Uživatel: Host
Přihlásit
















13.-14.10.2018 SCD - MČR štafet a oblastních výběrů žactva

Místo Krajníčko (Vodňany-Bavorov)
 
Přihláška do 23.09.2018
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření MČR štafet a oblastních výběrů žactva
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování Tělocvična v Bavorově
Stravování Sobota večeře, neděle snídaně
Doprava Společná autobusem - odjezd v 16:00 h. ze Šternberka od nádraží, v 16:30 z Olomouce před hlavním nádražím (zastávka autobusu CPI City Center)
 
Vybavení Věci na OB závod, teplé oblečení s sebou!!! Závodníci poběží v dresech Hanácké oblasti + SPACÁK, KARIMATKA
Platba
 
Výsledky
 

Nominace na závody MČR štafet a oblastních výběrů žactva, které se konají 13.-14.10. v Krajníčku (mezi Bavorovem a Vodňany), byla zveřejněna na žákovském soustředění v Mladějovicích.

Web závodu http://www.ekonompraha.cz/zavody/mcr2018/

Omluveni závodníci: Sára Lukašáková, Pavel Navrátil, Kvído Šneider, Jan Šperlich



Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
12.10.2018
Předpokládaný odjezd v 16:00 h. ze Šternberka od nádraží, v 16:30 z Olomouce před hlavním nádražím (zastávka autobusu CPI City Center)
13.10.2018
So
Závod tříčlenných štafet
14.10.2018
Ne
Závod osmičlenných týmů výběrů žactva


Seznam přihlášených ( 30 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BH14-neurčeno- 26429
UOL0452Binarová AdélaSCM AD14-neurčeno- 26439
KSU0525Bláha AdamSCM BH14-neurčeno- 26436
AOP0600Borunský MatějSCM BH12-neurčeno- 26458
AOP0552Cetlová MagdalenaSCM AD14-neurčeno- 26441
PLU0500Černoch MartinSCM BH14-neurčeno- 26433
AOP0652Gallo NatálieSCM AD12-neurčeno- 26449
AOP0651Holasová BarboraTSM BD12-neurčeno- 26463
UOL8080Jílková HanaTrenér -neurčeno-trenér26581
UOL0654Jílková LenkaSCM BD12-neurčeno- 26446
UOL0753Jílková PavlaOstatníD12-neurčeno- 26447
KSU0626Jordán AlexandrSCM BH12-neurčeno- 26461
AOP0452Klechová Karolína SCM AD14-neurčeno- 26444
AOP0751Kovalčíková AlenaSCM AD12-neurčeno-náhradnice26453
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM BD14-neurčeno-náhradnice26445
PLU0501Otruba FrantišekSCM BH14-neurčeno- 26432
PLU0577Otrubová AnnaSCM BD14-neurčeno- 26438
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD -neurčeno-trenér26580
AOP0551Pachmannová KatkaOstatníD14-neurčeno- 26443
UOL0750Paulíčková TerezaSCM AD12-neurčeno- 26452
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD -neurčeno-trenér26579
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno-trenér26578
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníD14-neurčeno- 26442
PLU0600Soldán RobinOstatníH12-neurčeno- 26459
STE0800Světnický AntonínSCD BH12-neurčeno- 26641
KSU0616Šána RobertSCM BH12-neurčeno- 26457
UOL0651Šaňáková MarieSCM BD12-neurčeno- 26451
KSU0401Štábl AdamSCM BH14-neurčeno- 26431
KSU0606Štábl PatrikSCM BH12-neurčeno- 26456
KSU0502Tomanek LukášSCM AH14-neurčeno- 26435