Uživatel: Host
Přihlásit
















20.-22.1.2017 TSM, CSM, SCD - Lyžařské soustředění Jeseníky

Místo Jeseníky - chata Sabinka
 
Přihláška do 31.12.2016
Přihláška na scm@obhana.cz
Sraz do 15:55
 
Zaměření Objemová příprava - běžecké lyžování
 
Základní cena 1000,- Kč
Cena dle zařazení celková cena 1000 Kč (ubytování na postelích + plná penze od pátku večeře, končí se v neděli obědem)
příspěvky:
členové TSM A - 900 Kč
TSM B, SCM A, SCD A – 700 Kč
SCM B a SCD B – 500 Kč
SCM C a SCD C – 200 Kč
 
Ubytování na postelích
Stravování plná penze Pá večeře - Ne oběd
Doprava Individuální, je možno využít přímý autobus na Hvězdu.
 
Vybavení Lyžařské (běžecké) vybavení, oblečení na 2-fázový trénink
Platba v hotovosti
 
Výsledky
 
Soustředění je určeno pro všechny členy TSM, SCM a SCD bez rozdílu (ne)lyžařské výkonnosti.

Důležité informace: řidiči hlaste SPZ auta Pecovi (Krišpíně) z důvodu zajištění výjezdu Hvězda-Sabinka.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
20.01.2017
Sraz do 15:55 na Hvězdě
(podle potřeby je možno přijet i dřív)

Lyžařský trénink
Alternativa: vyběhnutí z Hvězdy na Sabinku
Mapová teorie
21.01.2017
So
Lyžařský trénink Lyžařský trénink Regenerace (chata Ovčárna) - před večeří v čase od 17.15 do 18.30 h., bude upřesněno
22.01.2017
Ne
Lyžařský trénink Odjezd po obědě (sjezd v 13:30)

Alternativa - druhá fáze lyže nebo seběhnutí na Hvězdu


Seznam přihlášených ( 37 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
UOL7051Bartoňová EvaTrenér -neurčeno-Od soboty večeře19278
UOL0452Binarová AdélaSCM A -neurčeno- 19243
KAM9550Bořánková KarolínaOstatní -neurčeno- 19277
AOP0752Cetlová KarolínaSCM B -neurčeno- 19251
AOP0552Cetlová MagdalenaSCM A -neurčeno- 19252
STE9202Doležel OndřejTrenér -neurčeno- 19241
UOL0201Dostál FrantišekOstatní -neurčeno- 19190
AOP7802Holas TomášTrenér SCD -neurčeno- 19254
AOP0651Holasová BarboraTSM B -neurčeno- 19248
TBM9919Horčička VítOstatní -neurčeno- 19167
SSU9953Janošíková TerezaOstatní -neurčeno- 19161
UOL0203Jirka MatyášOstatní -neurčeno- 19192
STE0000Jirka MikulášOstatní -neurčeno- 19193
TBM0103Kligl RadimOstatní -neurčeno- 19170
AOP0201Kostka JiříTSM A -neurčeno- 19168
AOP0251Krčková HelenaOstatní -neurčeno- 19250
STE0202Lukašák ŠimonOstatní -neurčeno- 19235
STE6700Lukašák ŠtefanOstatní -neurčeno- 19276
STE0450Lukašáková SáraSCM B -neurčeno- 19238
SSU0252Marková EmaOstatní -neurčeno- 19231
ZLH9851Novotná KláraOstatní -neurčeno- 19222
ZLH0051Novotná TerezaOstatní -neurčeno- 19223
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCM -neurčeno- 19224
ZLH0301Novotný ErikOstatní -neurčeno- 19225
AOP0351Pachmannová BáraTrenér -neurčeno- 19249
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatní -neurčeno- 19255
UOL0253Raclavská LenkaOstatní -neurčeno- 19244
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatní -neurčeno- 19245
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatní -neurčeno- 19246
UOL6600Raclavský VladislavOstatní -neurčeno- 19247
AOP0757Rychlá Karolína SCM A -neurčeno-příjezd v sobotu po obědě19268
KRN8505Rychlý PavelOstatní -neurčeno-příjezd v sobotu po obědě19269
STE0152Skoupá VendulaOstatní -neurčeno- 19169
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM -neurčeno- 19157
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno- 19159
STE0207Svoboda RadekOstatní -neurčeno- 19242
AOP0301Valík AdamTSM A -neurčeno- 19253