Uživatel: Host
Přihlásit
















17.-18.9.2016 SCD - příprava žactva před MČR štafet a družstev

Místo Brno (Košíkov, Nový Lískovec)
 
Přihláška do 03.09.2016
Přihláška na
Sraz do
 
Zaměření Příprava na MČR štafet a družstev
 
Základní cena 200,- Kč
Cena dle zařazení
 
Ubytování v tělocvičně v Brně
Stravování v sobotu společná večeře, ostatní samostatně z vlastních zásob
Doprava auty, s oddíly
 
Vybavení věci na OB, láhev pití, spacák, karimatku, přezůvky do tělocvičny
Platba
 
Výsledky
 
Soustředění je zaměřené na přípravu před MČR štafet a oblastních výběrů žactva. Na MČR (8. - 9. 10. u Nového Boru) pojede 6 závodníků z každé kategorie, tj. dohromady závodníci na 3 družstva - nominace bude uzavřena po soustředění v Brně.


Na soustředění byli závodníci vybráni podle výsledků žebříčku B-Morava a Hanáckého žebříčku jaro.

Důležité:
* Předpokladem účasti na soustředění je potvrzení výkonnosti na prvních podzimních závodech 3. 9. (PLU) nebo 10. - 11. 9. (LCE).
* Účast a způsobu dopravy vybraných žáků potvrzují oddíloví trenéři nejpozději 3. 9 . 2016 trenérce žactva HO Krišpíně Skyvové (T-Mobile: 731 321 360 nebo O2: 601 326 525, skyvova@volny.cz)
* V případě neúčasti některého závodníka bude osloven náhradník.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
17.09.2016
So
do 9:00 - sraz na shromaždišti, Košíkov
od 10:00 - start štafet
16:00 - start odpoledního tréninku společného s výběrem Východočeské oblasti společná večeře
protahování, taktická porada
18.09.2016
Ne
od 10:00 - start štafet (Košíkov) po závodě vyhodnocení soustředění a upřesnění nominace na MČR štafet a oblastních výběrů žactva


Seznam přihlášených ( 39 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BH12-neurčeno- 17622
UOL0452Binarová AdélaSCM AD12-neurčeno- 17623
AOP0302Čech VítTSM BH14-neurčeno- 17624
PLU0500Černoch MartinSCM BH12-neurčeno- 17625
PLU0351Černochová MichaelaOstatníD14-neurčeno- 17626
STE0208Doležal MatyášOstatníH14-neurčeno- 17627
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníD14-neurčeno- 17628
PLU0354Hartmannova AnnaOstatní -neurčeno-náhradnice D1417901
KSU0201Hecl FrantišekOstatníH14-neurčeno- 17629
STE0404Janků MartinOstatníH12-neurčeno- 17630
AOP0452Klechová Karolína SCM AD12-neurčeno- 17632
AOP0201Kostka JiříTSM AH14-neurčeno- 17631
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM BD14-neurčeno- 17633
AOP0500Krček JanOstatníH12-neurčeno- 17634
AOP0251Krčková HelenaOstatní -neurčeno-náhradnice D1418919
STE0202Lukašák ŠimonOstatníH14-neurčeno- 17635
STE0450Lukašáková SáraSCM BD12-neurčeno- 17636
SSU0252Marková EmaOstatníD14-neurčeno- 17637
PLU0350Němečková KateřinaOstatníD14-neurčeno-nejede17638
PLU0501Otruba FrantišekSCM BH12-neurčeno- 17639
PLU0577Otrubová AnnaSCM B -neurčeno-náhradnice D1217858
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníD14-neurčeno- 17640
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníD14-neurčeno- 17641
KSU0484Skoumalová PetraOstatníD12-neurčeno- 17642
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníD12-neurčeno- 17643
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BD12-neurčeno- 17644
STE0250Smolková SabinaOstatníD14-neurčeno- 17645
KSU0306Stryk ŠtěpánOstatníH14-neurčeno- 17646
STE0204Světnický FrantišekOstatníH14-neurčeno- 17647
STE0207Svoboda RadekOstatníH14-neurčeno- 17648
KSU0494Šánová JulieSCM BD12-neurčeno- 17649
ASU0398Šneiderová DanielaOstatníD14-neurčeno- 17651
KSU0403Šperlich JanSCM BH12-neurčeno- 17653
KSU0401Štábl AdamSCM BH12-neurčeno- 17654
KSU0606Štábl PatrikSCM BH12-neurčeno- 17655
ASU0448Štoudek MartinSCM CD12-neurčeno- 17657
KSU0393Tesařová TerezaOstatníD14-neurčeno-nejede17652
AOP0301Valík AdamTSM AH14-neurčeno- 17656
ASU0499Vorlová EvaOstatníD12-neurčeno-nejede17650