Uživatel: Host
Přihlásit
















8.-9.10.2016 MČR štafet a oblastních výběrů žactva

Místo Dolní Prysk
 
Přihláška do 27.09.2016
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření reprezentace Hanácké oblasti
 
Základní cena ,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování tělocvična v Kamenickém Šenově
Stravování zajištěna sobotní večeře, ostatní jídla z vlastních zásob
Doprava oblastním autobusem
 
Vybavení věci na běhání do lesa, čip, oblečení na spaní, mycí potřeby, spacák, karimatku, dostatek tekutin - 1,5 litrovou láhev na každý den, přezůvky do tělocvičny, kapesné
Platba
 
Výsledky http://ok-bor.cz/mcr2016/
 
V sobotním závodě štafet budou startovat štafety D14, H14 a DH12.

V nedělním závodě oblastních výběrů žactva startují 3 týmy Hanácké oblasti.
V každém týmu startují závodníci v pořadí kategorií: H14 - D14 - H12 - D12 - D12 - H12 - D14 - H14.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
07.10.2016
odjezd autobusem
v 15:30 ze Šternberka, od nádraží
v 16:00 z Olomouce, tř. Kosmonautů
08.10.2016
So
MČR štafet
00 = 11:00 hod.
09.10.2016
Ne
MČR oblastních výběrů žactva
00 = 9:00 hod.


Seznam přihlášených ( 29 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BH12-neurčeno-autobus18049
UOL0452Binarová AdélaSCM AD12-neurčeno-autobus18055
AOP0302Čech VítTSM BH14-neurčeno-autobus18077
PLU0500Černoch MartinSCM BH12-neurčeno-autobus18052
PLU0351Černochová MichaelaOstatníD14-neurčeno-autobus18061
STE0208Doležal MatyášOstatníH14-neurčeno-náhradník, autobus18678
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníD14-neurčeno- 18062
STE0404Janků MartinOstatníH12-neurčeno-autobus18050
AOP0201Kostka JiříTSM AH14-neurčeno-autobus18071
AOP7151Kostková JanaOstatní -neurčeno-autobus18076
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM BD12-neurčeno-autobus18057
STE0202Lukašák ŠimonOstatníH14-neurčeno-ne, angína18068
STE0450Lukašáková SáraSCM BD12-neurčeno-autobus18056
SSU0252Marková EmaOstatníD14-neurčeno-autobus18064
PLU0501Otruba FrantišekSCM BH12-neurčeno-autobus18051
PLU0577Otrubová AnnaSCM BD12-neurčeno-autobus18060
PLU7852Otrubova JohanaTrenér SCD -neurčeno-autobus18075
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníD14-neurčeno-autobus18066
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCD -neurčeno-autobus18074
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSM -neurčeno-autobus18073
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníD12-neurčeno-autobus18058
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BD12-neurčeno-autobus18059
STE0250Smolková SabinaOstatníD14-neurčeno-autobus18065
STE0204Světnický FrantišekOstatníH14-neurčeno-autobus18069
STE0207Svoboda RadekOstatníH14-neurčeno-autobus18070
ASU0398Šneiderová DanielaOstatníD14-neurčeno- 18063
KSU0401Štábl AdamSCM BH12-neurčeno- 18053
KSU0606Štábl PatrikSCM BH12-neurčeno- 18054
AOP0301Valík AdamTSM AH14-neurčeno-autobus18072