Uživatel: Host
Přihlásit
















27.08.2020 STM - Srovnávací testy mládeže

Místo Praha, Trutnov, Vyškov, Pardubice
 
Přihláška do 20.08.2020
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování
Stravování
Doprava
 
Vybavení
Platba
 
Výsledky
 

Srovnávací testy mládeže se budou konat opět v úvodu podzimní sezóny 27.8. v Praze, 28.8. v Trutnově a 29.8. ve Vyškově. Náhradní termín pro ty, kteří se z vážných důvodů nemohli zúčastnit testů v řádném termínu, bude 4.10. v Pardubicích. Na základě výsledků testování budou závodníci v roce 2021 zařazeni do TSM (Tréninkového střediska mládeže). Získané finanční prostředky budou využity na mapová soustředění a sportovní lékařská vyšetření.
Srovnávací testy mládeže jsou určeny pro věkovou skupinu 14-19 let (resp. ročník narození 2006-2001), "STM" jsou otevřené bez omezení výkonnosti - slouží k porovnání fyzické kondice a mapových dovedností.

Informace k průběhu testování jsou průběžně doplňovány na webu http://reprezentace.orientacnibeh.cz/novinky/cist/1139.



Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer


Seznam přihlášených ( 31 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL0352Bídová MarkétaTSM B -neurčeno-Trutnov33982
UOL0452Binarová AdélaSCM A -neurčeno-Trutnov33850
KSU0525Bláha AdamSCM B -neurčeno-Trutnov33760
AOP0600Borunský MatějSCM B -neurčeno-Trutnov33852
STE0653Burdová HelenaSCM B -neurčeno-Vyškov33635
AOP0552Cetlová MagdalenaSCM A -neurčeno-Vyškov33845
AOP0302Čech VítTSM B -neurčeno-Vyškov33757
STE0208Doležal MatyášOstatní -neurčeno-Vyškov33943
UOL0201Dostál FrantišekOstatní -neurčeno-Trutnov33981
KSU0201Hecl FrantišekOstatní -neurčeno-Trutnov33765
AOP0651Holasová BarboraTSM B -neurčeno-Trutnov33851
UOL0654Jílková LenkaSCM B -neurčeno-Vyškov33844
KSU0626Jordán AlexandrSCM B -neurčeno-Trutnov33761
UOL0650Kopecká NelaSCM C -neurčeno-Vyškov34641
AOP0201Kostka JiříTSM A -neurčeno-Praha33944
UOL0302Krampla Michal JanOstatní -neurčeno-Trutnov33843
STE0451Lubrichová VeronikaSCM B -neurčeno-Vyškov33756
STE0202Lukašák ŠimonOstatní -neurčeno-Pardubice33894
SSU0252Marková EmaOstatní -neurčeno-Vyškov33755
SIT0251Mrózek TeresaOstatní -neurčeno-Pardubice33984
AOP0351Pachmannová BáraTrenér -neurčeno-Vyškov33758
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatní -neurčeno-Trutnov33842
UOL0450Smékalová ViktorieSCM B -neurčeno-Trutnov33806
KSU0616Šána RobertSCM B -neurčeno-Trutnov33766
UOL0651Šaňáková MarieSCM B -neurčeno-Trutnov33807
KSU0401Štábl AdamSCM B -neurčeno-Trutnov33763
KSU0606Štábl PatrikSCM B -neurčeno-Trutnov33764
KSU0502Tomanek LukášSCM A -neurčeno-Trutnov33762
AOP0301Valík AdamTSM A -neurčeno-Praha33811
STE0554Venusová AnnaSCM B -neurčeno-Vyškov33774
UOL0502Vodička IgorSCM B -neurčeno-Trutnov33983