Uživatel: Host
Přihlásit
















24.-27.3.2016 TSM, SCM, SCD - velikonoční soustředění

Místo Bílá Třemešná
 
Přihláška do 01.03.2016
Přihláška na mailem scm@obhana.cz
Sraz do 14:00
 
Zaměření Intenzivní mapová příprava pro první část sezóny 2016
 
Základní cena 800,- Kč
Cena dle zařazení Příspěvek členům TSM A – 800 Kč, TSM B – 600 Kč
Příspěvek členům SCM a SCD: SCM/SCD A - 700 Kč, SCM/SCD B – 500 Kč, SCM/SCD C – 300 Kč
 
Ubytování V tělocvičně ZŠ Bílá Třemešná - spacák a karimatku s sebou !!!
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – neděle oběd
Doprava Individuální
 
Vybavení Věci na dvoufázový OB trénink, světlo na NOB, spacák, karimatku, boty na přezutí do tělocvičny, láhev na pití
Platba
 
Výsledky
 
Rozpis

Pokyny - 22.3.2016


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
24.03.2016
Čt
Sraz do 14:00 Kombotech
Mapová technika - kombinace různých mapových úkolů
Noční OB
25.03.2016
Okruhy Odbočovák Protahování
Mapové cvičení
26.03.2016
So
Starty do závodu
SIčák
Paměťák od K ke K Protahování
Mapové cvičení
27.03.2016
Ne
Semtamy Odjezd po obědě


Seznam přihlášených ( 41 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
UOL7051Bartoňová EvaTrenér  
OOL7501Binar RobertTrenér SCMroznos 
UOL0452Binarová AdélaSCM AC 
VSP0007Bořánek MichalOstatníA 
KAM9550Bořánková KarolínaOstatníAod Pá snídaně
UOL0210Budín AdamOstatníC 
STE9202Doležel OndřejTrenérA 
UOL0201Dostál FrantišekOstatníC 
SHK7907Fátor JanOstatníroznos 
TBM9919Horčička VítOstatníA 
JPV9800Hubáček FilipOstatníA 
CEL7015Hubáček MartinOstatní  
JPV6665Janečková Marta OstatníB/C 
STE7102Janků MarekOstatníroznosod Pá snídaně
STE0404Janků MartinOstatníCod Pá snídaně
ZPV5501Jirka JiříOstatníBod Pá snídaně
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníroznos 
JPV9915Kašpar PetrOstatníA 
JPV6951Kašparová IvanaOstatníB 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníB 
STE0450Lukašáková SáraSCM BC 
SSU0252Marková EmaOstatníB 
UOL9800Mazanec JakubOstatníB 
ZLH9851Novotná KláraOstatníAdo So oběda
ZLH0051Novotná TerezaOstatníAdo So oběda
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMroznosdo So oběda
ZLH0301Novotný ErikOstatníBdo So oběda
UOL0253Raclavská LenkaOstatníB 
UOL0252Raclavská VlaďkaOstatníB 
UOL0251Raclavská ZuzanaOstatníB 
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDB 
STE0152Skoupá VendulaOstatníB 
STE9411Skoupý JanTrenérAod Pá snídaně
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMroznos 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMB 
JPV6526Soldán Vladimír Ostatníroznos 
STE0204Světnický FrantišekOstatníB 
UOL6452Štrajtová ZuzkaTrenér SCDB/C 
STE7352Zbraňková MagdaOstatníB 
OSN0050Zrníková AdélaOstatní od pátku