Uživatel: Host
Přihlásit
















21.-24.08.10 SCM - Letní soustředění

Místo Brandlín – Chatový ráj (6 km SV od Studené)
 
Přihláška do 20.07.2010
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 10:00
 
Zaměření Příprava na MČR klasika
 
Základní cena 1500,- Kč
Cena dle zařazení členové SCM A + trenéři SCM 700,- Kč
členové SCM B + ostatní trenéři 1.000,- Kč
Bývalí vybraní členové SCM + řidiči 1.000,- Kč
Celková dotace na soustředění: 15000,- Kč
 
Ubytování Chatový ráj Brandlín (chatky 6-7 osob), GPS: 49°8'17.556"N, 15°18'7.01"E
Stravování 3x denně, začíná obědem v sobotu, končí v úterý (snídaní nebo obědem)
Doprava Individuální, domluvit se s trenéry SCM nebo v oddílech
 
Vybavení věci na OB (na 2 fáze), tréninkový deník, SI čip
Platba Platit je možné v hotovosti na místě nebo převodem na účet dopředu (nutné se dopředu domluvit).
 
Výsledky
 
Pozor změna termínu!

Přihlášky: V přihlášce uveďte způsob dopravy. Kapacita soustředění je 28 míst (tolik máme k dispozici lůžek), další mohou jet s vlastním spacákem a karimatkou. Přednost dostanou členové SCM, resp. podle rozhodnutí trenérské rady.

Začíná se dopoledním tréninkem (start cca v 11:00)


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
21.08.2010
So
Mapový přeběh (Mádle)
Mapa: Pivník
Start: 11:00
Lesní sprint (Skyva)
Mapa: Pískoviště
Start: 16:00
od 20:00 Zážitky JMS, MED
22.08.2010
Ne
Klasika (Aleš)
Mapa: Hraběcí
Start: 10:00
Sem-tam (Aleš)
Mapa: Pivník
Start: 16:00
od 20:00 Příprava na podzimní sezónu (Aleš, Mádle)
23.08.2010
Po
Middle (Hynek) Mapa: Čejkovna
Start: 10:00
Opakovaný Middle (Hynek)
Mapa: Čejkovna
Start: 15:30
od 20:00 Rozbory postupů (Hynek)
24.08.2010
Út
Štafety (Vláčil)
Mapa: Pivník
Start: 9:30
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 17 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
ASU7517Aleš DavidOstatní -neurčeno- 2368
PGP9052Bogárová AdélkaOstatní -neurčeno- 2378
UOL9155Čermáková MadlaOstatní -neurčeno- 2377
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM -neurčeno- 2398
ASU9747Kašpar JakubOstatní -neurčeno- 2382
ASU6301Kolář RudaOstatní -neurčeno- 2400
ASU9351Kolářová RenataOstatní -neurčeno- 2376
SRK6101Mádle PetrOstatní -neurčeno- 2399
SHK9155Mervartová KristýnaOstatní -neurčeno- 2496
ASU9444Minář MarekOstatní -neurčeno- 2370
ASU8817Navrátil TomášOstatní -neurčeno- 2367
ASU9243Ostřanský FilipOstatní -neurčeno- 2373
UOL6451Poklopová IvanaTrenér SCM -neurčeno-odjezd v pondělí po obědě2374
UOL8951Poklopová LenkaOstatní -neurčeno-odjezd v pondělí po obědě2375
UOL9355Šimková JohankaOstatní -neurčeno- 2359
ASU9446Šincl JiríOstatní -neurčeno- 2369
ASU8808Zbranek RomanOstatní -neurčeno- 2379