Uživatel: Host
Přihlásit
















26.-29.10.2016 TSM, SCM, SCD - Podzimní soustředění Suchý

Místo Penzion Athena, Suchý
 
Přihláška do 02.10.2016
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 12:00
 
Zaměření Zábavné tréninkové aktivity.Vyhodnocení sezóny 2016, plán tréninku mládeže TSM, SCM a SCD na rok 2017.
 
Základní cena 1300,- Kč
Cena dle zařazení členové TSM A+B , SCM A a SCD A - 1100,- Kč
SCM B a SCD B – 700,- Kč
SCM C a SCD C – 300,- Kč
 
Ubytování Na postelích s povlečením – penzion Athena
Stravování Plná penze: středa večeře – sobota oběd
Doprava Vlastní
 
Vybavení Věci na OB trénink (na 2 fáze), věci na závod, SI čip, světlo pro noční OB
Platba Platba v hotovosti na místě
 
Výsledky
 
Rozpis

Účast na 2 závodech Hanáckého žebříčku podzim - přihlášku si zajišťuje každý sám přes oddíl!!!


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
26.10.2016
St
Sraz do 12:00 hodin KOMBOTECH s pokladem NOB (skupina Z ve dvojicích nebo skupinách)
27.10.2016
Čt
Zlodějský SCORELAUF TIOMILA štafety Superpíchač SPECIAL
28.10.2016
Podzimní KOTÁR (5. závod Hž podzim) FOTO OB (opět) s překvapením Hodnocení roku 2016, plán na rok 2017
29.10.2016
So
Předposlední KUFR (6. závod Hž podzim) Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 57 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM AC 
KON9915Beneš MiroslavOstatníA 
OOL7501Binar RobertTrenér SCM odhlášen
UOL0452Binarová AdélaSCM A odhlášena
STE0653Burdová HelenaSCM B odhlášena
AOP0302Čech VítTSM AB 
UOL0201Dostál FrantišekOstatníB 
UOL0652Dráčová BarboraSCM BZ 
BBM0502Dvořák JakubOstatníZ 
BBM7300Dvořák MilošOstatníA 
BBM0750Dvořáková LucieOstatníZ 
SHK7907Fátor JanOstatní  
DOB7878Fátorová BarboraOstatní bez jídla
ASU0099Hrabošová MagdalénaOstatní odhlášena
JPV6417Hynek PetrTrenér TSM  
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
STE0000Jirka MikulášOstatníA 
ZPV0001Karásek AdamOstatníA 
KON0272Kličková AnnaOstatníB 
BBM9702Konečný DanielOstatníA 
UOL0650Kopecká NelaSCM BZ 
UOL7800Kopecký DavidTrenér  
AOP0201Kostka JiříTSM BB 
AOP7151Kostková JanaOstatní  
BBM0751Kurthová AmélieOstatníZ 
BBM0950Kurthová JulieOstatníZ 
STE0451Lubrichová VeronikaSCM CC 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníB 
STE0450Lukašáková SáraSCM CC 
SSU0252Marková EmaTSM BB 
STE0552Mikošková MarieSCM B Odhlašena
STE0101Neumann David OstatníA 
STE0550Neumannová KristýnaOstatníC 
BBM0050Opálková MartinaOstatníAodjezd po pá odpo tréninku
ASU0097Plhalová ŠárkaOstatníAod čtvrtka oběda
STE0551Pospíšilová Stella SCM BC 
UOL0000Prachař MatoušOstatníA 
BBM9600Ptáček PavelOstatníAod čt večeře
BBM6508Ptáček PavelOstatní odjezd po pá odpo tréninku
UOL0253Raclavská LenkaOstatníBdo pátku snídaně
UOL0252Raclavská VlaďkaTSM BBdo pátku snídaně
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníBdo pátku snídaně
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD  
STE0152Skoupá VendulaOstatníA 
STE6501Skyva PetrVedoucí TSM Odhlašen
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM  
UOL7503Smékal DavidTrenér SCM Od čt večeře
UOL7850Smékalová JanaTrenér Od čt večeře
UOL0451Smékalová KarolínaSCM AC 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM CC 
STE0800Světnický AntonínSCD BZ 
STE0207Svoboda RadekOstatníB 
UOL0651Šaňáková MarieSCM AZ 
UOL0104Šimek ŠtěpánOstatníA 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCD  
UOL0502Vodička IgorSCM BC 
OSN0050Zrníková AdélaOstatníAod čtvrtka oběda