Uživatel: Host
Přihlásit
















12.-14.03.10 Otevřené soustředění žactva JPV

Místo Čelechovice na Hané, sokolovna
 
Přihláška do 28.02.2010
Přihláška na přihlášky zasílat na: orienteering@geodetika.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření úvodní soustředění, účast na závodech ZL HO
 
Základní cena 250,- Kč
Cena dle zařazení dlouhá varianta: Pa - Ne 350,- Kc
krátká varianta: So - Ne 250,- Kc
 
Ubytování vlastní spacáky, karimatky
Stravování viz. níže
Doprava každý samostatně, na trenink a do Kostelce bude zajištěna
 
Vybavení vybavení na OB, mapník, SI čip, světlo (čelovka, baterka)
Platba v hotovosti na místě
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SCM/Pages/Vysledky/100312_Celechovice/Vysledky.aspx
 
Počet účastníků: není omezen

Pro zajemce z rad starsich zavodniku: patek 12.3. - sraz do 15.00 na stadione SK ve Sportovni ulici c.1 - prebeh po mapach v Prostejove, pote vecere v PV a presun na nocleh do Celechovic. Cena se nemeni

Stravování:
Dlouhá varianta (350 Kč) obsahuje: večeři patek, snídani a večeři v sobotu, snídani a oběd v neděli
Krátká varianta (250 Kč) obsahuje: večeři v sobotu, snídani a oběd v neděli


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
12.03.2010
Práce, škola Paměťový přeběh - Hloučela (Hynek, Vystavěl)
Sraz Prostějov – stadion, 00 = 16,00 hod.
NOB -VPK na samolepky
Čelechovice 00= 20,00 hod. – Hynek
13.03.2010
So
Závod ZL - CEL + delší výklus
Kostelec, Start 00 = 10:00 hod. – JPV+CEL
Přeběh – objem odjezd vlakem z Lutotína na Bělecký mlýn (mapa Bílá hora)
Start 00 = cca 15,30 h. - Hynek
Superpint – sokolovna
CEL – Ruda – 00= 20,00 h., rozbory + strečink - Zuzka
14.03.2010
Ne
Finále ZL – Čelechovice
Start 00 = 10:00 hod.
Delší linie Slatinice - Hynek, Vystavěl
Start 00 = 15,00 h., Konec cca 17,00
Každý doma :)


Seznam přihlášených ( 62 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
ASU7699Alešová BohumilaOstatníT - C-neurčeno-K1699
KON9915Beneš MiroslavOstatníB-neurčeno-D1668
ABR9904Bobocký RomanOstatníC-neurčeno-K1648
VSP0007Bořánek MichalOstatníC-neurčeno-K1547
JPV9509 Fajkus RadimOstatníE-neurčeno-D1683
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT - C-neurčeno-D1684
KON6111Grepl LadislavTrenér SCDT - R - C-neurčeno-D1670
JPV9677Grulichová LucieOstatníA-neurčeno-D1704
KSU9888Habigerová JanaOstatníB-neurčeno-D1693
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT - R - E-neurčeno-D1690
JPV9505Chmelař MartinOstatníA-neurčeno-D1691
JPV9917Janečka ViktorOstatníC-neurčeno-D1685
JPV6665Janečková Marta OstatníT - C-neurčeno-D1686
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatníE-neurčeno-K1675
KSU9908Jílek OndřejOstatníB-neurčeno-D1696
UOL0203Jirka MatyášOstatníC-neurčeno-K1681
STE0000Jirka MikulášOstatníC-neurčeno-K1682
ASU9747Kašpar JakubOstatníA-neurčeno-K1700
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníT B-neurčeno-K1656
JPV9915Kašpar PetrOstatníB-neurčeno-K1657
JPV6951Kašparová IvanaOstatníT - B-neurčeno-K1655
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno-K1654
UOL9357Koblihová BarboraOstatníB-neurčeno- 1692
JPV9824Kočí JosefOstatníB-neurčeno-D1665
ASU6301Kolář RudaOstatníT - R - E-neurčeno-K1679
KON9473Korčáková IvanaOstatníE-neurčeno-D1663
KON9671Langerová AdélaOstatníA-neurčeno-D1664
KON9977Machačová HanaOstatníB-neurčeno-D1667
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníA-neurčeno-K1680
KON9771Müllerová KristýnaOstatníA-neurčeno-D1660
ASU8817Navrátil TomášOstatníE-neurčeno-D1703
JPV9919Němeček KryštofOstatníB-neurčeno- 1659
STE9456Neumannová AnnaOstatníE-neurčeno-K1645
STE6751Neumannová KamilaTrenérT - A-neurčeno-K1646
ZLH9851Novotná KláraOstatníB-neurčeno-K1651
ZLH0051Novotná TerezaOstatníC-neurčeno-K1652
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT - A-neurčeno-K1653
JPV9717Otruba VojtěchOstatníA-neurčeno- 1658
JPV9898Pilcová SabinaOstatníB-neurčeno-D1705
ASU0222Plhal JakubOstatníC-neurčeno-K1701
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníC-neurčeno-K1702
UOL9753Přidalová TerezaOstatníA-neurčeno-D1672
KSU9999Pukyšová AnežkaOstatníC-neurčeno-D1694
SBR9501Sklenář MartinOstatníE-neurčeno-D1671
ABR9951Sklenářová MarieOstatníC-neurčeno-K1649
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT - A-neurčeno-K1548
KSU7401Smrček PetrOstatníT - C-neurčeno-D1698
KSU9799Smrčková DominikaOstatníA-neurčeno-D1695
KSU7373Smrčková VěraOstatníT - C-neurčeno-D1697
KON0215Stojan JosefOstatníC-neurčeno-D1666
UOL0008Svobodník PavelOstatníC-neurčeno-K1674
KON9805Štěpaník JiříOstatníB-neurčeno-D1669
UOL9151Štrajtová ŠtepánkaOstatníE-neurčeno-K1677
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenérT - B-neurčeno-K1678
UOL9451Švecová HanaOstatníE-neurčeno-K1676
JPV9501Vičan DominikOstatníE-neurčeno-K1706
STE9572Vlachová EliškaTrenér SCDE-neurčeno-D1661
KON9898Vlachová KateřinaOstatníB-neurčeno-D1662
JPV6317Vystavěl DušanOstatníT - A-neurčeno-D1687
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníB-neurčeno-K1688
JPV6262Vystavělová JitkaOstatníT, C-neurčeno-K1689
UOL9605Žovinec LukášOstatníA-neurčeno-D1673