Uživatel: Host
Přihlásit
















13.-16.4.2017 TSM, SCM, SCD - Velikonoční mapové soustředění

Místo Rejvíz
 
Přihláška do 12.03.2017
Přihláška na scm@obhana.cz
Sraz do 14:00
 
Zaměření Intenzivní mapová příprava pro první část sezóny 2017
 
Základní cena 1500,- Kč
Cena dle zařazení celková cena 1500 Kč zahrnuje ubytování na postelích, plná penze od čtvrteční večeře do nedělního oběda
příspěvek členům TSM A – 1000 Kč, TSM B – 700 Kč
příspěvek členům SCM: A - 1000 Kč, SCM B – 700 Kč, SCM C – 300 Kč
příspěvek členům SCD: A – 1000 Kč, SCD B – 700 Kč, SCD C – 300 Kč
 
Ubytování Horská chata Férovka – na postelích (www.ferovka-rejviz.cz)
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – neděle oběd
Doprava Na místo soustředění individuální
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, láhev na pití
Platba V hotovosti
 
Výsledky
 


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
13.04.2017
Čt
sraz do 14 hodin

Trojkombinace
Rejvíz
E,A,B: linie, od K ke K, SIčák
Z: hvězdice

SS (sprintová sekce)
Sprintové úseky
Bruntál
NOB
Rejvíz
00=20:00
14.04.2017
Okruhy
Zlaté Hory - pod cestou z Vrbna
důraz na vrstevnice

SS (sprintová sekce)
sprint
Jeseník - lázně
Had kontrol
Příčná
hodně kontrol + změna směru
Mapové rozbory
Protahování
15.04.2017
So
Vrstevnicové osmičky
Zlaté Hory - SZ od Edelu


SS (sprintová sekce)
sprintové úseky
Vidnava
Volby postupů
Černá Voda
00=16:00 hod.
Mapové rozbory
Protahování
16.04.2017
Ne
Kvalifikační sprint
Zlaté Hory - Bohéma
Handicapový middle
Rejvíz


Odjezd domů cca v 16 hod.


Seznam přihlášených ( 55 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM AB 
KON9915Beneš MiroslavOstatníA 
OOL7501Binar RobertTrenér SCMTodhlášen - nemoc
UOL0452Binarová AdélaSCM ABodhlášena - nemoc
UOL7551Binarová JitkaOstatníTodhlášena - nemoc
STE0208Doležal MatyášOstatníA 
STE9202Doležel OndřejTrenérESS
UOL0201Dostál FrantišekOstatníA(B) 
JPV9509 Fajkus RadimOstatníESS
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT 
SHK7907Fátor JanOstatníT 
DOB7878Fátorová BarboraOstatníA 
TBM9919Horčička VítOstatníESS
JPV6417Hynek PetrTrenér TSMT 
JPV9917Janečka ViktorOstatníB 
JPV6665Janečková Marta OstatníT 
STE7102Janků MarekOstatníT 
STE0404Janků MartinOstatníB 
STE1150Janků MichalaOstatníZ 
STE7251Janků RenataOstatníT 
UOL0203Jirka MatyášOstatníB(A) 
STE0000Jirka MikulášOstatníESS
ZPV6553Jirková RenataOstatníT 
UOL0650Kopecká NelaSCM BZ 
UOL7800Kopecký DavidTrenérT 
STE0652Kotrle SylviaSCM BZ 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníASS
STE0450Lukašáková SáraSCM CB 
SSU0252Marková EmaTSM BASS
STE0101Neumann David OstatníA 
OOL8050Petřivalská JanaOstatníT 
STE6907Petřivalský MarekOstatníT 
SSU8802Poklop MartinTrenér TSMESS
UOL0000Prachař MatoušOstatníA 
UOL0253Raclavská LenkaOstatníB 
UOL0252Raclavská VlaďkaTSM BB(A) 
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníB 
UOL6600Raclavský VladislavOstatníT 
AOP0757Rychlá Karolína SCD AZ 
KRN8505Rychlý PavelOstatníT 
STE0152Skoupá VendulaOstatní  
STE9411Skoupý JanTrenérESS, od pátku odpolede
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMTSS
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMT 
STE0250Smolková SabinaOstatníB(A) 
STE0207Svoboda RadekOstatníA 
UOL0651Šaňáková MarieSCM AZ 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCDT 
SSU1150Tichá AnnaOstatníZ 
SSU6750Tichá DanielaOstatníT 
UOL0502Vodička IgorSCM BBdo soboty, odjezd před obědem
UOL0151Vránová EliškaOstatníB(A) 
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníESS
STE0650Zatloukalová JulieSCM BZ 
OSN0050Zrníková AdélaOstatníA(B)