Uživatel: Host
Přihlásit
















17.-18.9.2016 SCD - příprava žactva před MČR štafet a družstev

Místo Brno (Košíkov, Nový Lískovec)
 
Přihláška do 03.09.2016
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření Příprava na MČR štafet a družstev
 
Základní cena 200,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování v tělocvičně v Brně
Stravování v sobotu společná večeře, ostatní samostatně z vlastních zásob
Doprava auty, s oddíly
 
Vybavení věci na OB, láhev pití, spacák, karimatku, přezůvky do tělocvičny
Platba
 
Výsledky
 
Soustředění je zaměřené na přípravu před MČR štafet a oblastních výběrů žactva. Na MČR (8. - 9. 10. u Nového Boru) pojede 6 závodníků z každé kategorie, tj. dohromady závodníci na 3 družstva - nominace bude uzavřena po soustředění v Brně.


Na soustředění byli závodníci vybráni podle výsledků žebříčku B-Morava a Hanáckého žebříčku jaro.

Důležité:
* Předpokladem účasti na soustředění je potvrzení výkonnosti na prvních podzimních závodech 3. 9. (PLU) nebo 10. - 11. 9. (LCE).
* Účast a způsobu dopravy vybraných žáků potvrzují oddíloví trenéři nejpozději 3. 9 . 2016 trenérce žactva HO Krišpíně Skyvové (T-Mobile: 731 321 360 nebo O2: 601 326 525, skyvova@volny.cz)
* V případě neúčasti některého závodníka bude osloven náhradník.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
17.09.2016
So
do 9:00 - sraz na shromaždišti, Košíkov
od 10:00 - start štafet
16:00 - start odpoledního tréninku společného s výběrem Východočeské oblasti společná večeře
protahování, taktická porada
18.09.2016
Ne
od 10:00 - start štafet (Košíkov) po závodě vyhodnocení soustředění a upřesnění nominace na MČR štafet a oblastních výběrů žactva


Seznam přihlášených ( 39 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM AH12 
UOL0452Binarová AdélaSCM AD12 
AOP0302Čech VítTSM AH14 
PLU0500Černoch MartinSCM BH12 
PLU0351Černochová MichaelaSCM AD14 
STE0208Doležal MatyášOstatníH14 
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníD14 
PLU0354Hartmannova AnnaOstatní náhradnice D14
KSU0201Hecl FrantišekOstatníH14 
STE0404Janků MartinOstatníH12 
AOP0452Klechová Karolína SCM CD12 
AOP0201Kostka JiříTSM BH14 
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM AD14 
AOP0500Krček JanOstatníH12 
AOP0251Krčková HelenaOstatní náhradnice D14
STE0202Lukašák ŠimonOstatníH14 
STE0450Lukašáková SáraSCM CD12 
SSU0252Marková EmaTSM BD14 
PLU0350Němečková KateřinaSCM CD14nejede
PLU0501Otruba FrantišekSCM AH12 
PLU0577Otrubová AnnaSCM B náhradnice D12
UOL0252Raclavská VlaďkaTSM BD14 
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníD14 
KSU0484Skoumalová PetraOstatníD12 
UOL0451Smékalová KarolínaSCM AD12 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM CD12 
STE0250Smolková SabinaOstatníD14 
KSU0306Stryk ŠtěpánSCM CH14 
STE0204Světnický FrantišekOstatníH14 
STE0207Svoboda RadekOstatníH14 
KSU0494Šánová JulieSCM CD12 
ASU0398Šneiderová DanielaSCM CD14 
KSU0403Šperlich JanSCM CH12 
KSU0401Štábl AdamSCM AH12 
KSU0606Štábl PatrikSCM AH12 
ASU0448Štoudek MartinTrenérD12 
KSU0393Tesařová TerezaOstatníD14nejede
AOP0301Valík AdamTSM AH14 
ASU0499Vorlová EvaOstatníD12nejede