Uživatel: Host
Přihlásit
















4.-5.6.2016 SCD - Vyzývací pohár

Místo Sentice, Ivančice
 
Přihláška do 22.05.2016
Přihláška na
Sraz do 9:15
 
Zaměření Reprezentace Hanácké oblasti ve Vyzývacím poháru 2016
 
Základní cena 0,- Kč
Cena dle zařazení Náklady na startovné a ubytování hradí ČSOS, sobotní večeři a nedělní snídani je v režii Hanácké oblasti.
 
Ubytování společné - v tělocvičně v Ivančicích
Stravování společné - v sobotu večeře, v neděli snídaně
Doprava s oddíly
 
Vybavení spacák, karimatku, věci na OB (čipy!!!), láhev na pití - na závody bude zapůjčen dres (vršek) Hanácké oblasti
Platba
 
Výsledky
 
Soutěž výběrů žactva soutěžních oblastí - započítávají se výsledky ze 2 závodu štafet a 1 závodu ve sprintu.

Hanáckou oblast budou reprezentovat závodníci v počtu 3 tříčlenné štafety v každé kategorii (D12, D14, H12, H14) na základě průběžných výsledků Hanáckého žebříčku jaro a žebříčku B-Morava.

Aktuální omluvenky
D12 - Otrubová Anička, Klechová Kája, Skoumalová Peťa

Rozpis soutěže a způsob hodnocení - zde.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
04.06.2016
So
Sentice - závod štafet
sraz do 9:15
start prvních úseků v 10:00 ve vlnách
po závodě přesun do Ivančic
Ivančice - závod ve sprintu

start 00 = 16:00
mapa: Ivančice, M=1:4000, E=2m
společná večeře
zhodnocení průběhu závodu
taktická porada
a možná bude i překvapení :-) :-) :-)
05.06.2016
Ne
Ivančice - závod štafet

start prvních úseků v 10:00 po vlnách
Vyhodnocení akce
pochvala pro nejlepší závodníky Hanácké oblasti
odjezd domů


Seznam přihlášených ( 36 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaVariantaPoznámkaID
KON0404Beneš JindřichSCM BH12H12 17007
UOL0452Binarová AdélaSCM AD12D12 16997
AOP0302Čech VítTSM BH14H14 17026
PLU0500Černoch MartinSCM BH12H12 17009
PLU0351Černochová MichaelaOstatníD14D14 17015
STE0208Doležal MatyášOstatníH14H14 17029
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníD14D14 17016
KSU0201Hecl FrantišekOstatníH14H14 17038
STE0404Janků MartinOstatníH12H12 17008
AOP0201Kostka JiříTSM AH14H14 17021
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM BD12D12 17003
AOP0500Krček JanOstatníH12H12 17031
STE0202Lukašák ŠimonOstatníH14H14 17024
STE0450Lukašáková SáraSCM BD12D12 17000
SSU0252Marková EmaOstatníD14D14 17012
PLU0350Němečková KateřinaOstatníD14D14 17019
STE0550Neumannová KristýnaOstatníD12D12 17475
PLU0501Otruba FrantišekSCM BH12H12 17011
AOP0351Pachmannová BáraTrenérD14D14 17020
STE0551Pospíšilová Stella OstatníD12D12 17476
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníD14D14 17014
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníD12D12 16998
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BD12D12 16999
STE0250Smolková SabinaOstatníD14D14 17013
KSU0306Stryk ŠtěpánOstatníH14H14 17028
STE0204Světnický FrantišekOstatníH14H14 17022
STE0207Svoboda RadekOstatníH14H14 17027
KSU0494Šánová JulieSCM BD12D12 17005
ASU0398Šneiderová DanielaOstatníD14D14 17018
KSU0403Šperlich JanSCM BH12H12 17032
KSU0401Štábl AdamSCM BH12H12 17023
KSU0606Štábl PatrikSCM BH12H12 17006
ASU0448Štoudek MartinSCM CH12H12 17010
KSU0393Tesařová TerezaOstatníD14D14 17017
AOP0301Valík AdamTSM AH14H14 17025
ASU0499Vorlová EvaOstatníD12D12 17002