Uživatel: Host
Přihlásit
















18.09.2021 PHK - Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva - Družstva

Místo Vysoká nad Labem
 
Přihláška do 05.09.2021
Přihláška na
Sraz do 10:00
 
Zaměření Reprezentace Hanácké oblasti
 
Základní cena 0,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování bez ubytování
Stravování vlastní
Doprava auty
 
Vybavení věci na závod OB
Platba
 
Výsledky
 

Na mistrovství České republiky oblastních výběrů žactva, které se bude konat v sobotu 18.9. ve Vysoké nad Labem, budou startovat 3 týmy Hanácké oblasti. 6 závodníků a 1 náhradník v kategoriích D12, D14, H12, H14 byli vybráni na základě výsledků Hanáckého žebříčku jaro. V kategorii D14 byla nominována mimo žebříček Tereza Paulíčková, která svoji výkonnost potvrdila umístěním v závodech žebříčku A v kategorii D16A.

K dispozici je ROZPIS závodu a informace v systému ORIS.


Nominace byla zveřejněna 6.9.2021
Na základě spolupráce oddílů Hanácké oblasti bude připraven plán dopravy.


Nominace byla zveřejněna 6.9.2021
Na základě spolupráce oddílů Hanácké oblasti bude připraven plán dopravy.
Aktuální stav dopravy 8.9.2021 08:58
STE 1 (Krišpína): Tonda + materiál (křídlo HAN, dresy trička HAN, papírová tabule s rozepsaným složením jednotlivých týmů) + 1-2 místa dle potřeby
ZLH 1 (Radka): Vašek
KSU 1 (Roman): Víťa  + Honza M. + Nelly + Alice
PLU 1 (Johanka): Kája O. + Peťa H. + Oliver + Laura + Míša
AOP 1, AOP 2 (Kove, Tomáš): Peťa K.+ Alenka + Viktor + Ondra + Bětka + Kája C. + Štěpán
JPV (rodiče): Eliška Hy + Eliška Pi + Ondra K
UOL (Davik, Michal): Terka Pa + Terka Ko + Jáchym

SOUPISKY všech družstev v ORIS


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
18.09.2021
So
Sraz do 10:00 h.

Start prvních úseků v 11:00 h.
Vyhlášení vítězů.

Odjezd domů.


Seznam přihlášených ( 35 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
AOP0950Borunská AlžbětaSCD C D12účast potvrzena - auto AOP38244
AOP0752Cetlová KarolínaSCM B D14účast potvrzena - auto AOP38247
AOP7001Čech TomášTrenér SCM trenérauto AOP38296
AOP0801Čech ViktorSCD B H14účast potvrzena - auto AOP38260
KON1010Čeřovský FilipSCD B H12náhradník - počítá s tím38259
AOP0802Gallo OndřejSCD A H14účast potvrzena - auto AOP38263
AOP0900Holas ŠtěpánSCD B H12účast potvrzena - auto AOP38254
PLU0900Hřivňák PetrSCD B H12účast potvrzena - auto PLU38258
JPV0952Hýblová Eliška SCD B D12účast potvrzena38239
UOL0700Janeček JáchymSCM B H14účast potvrzena - auto UOL38265
KSU1050Jordánová NellySCD B D12účast povrzena - auto KSU38241
UOL1050Kopecká TerezaSCD B D12účast potvrzena - auto UOL38242
UOL7800Kopecký DavidTrenér trenérauto UOL38341
JPV1001Koutný OndřejSCD B H12účast potvrzena38256
AOP0901Kovalčík PetrSCD B H12účast potvrzena - auto AOP38253
AOP7301Kovalčík TomášTrenér trenérauto AOP38295
AOP0751Kovalčíková AlenaSCM A D14účast potvrzena - auto AOP38246
PLU1001Lutera OliverSCD B H12účast potvrzena - auto PLU38255
PLU1051Luterová LauraSCD B D12účast potvrzena - auto PLU38243
KSU0701Miča JanSCM B H14účast potvrzena - auto KSU38264
ZLH0800Mrkvica VáclavSCD B H14účast potvrzena - doprava samostatně38261
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD trenérauto PLU38287
PLU0888Otrubová KarolínaSCD A D14účast potvrzena - auto PLU38248
AOP0852Pachmannová IvaSCD B D14náhradnice - počítá s tím38251
KSU0808Paloncý Jan SCD B H14náhradník38266
UOL7701Paulíček MichalTrenér SCD trenérauto UOL38342
UOL0951Paulíčková AdelaSCD C D12náhradnice38245
UOL0750Paulíčková TerezaSCM A D14účast potvrzena - auto UOL38277
JPV0850Pinkavová EliškaSCD B D14účast potvrzena38250
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM trenérauto STE38278
STE0800Světnický AntonínSCD B H14účast potvrzena - auto STE38262
KSU7501Štábl RomanOstatní trenérauto KSU38320
KSU1100Štábl VítSCD B H12účast potvrzena - auto KSU38257
PLU0851Štefková MichaelaSCD B D14účast potvrzena - auto PLU38249
KSU0959Tomanková AliceSCD B D12účast potvrzena - auto KSU38240