Uživatel: Host
Přihlásit
















7.-8.10.2017 SCD - MČR štafet a oblastních výběrů žactva

Místo Moravský Karlov
 
Přihláška do 01.10.2017
Přihláška na
Sraz do 10:00
 
Zaměření
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování V tělocvičně školy v Červené Vodě - vlastní spacák a karimatku!!!
Stravování Zajištěna sobotní večeře, ostatní jídla z vlastních zásob
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na OB závod, teplé oblečení s sebou!!! Závodníci poběží v dresech Hanácké oblasti
Platba
 
Výsledky
 
PŘÍPRAVA NA ZÁVODY

Parametry tratí

Závodní mapy

WEB závodu



Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
07.10.2017
So
Červená Voda - Moravský Karlov, část Horní Karlov
sraz do 10 hodin na shromaždišti

00 = 11:00
Po závodě přesun na ubytování do tělocvičny školy v Červené Vodě Beseda s reprezentanty
08.10.2017
Ne
Červená Voda - Moravský Karlov, část Horní Karlov
sraz do 8:15 h.

00 = 9:00
Po závodě odjezd domů :-)


Seznam přihlášených ( 26 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BH14-neurčeno- 22134
UOL0452Binarová AdélaSCM AD14-neurčeno- 22133
AOP0600Borunský MatějSCM BH12-neurčeno- 22135
AOP0302Čech VítTSM BH14-neurčeno-pouze sobotní štafety22136
PLU0500Černoch MartinSCM BH12-neurčeno- 22137
PLU0351Černochová MichaelaOstatníD14-neurčeno- 22138
AOP0652Gallo NatálieSCM AD12-neurčeno- 22139
UOL0654Jílková LenkaSCM BD12-neurčeno- 22140
AOP0452Klechová Karolína SCM AD14-neurčeno- 22154
STE0450Lukašáková SáraSCM BD14-neurčeno- 22142
ASU0599Navrátilová MarieSCM BD12-neurčeno- 22150
STE0550Neumannová KristýnaOstatníD12-neurčeno- 22155
PLU0501Otruba FrantišekSCM BH12-neurčeno- 22145
PLU0577Otrubová AnnaSCM BD12-neurčeno- 22146
KSU0333Patterman ProkopOstatní -neurčeno-náhradník H1422158
STE0551Pospíšilová Stella OstatníD12-neurčeno- 22147
UOL0301Rajman FilipOstatníH14-neurčeno- 22152
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníD14-neurčeno- 22148
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BD14-neurčeno- 22149
KSU0306Stryk ŠtěpánOstatníH14-neurčeno-nedělní družstva22141
KSU0403Šperlich JanSCM BH14-neurčeno- 22157
KSU0401Štábl AdamSCM BH14-neurčeno- 22143
KSU0606Štábl PatrikSCM BH12-neurčeno- 22144
JPV0505Štorek JanSCM AH12-neurčeno- 22159
ASU0448Štoudek MartinSCM CH14-neurčeno- 22153
UOL0502Vodička IgorSCM BH12-neurčeno- 22151