Uživatel: Host
Přihlásit
















3.-5.9.2010 Otevřené soustředění širšího výběru žactva

Místo Ptení
 
Přihláška do 22.08.2010
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do
 
Zaměření Příprava na MČR družstev
 
Základní cena 350,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování ve škole, vlastni matrace a spacáky
Stravování plná penze ve škole
Doprava na místo srazu a po ukončení soustředění - samostatně, v průběhu soustředění bude doprava zajištěna
 
Vybavení standartní
Platba na místě v hotovosti
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/100904_Pteni/Vysledky.aspx
 
- každý se účastní na vlastní nebezpečí
- přihlášku na oblastní závod (VIC) si zařizuje každý sám
- k ceně soustředění 350 Kč/2 dny bude ještě vybírán poplatek 50 Kč jako příspěvek na cestu autobusem do Vizovic (Neubuze) a zpět

Informace, dotazy : Dušan Vystavěl, 602 730 417


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
03.09.2010
do 15.30 příjezd, sraz u školy ve Ptení, možnost uložení věcí
16:00 – odjezd na trénink – parkoviště na Stádlisku a odtud cca 800 m pěšky
16:15–18:00 - mapový trénink - okruhy, mapa 1:10000
19:00 – večeře
19:30–21:00 - přednáška s tématikou „Jak na štafety ?“ a beseda s Tomášem Dlabajou
04.09.2010
So
7:30 – snídaně (zároveň balíček na cestu)
8:30 – odjezd autobusy na oblastní závod do Vizovic
Oblastní žebříček - Vizovice
společný přesun autobusem
Sprint
Ptení (přímo ze školy), mapa 1:5000
19:00 – večeře 19:30 – mapová teorie, fyzické testy v tělocvičně (leh-sed, přeskoky laviček, shyby/výdrž ve shybu, hloubka předklonu)
05.09.2010
Ne
8:00 – snídaně
Dvoučlenné štafety
Start 00: 10:00, Mapa: 1:10000
„Dáča“ tj. tam kde byl červnový OŽ
Sudá/lichá
Start 00: 14:00, Mapa: 1:10000
Ukončení: cca 16:00


Seznam přihlášených ( 71 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON9915Beneš MiroslavOstatní -neurčeno- 2507
VSP0007Bořánek MichalOstatní -neurčeno- 2304
ABR9553Bucká KarolínaOstatní -neurčeno- 2563
SSU9802Dvořák FerdinandOstatní -neurčeno- 2468
JPV9509 Fajkus RadimOstatní -neurčeno- 2538
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní -neurčeno- 2539
STE0052Fremlová RenataOstatní -neurčeno- 2512
KON6111Grepl LadislavTrenér SCD -neurčeno- 2509
JPV9677Grulichová LucieOstatní -neurčeno- 2419
STE9905Grygar DanielOstatní -neurčeno- 2305
KSU9888Habigerová JanaOstatní -neurčeno- 2568
TBM9919Horčička VítOstatní -neurčeno- 2443
ASU9797Horvátová HanaOstatní -neurčeno- 2464
JPV9999Cháberová GitaOstatní -neurčeno- 2420
JPV9505Chmelař MartinOstatní -neurčeno- 2521
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatní -neurčeno- 2444
JPV9917Janečka ViktorOstatní -neurčeno- 2391
JPV6665Janečková Marta Ostatní -neurčeno- 2392
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatní -neurčeno- 2434
UOL0203Jirka MatyášOstatní -neurčeno- 2440
STE0000Jirka MikulášOstatní -neurčeno- 2441
ZPV0001Karásek AdamOstatní -neurčeno- 2393
ZPV0302Karásek MatyášOstatní -neurčeno- 2401
ASU9747Kašpar JakubOstatní -neurčeno- 2560
KSU7004Kašpar JaroslavOstatní -neurčeno- 2402
JPV9915Kašpar PetrOstatní -neurčeno- 2403
JPV6951Kašparová IvanaOstatní -neurčeno- 2404
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatní -neurčeno- 2405
UOL9357Koblihová BarboraOstatní -neurčeno- 2447
JPV9824Kočí JosefOstatní -neurčeno- 2502
ZPV9999Křečková JanaOstatní -neurčeno- 2495
KON9671Langerová AdélaOstatní -neurčeno- 2504
JPV9502Lauda ŠtěpánOstatní -neurčeno- 2567
KON9977Machačová HanaOstatní -neurčeno- 2508
SSU9666 Machusová KarolínaOstatní -neurčeno- 2469
KSU0005Matoušek MatějOstatní -neurčeno- 2473
SSU6701Matoušek MilanOstatní -neurčeno- 2474
UOL9800Mazanec JakubOstatní -neurčeno- 2442
SSU9609Mikula JanOstatní -neurčeno- 2470
SSU9712Mikulenka VojtěchOstatní -neurčeno- 2471
KON9771Müllerová KristýnaOstatní -neurčeno- 2503
JPV9919Němeček KryštofOstatní -neurčeno- 2562
STE9456Neumannová AnnaOstatní -neurčeno- 2407
STE6751Neumannová KamilaTrenér -neurčeno- 2408
ZLH9851Novotná KláraOstatní -neurčeno- 2417
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM -neurčeno- 2418
JPV9717Otruba VojtěchOstatní -neurčeno- 2561
JPV9898Pilcová SabinaOstatní -neurčeno- 2421
UOL9753Přidalová TerezaOstatní -neurčeno- 2467
STE0152Skoupá VendulaOstatní -neurčeno- 2425
STE9411Skoupý JanTrenér -neurčeno- 2424
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno- 2306
KON5887Smičková EvaOstatní -neurčeno- 2510
KSU7401Smrček PetrOstatní -neurčeno- 2534
KSU9799Smrčková DominikaOstatní -neurčeno- 2533
KSU7373Smrčková VěraOstatní -neurčeno- 2535
KSU9909Šrámek OndřejOstatní -neurčeno- 2536
KON9805Štěpaník JiříOstatní -neurčeno- 2506
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér -neurčeno- 2448
SSU7252Švancárová HelenaOstatní -neurčeno- 2475
KSU9853Švancárová VeronikaOstatní -neurčeno- 2472
UOL9451Švecová HanaOstatní -neurčeno- 2446
VOV9450Tesařová MarcelaOstatní -neurčeno- 2542
JPV9474Vítková LucieOstatní -neurčeno-bez jidla a ubytování2511
STE9572Vlachová EliškaTrenér SCD -neurčeno- 2505
KON9898Vlachová KateřinaOstatní -neurčeno- 2501
UOL9850Vrobelová PetraOstatní -neurčeno-D123400
JPV6317Vystavěl DušanOstatní -neurčeno- 2540
JPV9807Vystavěl OndřejOstatní -neurčeno- 2537
JPV6262Vystavělová JitkaOstatní -neurčeno- 2541
UOL9605Žovinec LukášOstatní -neurčeno- 2445