Uživatel: Host
Přihlásit
















19.-.25.4.11 SCM - Velikonoční soustředění

Místo Zlaté Hory – Bohemaland
 
Přihláška do 31.03.2011
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření příprava na jarní část sezóny
 
Základní cena 2300,- Kč
Cena dle zařazení Výše dotace pro členy SCM bude upřesněna
Pokud se někdo přihlásí na závody přes oddíl, bude mu částka snížena o startovné.
 
Ubytování na postelích - Bohemaland sport centrum
Stravování plná penze (úterní večeře - pondělní oběd)
Doprava vlastní
 
Vybavení věci na OB (2 fáze), čip
Platba bude upřesněno ale pravděpodobně na místě v hotovosti
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/110419_ZlateHory/Vysledky.aspx
 
Poznámky
- na soustředění je možno se přihlásit i od 21.4. (velikonoční prázdniny)
- pokud chcete na závody přihlásit do jiné kategorie, než do které patříte, tak ji uveďte v přihlášce


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
19.04.2011
Út
Okruhy
Vidnava
Sesouvák
Vidnava
20.04.2011
St
Paměťák
Zlaté Hory
Kratší trať bez cest na směry + SIčák
Rejvíz
21.04.2011
Čt
Sem-Tamy
Zlaté Hory
Middle
Horní Údolí
22.04.2011
Okruhy - "Osmičky"
Zlaté Hory
Pruhy
Zlaté Hory
23.04.2011
So
Závod - 1. etapa
Červená Voda
Sudá / Lichá
Zlaté Hory
24.04.2011
Ne
Závod - 2. etapa
Vidnava
Sprint
Zlaté Hory
25.04.2011
Po
Závod - 3. etapa
Zlaté Hory


Seznam přihlášených ( 29 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL7051Bartoňová EvaTrenér od pátek večer, závody přes oddíl
VSP0007Bořánek MichalOstatní  
STE9202Doležel OndřejTrenér  
JPV9509 Fajkus RadimOstatní od čtvrtka
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní od čtvrtka
JPV9677Grulichová LucieOstatní  
UOL7007Horčička PetrOstatní od pátek večer, závody přes oddíl
TBM9919Horčička VítOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM od čtvrtka
JPV9917Janečka ViktorOstatní od čtvrtka večer
JPV6665Janečková Marta Ostatní od čtvrtka večer
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatní od čtvrtka
UOL0203Jirka MatyášOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
STE0000Jirka MikulášOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
JPV9915Kašpar PetrOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
JPV9824Kočí JosefOstatní od čtvrtka, závody přes oddíl
ASU6301Kolář RudaOstatní od čtvrtka odpoledne, závody přes oddíl
STE9308Német KryštofOstatní  
ZLH9501 Pavlík MarekOstatní  
STE9411Skoupý JanTrenér  
STE9307Skyva PetrOstatní  
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM  
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM od čtvrtka
OOL9562Slavíčková KlárkaOstatní od čtvrtka
JPV9899Soldánová TerezaOstatní od pátku, závody přes oddíl
VOV9450Tesařová MarcelaOstatní od čtvrtka
STH5801Uvizl IvanOstatní od čtvrtka
STH9202Uvizl MarekOstatní od čtvrtka