sobotního oběda5767
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní -neurčeno-do sobotního oběda5768
SHK7907Fátor JanOstatní -neurčeno- 5764
STE0400Hájek MarekOstatníZ-neurčeno-bez stravy a noclehu5773
STE0200Hájek Tomáš OstatníZ-neurčeno-bez stravy a noclehu5774
PLU0354Hartmannova AnnaOstatníZ-neurčeno-do soboty snídaně5753
VBM9651Hiršová GabrielaOstatní -neurčeno- 5800
TBM9919Horčička VítOstatníA-neurčeno- 5720
LCE9353Horčičková VendulaOstatníE-neurčeno-odpátku oběda5719
ASU9447Horvát PetrOstatníE-neurčeno-do soboty oběda5741
ASU9797Horvátová HanaOstatníE-neurčeno- 5742
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM -neurčeno- 5626
UOL0200Chovanec JanOstatníC-neurčeno- 5771
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníE-neurčeno- 5731
PLU0004Jančíková MarieOstatníZ-neurčeno-do soboty snídaně5756
JPV9917Janečka ViktorOstatníA-neurčeno- 5439
SSU9953Janošíková TerezaOstatníA-neurčeno- 5715
UOL0203Jirka MatyášOstatníC-neurčeno- 5470
STE0000Jirka MikulášOstatníB-neurčeno- 5471
ZPV0001Karásek AdamOstatní -neurčeno- 5765
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC-neurčeno- 5766
ASU9747Kašpar JakubOstatníE-neurčeno- 5714
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní -neurčeno-od soboty snídaně5631
JPV9915Kašpar PetrOstatníA-neurčeno- 5629
JPV6951Kašparová IvanaOstatní -neurčeno-od soboty snídaně5632
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníE-neurčeno- 5627
JPV9824Kočí JosefOstatníA-neurčeno-do sobotního oběda5724
UOL0050Konečná AdélaOstatníB-neurčeno- 5734
SSU8841Král VojtěchOstatníE-neurčeno-pátek snídaně - sobota snídaně5784
KSU0044Kroul JosefOstatníB-neurčeno- 5763
ZPV9999Křečková JanaOstatníA-neurčeno- 5737
JPV0055Křížová KláraOstatníZ-neurčeno- 5746
JZL0201Kundrata JanOstatníC-neurčeno- 5769
JZL0051Kundratová LuckaOstatníB-neurčeno- 5770
JPV0066Lugrová NatálieOstatníB-neurčeno- 5745
STE0202Lukašák ŠimonOstatníC-neurčeno- 5692
STE0450Lukašáková SáraSCM BZ-neurčeno- 5691
SSU9609Mikula JanOstatníE-neurčeno- 5630
JPV0303Minx OliverOstatníZ-neurčeno- 5733
UOL0250Mošová Valentýna OstatníZ-neurčeno-bezlepková dieta5696
JPV9919Němeček KryštofOstatníA-neurčeno- 5751
PLU0350Němečková KateřinaOstatníC-neurčeno-do soboty snídaně5761
STE0101Neumann David OstatníC-neurčeno-bez stravy a noclehu5776
STE0550Neumannová KristýnaOstatníZ-neurčeno-bez stravy a noclehu5777
ZLH9851Novotná KláraOstatníA-neurčeno- 5710
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB-neurčeno- 5711
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM -neurčeno- 5712
ZLH0301Novotný ErikOstatníC-neurčeno- 5713
PLU0501Otruba FrantišekSCM BZ-neurčeno-do soboty snídaně5755
JPV9717Otruba VojtěchOstatníE-neurčeno- 5750
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD -neurčeno-do soboty snídaně5759
UOL9750Paličková AgátaOstatníZ-neurčeno- 5717
KON0002Pelíšek RadimOstatníZ-neurčeno-do soboty snídaně5754
PLU0005Pelíšková LucieOstatníZ-neurčeno-do soboty snídaně5758
OOL0501Petřivalský ArnauOstatníC-neurčeno-do pátka oběda5747
OOL0203Petřivalský BernatOstatníC-neurčeno-do pátka oběda5748
STE6907Petřivalský MarekOstatní -neurčeno-do pátka oběda5749
JPV9898Pilcová SabinaOstatníA-neurčeno- 5736
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníB-neurčeno- 5735
SSU8802Poklop MartinTrenér TSME-neurčeno-pátek oběd - sobota snídaně5783
HLV9732Sedláček OndraOstatníE-neurčeno-do soboty oběda5744
UOL9851Skoumalová BarboraOstatníZ-neurčeno- 5718
STE0152Skoupá VendulaOstatníB-neurčeno-bez stravy a noclehu5779
STE9411Skoupý JanTrenérE-neurčeno-bez noclehu5780
STE9307Skyva PetrOstatníE-neurčeno- 5772
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM -neurčeno- 5430
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno- 5300
UOL7850Smékalová JanaTrenér -neurčeno- 5699
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníZ-neurčeno- 5698
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BZ-neurčeno- 5697
JPV6526Soldán Vladimír Ostatní -neurčeno-bez pátku snídaně a oběda5740
JPV9899Soldánová TerezaOstatníA-neurčeno-bezlepková dieta5739
STE0204Světnický FrantišekOstatníC-neurčeno-Bez ubytování a stravy.5728
STE0207Svoboda RadekOstatníC-neurčeno-bez stravy a noclehu5778
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér -neurčeno- 5716
VOV9450Tesařová MarcelaOstatní -neurčeno- 5801
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníA-neurčeno-do sobotního oběda5732