Uživatel: Host
Přihlásit
















26.-29.10.2017 TSM, SCM, SCD - Podzimní soustředění

Místo Velké Opatovice
 
Přihláška do 15.10.2017
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 11:00
 
Zaměření Orienťák s kamarády, zábavné tréninkové aktivity. Zakončení sezony.
 
Základní cena 900,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvek pro členy
TSM, SCM A, SCD A: 900,-
SCM B, SCD B: 600,-
SCM C, SCD C: 300,-
 
Ubytování Tělocvična ZŠ – vlastní spacáky a karimatky, sprchy a WC zajištěny v budově školy
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – neděle snídaně. Upozorňujeme aby si každý vzal na snídaně: HRNEK, MISKU a LŽIČKU !!!!!
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na běhání do lesa, čip, buzolu, oblečení na spaní, mycí potřeby, láhev na pití, přezůvky, spacák a karimatku, HRNÍČEK
Platba V hotovosti na místě
 
Výsledky
 
Z důvodu změny termínu konání 8. závodu Hanáckého žebříčku podzim na neděli 29.10. je prodloužen i termín soustředění do neděle 29.10.
Rozpis závodu zde



Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
26.10.2017
Čt
Sraz do 11:00 h.
ZŠ Velké Opatovice

ubytování
rozdělení do týmů
Kombotech s pokladem
aneb mapové hrátky s odměnou :-)

00 = 14:30 h.
Soutěž týmů
aneb nejenom QÍZOVÉ dobrodružství
27.10.2017
Kamenné sprinty
Rýbrcoulovo srdce

00=10:00 h.
OB překvapení
Velké Opatovice

00=14:30 h.
Noční OB
("Z" a "C" i ve dvojicích)

00=19:00 h.
28.10.2017
So
"Švýcarské štafety"
Suchý (JPV)

00 = 10:00 h.
Systém soutěže
Zlodějský scorelauf
Místo tajné

00=14:30 h.
Supersprintík

Zhodnocení sezony a možná ještě něco navíc:-)
29.10.2017
Ne
8. závod Hanáckého žebříčku podzim
Pohora (KON)

00 = 11:00 h.
Přihlášky samostatně


Seznam přihlášených ( 48 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BB-neurčeno- 22104
UOL0352Bídová MarkétaTSM BB-neurčeno- 22309
UOL0452Binarová AdélaSCM AB-neurčeno- 22274
STE0653Burdová HelenaSCM BC-neurčeno- 22205
UOL0201Dostál FrantišekOstatníA-neurčeno- 22361
UOL0652Dráčová BarboraSCM BC-neurčeno- 22249
JPV6773Fajkusová JitkaOstatní -neurčeno- 22423
SHK7907Fátor JanOstatní -neurčeno- 22253
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM -neurčeno- 22252
UOL0202Jedzok VojtěchOstatníB-neurčeno- 22313
UOL0203Jirka MatyášOstatníA-neurčeno- 22308
KSU0979Kočrlandová NatálieSCD CZ-neurčeno- 22354
UOL0650Kopecká NelaSCM CC-neurčeno- 22275
STE0854Kubálková Eliška OstatníZ-neurčeno- 22417
STE0451Lubrichová VeronikaSCM BB -neurčeno- 22090
STE0807Mikoška Jan SCD CZ-neurčeno- 22331
STE0552Mikošková MarieOstatníC-neurčeno- 22304
ZLH1100Mrkvica JanSCD CZ-neurčeno- 22315
ZLH7800Mrkvica PetrTrenér SCD -neurčeno- 22316
ZLH0800Mrkvica VáclavSCD BZ-neurčeno- 22276
ZLH7851Mrkvicová RadkaTrenér -neurčeno-+ Vítek ZLH170022318
PLU0350Němečková KateřinaOstatníB-neurčeno- 22323
STE0101Neumann David OstatníA-neurčeno- 22282
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM -neurčeno- 22250
ZLH0301Novotný ErikOstatníB-neurčeno- 22251
JPV0555Plachá AnetaSCM BC-neurčeno- 22246
JPV0707Plachý OndřejSCM BZ-neurčeno- 22247
STE0253Pospíšilová HelenaOstatníA-neurčeno- 22114
STE0551Pospíšilová Stella OstatníC-neurčeno- 22326
STE0104Poštulka Lukáš OstatníA-neurčeno- 22335
UOL0000Prachař MatoušOstatníA-neurčeno- 22269
UOL0353Procházková SáraOstatníB-neurčeno- 22311
UOL0253Raclavská LenkaOstatníA-neurčeno-příjezd 27.10. na oběd22198
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníA-neurčeno-příjezd 27.10. na oběd22199
KSU0850Reichlová LucieOstatníZ-neurčeno- 22351
KSU0888Reichlová PavlaSCD CZ-neurčeno- 22352
STE0657Rončáková MarkétaOstatníZ-neurčeno- 22332
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD -neurčeno- 22327
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno- 22084
UOL0453Slehová EliškaOstatníB-neurčeno- 22310
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BB-neurčeno- 22328
UOL0651Šaňáková MarieSCM BC-neurčeno- 22214
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatníA-neurčeno- 22314
STE0704Šotola FilipOstatníZ-neurčeno- 22344
JPV0202Štorek DavidTrenérA-neurčeno- 22243
JPV0505Štorek JanSCM AC-neurčeno- 22244
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér -neurčeno- 22312
KSU0959Tomanková AliceSCD BZ-neurčeno- 22353