Uživatel: Host
Přihlásit
















30.9.-2.10.11 Žactvo - Podzimní soustředění

Místo RS Srnčí u Moravské Třebové
 
Přihláška do 06.09.2011
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 16:00
 
Zaměření závodní mapová příprava se zaměřením na M ČR družstev
 
Základní cena 500,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování v chatách
Stravování plná penze (páteční večeře – nedělní oběd)
Doprava vlastní
 
Vybavení věci na dvoufázový trénink (závody), přezůvky a oblečení na ubytovnu, oblečení pro případnou nepřízeň počasí, plavky v případě mimořádně příznivého počasí
Platba na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Místo: Rekreační středisko Srnčí, Na Srnčí 326/1, 571 01 Moravská Třebová

Jídelníček:
pátek - večeře (řízek s bramborem)
sobota - snídaně (obložený talíř, sýr, šunka, pečivo, máslo, džem)
oběd (milánské špagety, sýr)
večeře (polévka, pečené kuře, rýže)
neděle - snídaně (obložený talíř, sýr, šunka, pečivo, máslo, džem)
oběd (bude upřesněno)

Zajišťují: Vystavěl, Skyvová


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
30.09.2011
Nom. trénink – middle
mapa Srnčí 1:10000
Mapová teorie, testy
turnaj v minigolfu
01.10.2011
So
Oblastní žebříček
Middle
mapa Srnčí 1:10000
Oblastní žebříček
Štafety
mapa Srnčí 1:10000
„Supersprint“ v areálu
02.10.2011
Ne
Nominační trénink
„one-man relay“
nová mapa 1:10000
konec soustředění – nominace na M ČR
14.00 - vyzvednutí dětí 14.30 v RS Srnčí


Seznam přihlášených ( 78 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
ASU7699Alešová BohumilaOstatníD+2-neurčeno- 4248
UOL7051Bartoňová EvaTrenérD-neurčeno- 4193
KON9915Beneš MiroslavOstatníB-neurčeno- 4137
VSP0007Bořánek MichalOstatníB-neurčeno- 3910
KSU9910Dostál PavelOstatníB-neurčeno- 4150
SSU9802Dvořák FerdinandOstatníA-neurčeno- 4227
JPV9509 Fajkus RadimOstatníE-neurčeno- 4154
LPU9902Fencl JonášOstatníB-neurčeno-pouze neděle4250
LPU9757Fenclová Tereza OstatníA-neurčeno-pouze neděle4251
KON6111Grepl LadislavTrenér SCDD-neurčeno-do So snídaně4138
JPV9677Grulichová LucieOstatníA-neurčeno- 4260
VBM9801Hirš OtakarOstatníA-neurčeno- 4123
VBM9651Hiršová GabrielaOstatníE-neurčeno- 4124
TBM9919Horčička VítOstatníB-neurčeno- 4192
ASU9797Horvátová HanaOstatníA-neurčeno- 4100
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT-neurčeno-od So oběda4139
JPV9999Cháberová GitaOstatníB-neurčeno- 4024
JPV9505Chmelař MartinOstatníE-neurčeno- 4226
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníE-neurčeno- 4249
JPV9917Janečka ViktorOstatníB-neurčeno- 4031
JPV6665Janečková Marta OstatníT-neurčeno- 4253
KSU9908Jílek OndřejOstatníB-neurčeno- 4127
UOL0203Jirka MatyášOstatníC-neurčeno- 4131
STE0000Jirka MikulášOstatníB-neurčeno- 4132
ZPV0001Karásek AdamOstatníB-neurčeno- 4157
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC-neurčeno- 4158
ASU9747Kašpar JakubOstatníA-neurčeno- 4091
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníD-neurčeno- 4118
JPV9915Kašpar PetrOstatníB-neurčeno- 4119
JPV6951Kašparová IvanaOstatníD-neurčeno- 4120
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníE-neurčeno- 4121
JPV9616Kiss TomášOstatníE-neurčeno- 4155
JPV9824Kočí JosefOstatníA-neurčeno- 4134
KSU0044Kroul JosefOstatníB-neurčeno- 4103
ZPV9999Křečková JanaOstatníB-neurčeno- 4101
JPV9502Lauda ŠtěpánOstatníE-neurčeno- 4156
JPV0066Lugrová NatálieOstatníB-neurčeno- 4025
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníE-neurčeno- 4122
KSU0005Matoušek MatějOstatníB-neurčeno- 4144
SSU6701Matoušek MilanOstatníD-neurčeno- 4145
UOL9800Mazanec JakubOstatníB-neurčeno- 4141
KON9771Müllerová KristýnaOstatníA-neurčeno- 4135
JPV9919Němeček KryštofOstatníB-neurčeno- 4207
ZLH9851Novotná KláraOstatníA-neurčeno- 4116
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB-neurčeno- 4115
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT-neurčeno- 4117
ABM9956Odehnalová KláraOstatníB-neurčeno- 4152
ABM9757Odehnalová TerezaOstatníA-neurčeno- 4153
JPV9717Otruba VojtěchOstatníA-neurčeno- 4032
JPV9898Pilcová SabinaOstatníA-neurčeno- 4034
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníB-neurčeno- 4102
UOL9753Přidalová TerezaOstatníA-neurčeno- 4143
KSU9999Pukyšová AnežkaOstatníB-neurčeno- 4125
HLV9732Sedláček OndraOstatníA-neurčeno- 4109
ZLH0000Siatka VáclavOstatníB-neurčeno- 4114
ZLH0003Siatková SilvieOstatníD-neurčeno-od So oběda4151
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT-neurčeno- 4133
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT-neurčeno- 3909
KSU9799Smrčková DominikaOstatníA-neurčeno- 4129
KSU7373Smrčková VěraOstatníD-neurčeno- 4130
JPV6526Soldán Vladimír OstatníD-neurčeno- 4247
JPV9899Soldánová TerezaOstatníA-neurčeno- 4027
UOL0008Svobodník PavelOstatníC-neurčeno- 4214
UOL6503Šimek RomanOstatníD-neurčeno- 4148
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatníB-neurčeno- 4149
KSU9909Šrámek OndřejOstatníB-neurčeno- 4126
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenérT-neurčeno- 4142
SSU7252Švancárová HelenaOstatníD-neurčeno- 4146
KSU9853Švancárová VeronikaOstatníA-neurčeno- 4147
KON9898Vlachová KateřinaOstatníA-neurčeno- 4136
JPV6317Vystavěl DušanOstatníT-neurčeno- 4029
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníA-neurčeno- 4028
JPV6262Vystavělová JitkaOstatníD-neurčeno- 4030
SSU6700Zatloukal TomášOstatníD-neurčeno- 4112
SSU6751Zatloukalová EvaOstatníB-neurčeno- 4113
SSU0158Zatloukalová HanaOstatníB-neurčeno- 4110
SSU9950Zatloukalová RomanaOstatníB-neurčeno- 4111
UOL9605Žovinec LukášOstatníE-neurčeno- 4140