Uživatel: Host
Přihlásit
















20.-22.03.15 SCM - Borský Mikuláš

Místo Borský Mikuláš - Slovensko
 
Přihláška do 01.03.2015
Přihláška na přihlášky zasílat na: scm@obhana.cz
Sraz do 13:00
 
Zaměření Objemová mapová příprava
 
Základní cena 700,- Kč
Cena dle zařazení příspěvek členům SCM: A-500 Kč, B-300, C-100 Kč
příspěvek členům SCD: A-500 Kč, B-300, C-100 Kč
 
Ubytování Tělocvična ZŠ – vlastní karimatky a spacáky (http://www.zsborskymikulas.sk/)
Stravování Plná penze: pátek večeře – neděle oběd (snídaně si zajištujeme sami, obědy a večeře restaurace Buranský dvůr - http://www.buranskydvur.wbl.sk)
Doprava Individuální, možno i vlakem (stanice Borský Mikuláš, vzdálenost na ubytování cca 2,5km)
 
Vybavení Platný cestovní doklad do SR (OP nebo pas), cestovní pojištění, věci na dvoufázový trénink, světlo na NOB, tréninkový deník (povinné pro členy SCM HO)
Platba Na místě v hotovosti
 
Výsledky
 
Pokyny PDF


Program
Datum Dopoledne Odpoledne Večer
20.03.2015
Cesta Kombotech
1:10000
NOB - městský sprint 1:5000
21.03.2015
So
Sem-Tamy
1:10000
Technický had - vrstevnicovka
1:10000
NOB - příměstský les
1:10000
22.03.2015
Ne
Klasika
1:15000
Odjezd domů


Seznam přihlášených ( 48 )
  
Reg.čísloJménoPoziceSkupinaPoznámka
KON0404Beneš JindřichSCM BC 
KON9915Beneš MiroslavOstatníA 
OOL7501Binar RobertTrenér SCMroznos 
UOL0452Binarová AdélaSCM AC 
UOL7551Binarová JitkaOstatníTB 
VSP0007Bořánek MichalOstatníA 
KAM9550Bořánková KarolínaOstatníA 
UOL0351Čásková AdélaOstatníC 
BBM9701Drozd MichalOstatníA 
BBM0051Drozdová AlenaOstatníC 
JPV9509 Fajkus RadimOstatníA 
JPV6773Fajkusová JitkaOstatníTB 
STH9203Hladík FrantišekOstatníA 
UOL7007Horčička PetrOstatní  
TBM9919Horčička VítOstatníA 
VRB9450Jančová JanaOstatníA 
UOL0203Jirka MatyášOstatníB 
STE0000Jirka MikulášOstatníA 
KSU7004Kašpar JaroslavOstatníroznos 
JPV9915Kašpar PetrOstatníA 
JPV6951Kašparová IvanaOstatníTA 
UOL9661Kašparová ZuzanaOstatníA 
LBM0151Korpasová LucieOstatníB 
LBM9898Korpasová TerezaOstatníB 
BBM7101Kunz MartinOstatníTA 
STE0202Lukašák ŠimonOstatníB 
STE0450Lukašáková SáraSCM BC 
SSU0252Marková EmaOstatníB 
BBM0050Opálková MartinaOstatníB 
BBM6300Patočka PetrOstatníA 
BBM9800Ptáček PatrikOstatníA 
BBM9600Ptáček PavelOstatníA 
BBM6508Ptáček PavelOstatníroznos 
STE7200Silnoušek JiříTrenér SCDTC 
STE0152Skoupá VendulaOstatníB 
STE7001Skoupý JanOstatníA 
STE9411Skoupý JanTrenérkolo 
STE6501Skyva PetrVedoucí TSMroznos 
STE7054Skyvová KristýnaTrenér TSMčasomíra 
UOL7503Smékal DavidTrenér SCMTC/TBod so večeře, protahování
UOL7850Smékalová JanaTrenérTCprotahování
UOL0451Smékalová KarolínaOstatníC 
UOL0450Smékalová ViktorieSCM BC 
STE7100Smolka MartinOstatníTA 
STE0250Smolková SabinaOstatníB 
BBM9950Ševčíková KateřinaOstatníB 
TRI9751Tesařová JanaOstatníA 
VOV9450Tesařová MarcelaOstatníA