Uživatel: Host
Přihlásit
















30.4.-2.5.10 SCM a žactvo - Jarní soustředění

Místo Zlaté Hory
 
Přihláška do 20.04.2010
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do
 
Zaměření Mapová příprava ve vysoké rychlosti
 
Základní cena 350,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování vlastni matrace a spacaky ve skole
Stravování plna penze ve skolni jidelne
Doprava samostatne
 
Vybavení veci na OB, mapnik, tuzka, svetlo (baterka) na nocni
Platba na miste v hotovosti
 
Výsledky
 


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
30.04.2010
Sraz do 15.00
ZLH – Maria Hilfe – místo startu 1. tréninku
Krátká trať, MariaHilfe
00=16:00, Hynek
(zaměření : skály, kameny, čtení popisu a nabíhání podle něj, SCM – mapa bez cest)
Městský supersprint, Zlaté Hory
00=19:00, Ruda
od 20:30 Map. test – Zuzka, rozbory postupů
01.05.2010
So
OŽ - middle
Oběd průběžně od 13,00 hod.
OŽ - štafety Supersprint – škola
00=20:00, Tomáš
02.05.2010
Ne
Okruhy, Kaltenštejn
00=10:00, Skyva
Delší had, Černá Voda
00=15:00, Hynek, SCM – bez cest
Regenerace doma :)


Seznam přihlášených ( 99 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL7051Bartoňová EvaTrenér -neurčeno-od soboty2124
KON9915Beneš MiroslavOstatníC-neurčeno-od soboty2045
ABR9904Bobocký RomanOstatníC-neurčeno- 2089
PTE8771Boháčová LucieOstatníB-neurčeno- 2036
VSP0007Bořánek MichalOstatníC-neurčeno- 1809
ABR9553Bucká KarolínaOstatníA-neurčeno- 1981
UOL9601Dumbrovský MichalOstatníA-neurčeno- 1969
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA-neurčeno- 1915
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT - C-neurčeno- 1916
STE0052Fremlová RenataOstatníC-neurčeno- 1951
KON6111Grepl LadislavTrenér SCDT-R-neurčeno-od soboty2048
STE9905Grygar DanielOstatníC-neurčeno- 2001
UOL9311Hálek MatějOstatníE-neurčeno- 1971
UOL9754Hálková KláraOstatníB-neurčeno- 1972
KON6389Hlavová MiroslavaOstatníD-neurčeno-od soboty2050
TBM9919Horčička VítOstatníC-neurčeno-od soboty1989
ASU9447Horvát PetrOstatníA-neurčeno- 1885
ASU9797Horvátová HanaOstatníB-neurčeno- 1886
ABR0001Hruška TomášOstatníC-neurčeno- 2040
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMR-T-E-neurčeno- 2125
UOL9700Chvátal ŠtěpánOstatníB-neurčeno- 1977
JPV9917Janečka ViktorOstatníB-neurčeno- 1910
JPV6665Janečková Marta OstatníT - C-neurčeno- 1911
STE7102Janků MarekOstatníE-neurčeno- 2002
STE0404Janků MartinOstatníC-neurčeno- 2003
STE7251Janků RenataOstatníD-neurčeno- 2004
OOL6954Jeřábková JanaOstatníD-neurčeno- 2094
UOL9453Jeřábková ZuzanaOstatníA-neurčeno- 1941
KSU9908Jílek OndřejOstatníB-neurčeno- 1964
KSU9889Jílková VeronikaOstatníB-neurčeno- 1965
PTE8403Jirka MichalOstatníE-neurčeno- 2035
ASU9747Kašpar JakubOstatníA-neurčeno- 1962
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníD-neurčeno- 1905
JPV9915Kašpar PetrOstatníA-neurčeno- 1906
JPV6951Kašparová IvanaOstatníD-neurčeno- 1907
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA-neurčeno- 1908
UOL9357Koblihová BarboraOstatníB-neurčeno- 1970
JPV9824Kočí JosefOstatníB-neurčeno-od soboty2046
ASU6301Kolář RudaOstatníT - R - E-neurčeno- 1961
ZPV9999Křečková JanaOstatníC-neurčeno-od soboty2034
ASU9271Křečková LenkaOstatníA-neurčeno- 2032
ZLH9301Kvapil LadislavOstatníA-neurčeno- 1983
KON9671Langerová AdélaOstatníB-neurčeno-od soboty2043
KON9977Machačová HanaOstatníC-neurčeno-od soboty2047
SSU9666 Machusová KarolínaOstatníB-neurčeno- 1909
UOL9800Mazanec JakubOstatníC-neurčeno- 1978
KON9771Müllerová KristýnaOstatníB-neurčeno-od soboty2041
JPV0002Nedoma LadislavOstatníD-neurčeno- 2090
JPV9919Němeček KryštofOstatníB-neurčeno- 2022
STE9308Német KryštofOstatníE-neurčeno- 2026
STE9456Neumannová AnnaOstatníA-neurčeno- 1848
STE6751Neumannová KamilaTrenérD-neurčeno- 1847
ZLH9851Novotná KláraOstatníB-neurčeno- 1912
ZLH0051Novotná TerezaOstatníC-neurčeno- 1913
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMT - B-neurčeno- 1914
JPV9717Otruba VojtěchOstatníA-neurčeno- 2023
ZLH9501 Pavlík MarekOstatníA-neurčeno- 1982
JPV9898Pilcová SabinaOstatníC-neurčeno-od soboty2073
UOL6451Poklopová IvanaTrenér SCMD-neurčeno- 2068
UOL9454Polášková JitkaOstatníA-neurčeno-od soboty2058
UOL9753Přidalová TerezaOstatníB-neurčeno- 1973
KVS9801Rohlík JanOstatníB-neurčeno- 2012
KVS6402Rohlík PetrOstatníD-neurčeno- 2013
SBR9501Sklenář MartinOstatníE-neurčeno- 1940
ABR9951Sklenářová MarieOstatníC-neurčeno- 2039
STE9411Skoupý JanTrenérE-neurčeno- 2025
STE9307Skyva PetrOstatníE-neurčeno- 2051
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMT - R - E-neurčeno- 1866
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMV-T-A-neurčeno- 1808
KON5887Smičková EvaOstatníD-neurčeno-od soboty2049
KSU7401Smrček PetrOstatníD-neurčeno- 1967
KSU9799Smrčková DominikaOstatníB-neurčeno- 1963
KSU7373Smrčková VěraOstatníD-neurčeno- 1966
JPV6526Soldán Vladimír OstatníD-neurčeno- 1987
JPV6971Soldánová KarinOstatníD-neurčeno- 1988
JPV9899Soldánová TerezaOstatníC-neurčeno- 1986
PTE9556Spurná MartinaOstatníB-neurčeno- 2037
PTE9706Spurný RadekOstatníC-neurčeno- 2038
UOL0008Svobodník PavelOstatníC-neurčeno- 2067
RBK7215Šindelka AntonínOstatníD-neurčeno- 2099
ZPV9200Šťastná LucieOstatníB-neurčeno- 2033
KON9805Štěpaník JiříOstatníC-neurčeno-od soboty2044
TBM8903Štrajt MichalOstatníE-neurčeno-od soboty1979
UOL9151Štrajtová ŠtepánkaOstatníE-neurčeno- 2057
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenérT - B-neurčeno- 1974
UOL9451Švecová HanaOstatníA-neurčeno- 1975
VOV9450Tesařová MarcelaOstatníA-neurčeno- 1968
ZLH0002Tománková SylvaOstatníC-neurčeno- 1985
ZLH0001Tóthová AnnaOstatníC-neurčeno- 1984
ASU9699Troblová PavlínaOstatníB-neurčeno- 2095
JPV9501Vičan DominikOstatníE-neurčeno- 1824
PTE9818Vičar DominikOstatníB-neurčeno- 2096
JPV9474Vítková LucieOstatníB-neurčeno- 1990
STE9572Vlachová EliškaTrenér SCDA-neurčeno-od soboty2042
JPV6317Vystavěl DušanOstatníV-T-A-neurčeno- 2092
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníB-neurčeno- 2011
JPV6262Vystavělová JitkaOstatníT - C-neurčeno- 2093
UOL0003Žáková RenataOstatníB-neurčeno-od soboty1980
UOL9605Žovinec LukášOstatníA-neurčeno- 1976