Uživatel: Host
Přihlásit
















4.-5.6.2016 SCD - Vyzývací pohár

Místo Sentice, Ivančice
 
Přihláška do 22.05.2016
Přihláška na
Sraz do 9:15
 
Zaměření Reprezentace Hanácké oblasti ve Vyzývacím poháru 2016
 
Základní cena 0,- Kč
Cena dle zařazení Náklady na startovné a ubytování hradí ČSOS, sobotní večeři a nedělní snídani je v režii Hanácké oblasti.
 
Ubytování společné - v tělocvičně v Ivančicích
Stravování společné - v sobotu večeře, v neděli snídaně
Doprava s oddíly
 
Vybavení spacák, karimatku, věci na OB (čipy!!!), láhev na pití - na závody bude zapůjčen dres (vršek) Hanácké oblasti
Platba
 
Výsledky
 
Soutěž výběrů žactva soutěžních oblastí - započítávají se výsledky ze 2 závodu štafet a 1 závodu ve sprintu.

Hanáckou oblast budou reprezentovat závodníci v počtu 3 tříčlenné štafety v každé kategorii (D12, D14, H12, H14) na základě průběžných výsledků Hanáckého žebříčku jaro a žebříčku B-Morava.

Aktuální omluvenky
D12 - Otrubová Anička, Klechová Kája, Skoumalová Peťa

Rozpis soutěže a způsob hodnocení - zde.


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
04.06.2016
So
Sentice - závod štafet
sraz do 9:15
start prvních úseků v 10:00 ve vlnách
po závodě přesun do Ivančic
Ivančice - závod ve sprintu

start 00 = 16:00
mapa: Ivančice, M=1:4000, E=2m
společná večeře
zhodnocení průběhu závodu
taktická porada
a možná bude i překvapení :-) :-) :-)
05.06.2016
Ne
Ivančice - závod štafet

start prvních úseků v 10:00 po vlnách
Vyhodnocení akce
pochvala pro nejlepší závodníky Hanácké oblasti
odjezd domů


Seznam přihlášených ( 36 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM AH12 
UOL0452Binarová AdélaSCM AD12 
AOP0302Čech VítTSM AH14 
PLU0500Černoch MartinSCM BH12 
PLU0351Černochová MichaelaSCM AD14 
STE0208Doležal MatyášOstatníH14 
ASU0299Greschnerová TerezaOstatníD14 
KSU0201Hecl FrantišekOstatníH14 
STE0404Janků MartinOstatníH12 
AOP0201Kostka JiříTSM BH14 
AOP0453Kovalčíková AnnaSCM AD12 
AOP0500Krček JanOstatníH12 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníH14 
STE0450Lukašáková SáraSCM CD12 
SSU0252Marková EmaTSM BD14 
PLU0350Němečková KateřinaSCM CD14 
STE0550Neumannová KristýnaOstatníD12 
PLU0501Otruba FrantišekSCM AH12 
AOP0351Pachmannová BáraSCM AD14 
STE0551Pospíšilová Stella SCM BD12 
UOL0252Raclavská VlaďkaTSM BD14 
UOL0451Smékalová KarolínaSCM AD12 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM CD12 
STE0250Smolková SabinaOstatníD14 
KSU0306Stryk ŠtěpánSCM CH14 
STE0204Světnický FrantišekOstatníH14 
STE0207Svoboda RadekOstatníH14 
KSU0494Šánová JulieSCM CD12 
ASU0398Šneiderová DanielaSCM CD14 
KSU0403Šperlich JanSCM CH12 
KSU0401Štábl AdamSCM AH12 
KSU0606Štábl PatrikSCM AH12 
ASU0448Štoudek MartinTrenérH12 
KSU0393Tesařová TerezaOstatníD14 
AOP0301Valík AdamTSM AH14 
ASU0499Vorlová EvaOstatníD12