Uživatel: Host
Přihlásit
















06.-08.5.11 Žactvo / SCM - Jarní soustředění

Místo Svojanov, tábor
 
Přihláška do 01.05.2011
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 16:00
 
Zaměření závodní mapová příprava se zaměřením na disciplíny plánované na LODM a M CŘ družstev
 
Základní cena 600,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování v chatách, nutný vlastní spacák
Stravování plná penze (páteční večeře – nedělní oběd)
Doprava vlastní
 
Vybavení věci na dvoufázový trénink (závody), přezůvky a oblečení do školy
Platba na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Zajišťují: KSU - Janů, Skyvová, Vystavěl, Hynek


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
06.05.2011
Seznamovací trénink
mapa Karlín
Mapová teorie, testy
07.05.2011
So
Oblastní žebříček
Middle
mapa Kančí důl
Oblastní žebříček
Štafety
mapa Kančí důl
Mapová teorie, testy
08.05.2011
Ne
Dvoučlenné štafety mapa Kančí důl, od severu Sprintík
Maletínský pískovec


Seznam přihlášených ( 50 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
VSP0007Bořánek MichalOstatníB-neurčeno- 2935
JPV9677Grulichová LucieOstatníA-neurčeno-od soboty3703
STE9905Grygar DanielOstatníC-neurčeno- 3539
ASU9797Horvátová HanaOstatníA-neurčeno- 3697
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT-neurčeno-od soboty3717
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníA-neurčeno-od soboty3690
PTE8403Jirka MichalOstatníE-neurčeno- 3700
ZPV0001Karásek AdamOstatníB-neurčeno-od soboty večeře3679
ZPV0302Karásek MatyášOstatníC-neurčeno-od soboty večeře3714
ASU9747Kašpar JakubOstatníA-neurčeno- 3585
JPV9915Kašpar PetrOstatníB-neurčeno-od soboty3694
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno-od soboty3695
JPV9824Kočí JosefOstatníA-neurčeno- 3682
KSU0044Kroul JosefOstatníB/C-neurčeno- 3686
ZPV9999Křečková JanaOstatníB-neurčeno-od soboty3641
JPV9502Lauda ŠtěpánOstatníE-neurčeno-od soboty3706
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníA-neurčeno-od soboty3696
UOL9800Mazanec JakubOstatníB-neurčeno- 3688
JPV9919Němeček KryštofOstatníB-neurčeno- 3644
STE9949Nesládek MikulášOstatníC-neurčeno- 3540
STE0251Nesládková BarboraOstatníC-neurčeno- 3541
STE0101Neumann David OstatníC-neurčeno- 3542
STE0550Neumannová KristýnaOstatníC-neurčeno- 3543
ZLH9851Novotná KláraOstatníB-neurčeno- 3491
ZLH0051Novotná TerezaOstatníB-neurčeno- 3492
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT-neurčeno- 3493
ABM9956Odehnalová KláraOstatníB-neurčeno-od soboty3728
ABM9757Odehnalová TerezaOstatníA-neurčeno-od soboty3729
JPV9717Otruba VojtěchOstatníA-neurčeno- 3643
JPV9898Pilcová SabinaOstatníB-neurčeno-od soboty3419
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníB/C-neurčeno- 3687
KSU9999Pukyšová AnežkaOstatníB-neurčeno-od soboty večeře3713
ZLH0000Siatka VáclavOstatníC-neurčeno- 3490
STE0152Skoupá VendulaOstatníC-neurčeno- 3506
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT-neurčeno-od soboty3657
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT-neurčeno- 2936
OOL9562Slavíčková KlárkaOstatníE-neurčeno- 3681
STE0250Smolková SabinaOstatníC-neurčeno- 3523
KSU9799Smrčková DominikaOstatníA-neurčeno-od soboty večeře3680
JPV9899Soldánová TerezaOstatníB-neurčeno-bezlepkové obědy a večeře, od soboty3642
PTE9706Spurný RadekOstatníA-neurčeno- 3698
UOL6503Šimek RomanOstatníT-neurčeno- 3730
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatní -neurčeno-C3731
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenérT-neurčeno- 3693
KSU9853Švancárová VeronikaOstatníB-neurčeno-od soboty3685
PTE9818Vičar DominikOstatníA-neurčeno- 3699
UOL9850Vrobelová PetraOstatníB-neurčeno- 3691
JPV6317Vystavěl DušanOstatníT-neurčeno-od soboty3445
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníA-neurčeno- 3446
UOL9605Žovinec LukášOstatníA-neurčeno- 3689