Uživatel: Host
Přihlásit
















02.-06.04.15 SCM - Velikonoční soustředění

Místo Studnice
 
Přihláška do 13.03.2015
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 14:00
 
Zaměření Mapová příprava v terénech podobných MČR na krátké a klasické trati
 
Základní cena 1500,- Kč
Cena dle zařazení příspěvek členům SCM: A - 1000 Kč, SCM B – 800 Kč, SCM C – 500 Kč
příspěvek členům SCD: A – 1000 Kč, SCD B – 800 Kč, SCD C – 500 Kč
 
Ubytování Na postelích – Turistická chata Studnice (www.chatastudnice.cz)
Stravování Plná penze: čtvrtek večeře – pondělí oběd
Doprava Na místo soustředění individuální
 
Vybavení Věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, tréninkový deník (povinné pro členy SCM HO ˘)
Platba na místě v hotovosti
 
Výsledky
 


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
02.04.2015
Čt
Příjezd do 14:00 h., ubytování Seznamovací trénink
volně, neměřeno
00=15:00
NOB - middle
důraz na mapovou techniku
00=19:30
03.04.2015
Okruhy
mapová dovednost v absolutní rychlosti
00=10:00
Paměťák
volně, neměřeno
00=16:00
Protahování
Teoretická příprava, mapové rozbory
04.04.2015
So
Sem-tamy
odolnost proti rozptýlení
00=10:00
Koridor
udržení pozornosti, směr, paměť
00=16:00
Protahování
Teoretická příprava, mapové rozbory
05.04.2015
Ne
Lesní sprint - zelené peklo
zaměření na psychickou odolnost
00=10:00
Návrat domů
volně, neměřeno
00=15:00
Velikonoční volno
pletení tatarů, malování kraslic
06.04.2015
Po
Štafety - ruská ruleta
Pecovo překvapení :-)
00=10:00
Úklid, odjezd domů


Seznam přihlášených ( 47 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM BC 
KON9915Beneš MiroslavOstatníA/B 
OOL7501Binar RobertTrenér SCMroznos 
UOL0452Binarová AdélaSCM AC 
UOL7551Binarová JitkaOstatníB+ Vítek Binar
VSP0007Bořánek MichalOstatníA 
KAM9550Bořánková KarolínaOstatníA 
UOL0351Čásková AdélaOstatníC 
STE9202Doležel OndřejTrenérAod so dopoledne
JPV9509 Fajkus RadimOstatníAod Pá večeře
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníBod Pá večeře
SHK7907Fátor JanOstatníroznos 
DOB7878Fátorová BarboraOstatníB 
STE6307Hepnar LubošOstatníA 
TBM9919Horčička VítOstatníA 
STE7102Janků MarekOstatníA+ Michalka Janků přijedeme v pátek večer.
STE0404Janků MartinOstatníCpříjezd v pátek večer
STE7251Janků RenataOstatníBpříjezd v pátek večer
ZPV5501Jirka JiříOstatníA/Bod Pa oběda do Ne snídaně
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
ZPV0001Karásek AdamOstatníA/B 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníroznosod Pá večeře
JPV9915Kašpar PetrOstatníZázemíod Pá večeře
STE0202Lukašák ŠimonOstatníBdo soboty, oběd
STE6700Lukašák ŠtefanOstatníAdo soboty oběd
STE0450Lukašáková SáraSCM BCdo soboty, oběd
STE7501Marek AntonínOstatníAod Pá večeře
SSU0252Marková EmaOstatníB 
STE7550Marková EvaOstatníB+ Martínek Marek, od Pá večeře
STE6751Neumannová KamilaTrenérB 
ZLH9851Novotná KláraOstatníBdo so odpo - jídlo do oběda, ještě odpolední trénink
ZLH0051Novotná TerezaOstatníBdo so odpo - jídlo do oběda, ještě odpolední trénink
ZLH7001Novotný TomášTrenér SCMAdo so odpo - jídlo do oběda, ještě odpolední trénink
STE7505Pudel JardaOstatníAod soboty dopoledne
KVS6402Rohlík PetrOstatníBpříjezd v pá večer, odjezd v ne večer
KVS0301Rohlík ZbyněkOstatníCpříjezd v pá večer, odjezd v ne večer
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDA/B 
STE4801Sklenář AntonínOstatníB 
STE0152Skoupá VendulaOstatníB 
STE9411Skoupý JanTrenérAod soboty dopoledne
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMroznos 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMB 
STE0204Světnický FrantišekOstatníB 
STE0207Svoboda RadekOstatníB 
STE5809Václavek TomášOstatníA 
SSU9950Zatloukalová RomanaOstatníBdo so odpo - jídlo do oběda, ještě odpolední trénink
STE7352Zbraňková MagdaOstatníBdo soboty, oběd