Uživatel: Host
Přihlásit
















13.-16.4.2017 TSM, SCM, SCD - Velikonoční mapové soustředění

Místo Rejvíz
 
Přihláška do 12.03.2017
Přihláška na scm@obhana.cz
Sraz do 14:00
 
Zaměření Intenzivní mapová příprava pro první část sezóny 2017
 
Základní cena 1500,- Kč
Cena dle zařazení celková cena 1500 Kč zahrnuje ubytování na postelích, plná penze od čtvrteční večeře do nedělního oběda
příspěvek členům TSM A – 1000 Kč, TSM B – 700 Kč
příspěvek členům SCM: A - 1000 Kč, SCM B – 700 Kč, SCM C – 300 Kč
příspěvek členům SCD: A – 1000 Kč, SCD B – 700 Kč, SCD C – 300 Kč
 
Ubytování Horská chata Férovka – na postelích (www.ferovka-rejviz.cz)
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – neděle oběd
Doprava Na místo soustředění individuální
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, láhev na pití
Platba V hotovosti
 
Výsledky
 


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
13.04.2017
Čt
sraz do 14 hodin

Trojkombinace
Rejvíz
E,A,B: linie, od K ke K, SIčák
Z: hvězdice

SS (sprintová sekce)
Sprintové úseky
Bruntál
NOB
Rejvíz
00=20:00
14.04.2017
Okruhy
Zlaté Hory - pod cestou z Vrbna
důraz na vrstevnice

SS (sprintová sekce)
sprint
Jeseník - lázně
Had kontrol
Příčná
hodně kontrol + změna směru
Mapové rozbory
Protahování
15.04.2017
So
Vrstevnicové osmičky
Zlaté Hory - SZ od Edelu


SS (sprintová sekce)
sprintové úseky
Vidnava
Volby postupů
Černá Voda
00=16:00 hod.
Mapové rozbory
Protahování
16.04.2017
Ne
Kvalifikační sprint
Zlaté Hory - Bohéma
Handicapový middle
Rejvíz


Odjezd domů cca v 16 hod.


Seznam přihlášených ( 55 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichTSM BB-neurčeno- 19420
KON9915Beneš MiroslavOstatníA-neurčeno- 19421
OOL7501Binar RobertTrenérT-neurčeno-odhlášen - nemoc19605
UOL0452Binarová AdélaOstatníB-neurčeno-odhlášena - nemoc19606
UOL7551Binarová JitkaOstatníT-neurčeno-odhlášena - nemoc19608
STE0208Doležal MatyášOstatníA-neurčeno- 19724
STE9202Doležel OndřejOstatníE-neurčeno-SS19602
UOL0201Dostál FrantišekOstatníA(B)-neurčeno- 19418
JPV9509 Fajkus RadimOstatníE-neurčeno-SS19537
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníT-neurčeno- 19538
SHK7907Fátor JanOstatníT-neurčeno- 19568
DOB7878Fátorová BarboraOstatníA-neurčeno- 19569
TBM9919Horčička VítOstatníE-neurčeno-SS19588
JPV6417Hynek PetrTrenér SCMT-neurčeno- 20227
JPV9917Janečka ViktorOstatníB-neurčeno- 19725
JPV6665Janečková Marta OstatníT-neurčeno- 19474
STE7102Janků MarekOstatníT-neurčeno- 19552
STE0404Janků MartinOstatníB-neurčeno- 19554
STE1150Janků MichalaOstatníZ-neurčeno- 19553
STE7251Janků RenataOstatníT-neurčeno- 19555
UOL0203Jirka MatyášOstatníB(A)-neurčeno- 19720
STE0000Jirka MikulášOstatníE-neurčeno-SS19722
ZPV6553Jirková RenataOstatníT-neurčeno- 19721
UOL0650Kopecká NelaTrenérZ-neurčeno- 19570
UOL7800Kopecký DavidTrenér SCMT-neurčeno- 19571
STE0652Kotrle SylviaOstatníZ-neurčeno- 20144
STE0202Lukašák ŠimonOstatníA-neurčeno-SS19558
STE0450Lukašáková SáraOstatníB-neurčeno- 19563
SSU0252Marková EmaOstatníA-neurčeno-SS19603
STE0101Neumann David OstatníA-neurčeno- 19485
OOL8050Petřivalská JanaOstatníT-neurčeno- 19917
STE6907Petřivalský MarekOstatníT-neurčeno- 19916
SSU8802Poklop MartinTrenér SCME-neurčeno-SS19410
UOL0000Prachař MatoušOstatníA-neurčeno- 19572
UOL0253Raclavská LenkaOstatníB-neurčeno- 19466
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníB(A)-neurčeno- 19467
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníB-neurčeno- 19468
UOL6600Raclavský VladislavOstatníT-neurčeno- 19469
AOP0757Rychlá Karolína OstatníZ-neurčeno- 19416
KRN8505Rychlý PavelOstatníT-neurčeno- 19417
STE0152Skoupá VendulaOstatní -neurčeno- 20150
STE9411Skoupý JanTrenérE-neurčeno-SS, od pátku odpolede19614
STE6501Skyva PetrVedoucí SCMT-neurčeno-SS19408
STE7054Skyvová KristýnaTrenér SCMT-neurčeno- 19409
STE0250Smolková SabinaOstatníB(A)-neurčeno- 19604
STE0207Svoboda RadekOstatníA-neurčeno- 19567
UOL0651Šaňáková MarieSCM BZ-neurčeno- 19415
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenérT-neurčeno- 19573
SSU1150Tichá AnnaOstatníZ-neurčeno- 19470
SSU6750Tichá DanielaOstatníT-neurčeno- 19471
UOL0502Vodička IgorOstatníB-neurčeno-do soboty, odjezd před obědem19615
UOL0151Vránová EliškaOstatníB(A)-neurčeno- 19719
JPV9807Vystavěl OndřejOstatníE-neurčeno-SS19600
STE0650Zatloukalová JulieOstatníZ-neurčeno- 20143
OSN0050Zrníková AdélaOstatníA(B)-neurčeno- 20226