Uživatel: Host
Přihlásit
















16.-17.4.2016 SCD - soustředění žactva

Místo Konice
 
Přihláška do 10.04.2016
Přihláška na mailem scm@obhana.cz
Sraz do
 
Zaměření Mapové soustředění s cílem posílení týmového ducha.
 
Základní cena 200,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování V tělocvičně ZŠ a G Konice
Stravování Společně sobota večeře, neděle snídaně a oběd
Doprava Individuální ze závodu Hanáckého žebříčku v Rakové u Konice
 
Vybavení Sportovní oblečení na OB, spacák, karimatku, láhev na pití
Platba V hotovosti na místě
 
Výsledky http://adpwp.obolomouc.cz/wp-content/uploads/2016/04/SoustredeniKoniceVysledky.pdf
 
Rozpis

Výsledky tréninků


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
16.04.2016
So
4. závod Hanáckého žebříčku jaro (OOL) Týmové soutěže zaměřené na spolupráci, fyzickou kondici a logické myšlení. Protahování.
17.04.2016
Ne
Mapový trénink (týmová příprava na Vyzývací pohár 2016) Odjezd po obědě a úklidu tělocvičny (cca 13:30 - 14:00 hod.)


Seznam přihlášených ( 75 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL0150Adamcová DominikaOstatníZ 
ZLH4801Babák JiříOstatnítrenér 
KON0404Beneš JindřichSCM AB 
OOL7501Binar RobertTrenér SCMtrenér 
UOL0452Binarová AdélaSCM AB 
AOP0752Cetlová KarolínaSCD BZ 
AOP0552Cetlová MagdalenaTSM BZ 
STE0300Cupal PetrOstatníB 
UOL0402Čecháček AdamSCM CB 
PLU0500Černoch MartinSCM BBbez snídaně, bude spát doma
PLU0351Černochová MichaelaSCM AAbez snídaně, bude spát doma
JPV0101Dadák PetrOstatníB 
UOL0201Dostál FrantišekOstatníB 
UOL0652Dráčová BarboraSCM BC 
KON0252Fabiánová AdélaOstatníZbez ubytování a bez jídla
ASU0547Greschner AdamOstatníC 
ASU7848Greschner LubošOstatnítrenér 
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníA 
PLU0354Hartmannova AnnaOstatníA 
ZPV0300Hošťálek OndřejOstatníB 
UOL0459Chamrada NataliOstatníZ 
UOL0200Chovanec JanOstatníB 
STE0404Janků MartinOstatníB 
STE7251Janků RenataOstatnítrenér 
ZLH0401Jedlička RadekOstatníZ 
UOL0202Jedzok VojtěchOstatníZ 
UOL0654Jílková LenkaTSM BZ 
UOL0753Jílková PavlaSCD BZ 
PLU0503Karásek AntonínSCM BC 
ZPV0302Karásek MatyášOstatníB 
ZPV6970Karásková MarcelaOstatnítrenérbez snídaně
AOP0452Klechová Karolína SCM CB 
KON0272Kličková AnnaOstatníBbez ubytování a bez jídla
UOL7750Kopecká JitkaOstatnítrenér+ Terezka
UOL0650Kopecká NelaSCM BC 
UOL7800Kopecký DavidTrenértrenér 
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM AB 
KON0606Křupka TomášOstatníZbez ubytování a bez snídaně
STE0451Lubrichová VeronikaSCM CC 
STE0450Lukašáková SáraSCM CB 
UOL9800Mazanec JakubOstatníA 
UOL0400Náhončík JakubOstatníB 
STE0101Neumann David OstatníA 
STE0550Neumannová KristýnaOstatníB 
PLU0300Novák RostislavOstatníB 
ZLH0301Novotný ErikSCM CA 
PLU0501Otruba FrantišekSCM AB 
PLU7918Otruba KarelOstatnítrenér 
PLU0577Otrubová AnnaSCM BB 
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCDtrenér 
PLU0888Otrubová KarolínaSCD BZ 
JPV0555Plachá AnetaSCM CZ 
JPV0707Plachý OndřejSCD BZ 
STE0551Pospíšilová Stella SCM BB 
UOL0253Raclavská LenkaOstatníAbez ubytování, jídlo vše
UOL0252Raclavská VlaďkaTSM BAbez ubytování, jídlo vše
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníAbez ubytování, jídlo vše
UOL6600Raclavský VladislavOstatnítrenérbez ubytování, jídlo vše
KON1022Rozsíval MartinSCD CZ 
KON0760Rozsívalová AdélaSCD BZ 
AOP7052Sedlářová PavlaOstatnítrenér 
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDtrenér 
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMtrenér 
UOL7850Smékalová JanaTrenértrenér 
UOL0451Smékalová KarolínaSCM AB 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM CB 
PLU0600Soldán RobinSCM BC 
STE0800Světnický AntonínSCD BC 
STE0204Světnický FrantišekOstatníA 
UOL0651Šaňáková MarieSCM AC 
ASU0448Štoudek MartinTrenérB 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCDtrenér 
ASU0499Vorlová EvaOstatníB 
UOL0151Vránová EliškaOstatníA 
STE0650Zatloukalová JulieSCM B