Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











08.11.2014 Vlachovka

Místo U Jardy Vlacha
Pořadatel Vlachovi
 
Start 11:00
Prezentace 10:00 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/141108_Vlachovka/VYSLEDKY.HTM
 
Popis
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 50:10 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STH9202Uvizl Marek 52:53 19 SK Studenec
A 3 AOP9303Schuster Marek 55:18 18 Přátelé orientačního běhu Opava
A 4 SSU8243Král Václav 57:20 17 SK Severka Šumperk
A 5 STE9411Skoupý Jan 57:33 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 STE8303Axman Karel 58:08 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 STE7505Pudel Jarda 60:01 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 STE8500Zapletal Martin 60:08 13 SK Vyhlídka
A 9 0089401Sadil Martin 60:50 12 AK Šternberk
A 10 STE7501Marek Antonín 61:24 11 SK SKI-OB Šternberk
A 11 0727701Máčala Marcel 64:50 10 Hlásnice
A 12 0077801Nesvadba Oldřich 65:41 9 Šternberk
A 13 0607501Vařečka Pavel 66:12 8 Litovel
A 14 STE7504Matoušek Jiří 67:39 7 SK Severka Šumperk
A 15 0079202Prášil František 71:16 6 Šternberk
A 16 0078001Gotwald Jan 71:18 5 Šternberk
A 17 0088001Mondek Zdeněk 75:43 4 AK Šternberk
A 18 0077802Šenis Martin 92:48 3 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0817401Šnobl Martin 53:03 20 www.sixteen.cz
B 2 0077404Anděl Zbyněk 60:04 19 Šternberk
B 3 STE7100Smolka Martin 61:10 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 0137202Sás Ladislav 63:24 17 SK Vyhlídka
B 4 STE6501Skyva Petr 63:24 17 SK SKI-OB Šternberk
B 6 0077401Skupien Tomáš 63:29 15 Šternberk
B 7 0076601Kliment Pavel 66:22 14 Šternberk
B 8 0046501Gatial Milan 68:42 13 JTM-GA Šternberk
B 9 0136701Bureš Daniel 68:49 12 SK Vyhlídka
B 10 CEL7015Hubáček Martin 69:10 11 TJ Sokol Čelechovice na Hané
B 11 0136903Mareš Libor 70:30 10 SK Vyhlídka
B 12 STE7200Silnoušek Jiří 71:21 9 SK SKI-OB Šternberk
B 13 0076801Klimek Tomáš 71:41 8 Šternberk
B 14 0136801Vychodil Roman 72:20 7 SK Vyhlídka
B 15 STE6600Poštulka Zdenek 72:27 6 SK SKI-OB Šternberk
B 16 0087101Lollek Petr 72:40 5 AK Šternberk
B 17 0076701Vlach Daniel 73:55 4 Šternberk
B 18 JPV6526Soldán Vladimír 74:51 3 Oddíl OS SK Prostějov
B 19 0137201Sedláček Marek 76:34 2 SK Vyhlídka
B 20 0036701Janošík Jiří 77:08 1 Volejbal Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE5809Václavek Tomáš 60:47 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0075801Mojzík Jaroslav 63:38 19 Šternberk
C 3 0276001Filip Václav 64:36 18 KVS Náměšť na Hané
C 4 STH5801Uvizl Ivan 65:49 17 SK Studenec
C 5 STE6100Doseděl Emil 66:43 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 0605901Lisa Otto 74:16 15 Litovel
C 7 SSU6301Valenta Jiří 74:47 14 SK Severka Šumperk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0075201Plánička Josef 92:48 20 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0089051Vašínová Petra 60:18 20 AK Šternberk
F 2 SJC8665Uvizlová Martina 63:03 19 Sportcentrum Jičín
F 3 KAM9550Bořánková Karolína 66:00 18 SK Kamenice
F 4 LCE9353Horčičková Vendula 66:01 17 SK UP Olomouc
F 5 STH8451Uvizlová Radka 66:56 16 SK Studenec
F 6 KAM9554Procházková Marie 73:55 15 SK Kamenice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7951Matoušková Jana 75:54 20 SK Severka Šumperk
G 2 STE7054Skyvová Kristýna 80:23 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 ZPV6553Jirková Renata 80:41 18 KOB ZPV Prostějov
G 4 STE7550Marková Eva 83:24 17 ČD Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0089701Furiš Filip 58:43 20 AK Šternberk
PM 2 0089801Machalický Marek 59:58 19 AK Šternberk
PM 3 VSP0007Bořánek Michal 60:22 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 0089601Sadil Jan 61:41 17 AK Šternberk
PM 5 STE9700Poštulka Tomáš 64:16 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE0000Jirka Mikuláš 66:24 15 KOB ZPV Prostějov
PM 7 JPV9915Kašpar Petr 68:57 14 SK Severka Šumperk
PM 8 JPV9800Hubáček Filip 68:58 13 TJ Sokol Čelechovice na Hané
PM 9 TBM9919Horčička Vít 69:02 12 SK UP Olomouc
PM 10 0130001Mareš Libor jr. 79:20 11 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0089751Skalická Lucie 67:47 20 AK Šternberk
PZ 2 0089651Lollková Hana 68:18 19 AK Šternberk
PZ 3 0089951Janulíková Sarah 69:18 18 AK Šternberk
PZ 4 0089952Mullerová Marta 84:43 17 AK Šternberk
PZ 4 0089851Sásová Katrin 84:43 17 AK Šternberk
PZ 6 0089852Janošíková Veronika 110:42 15 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 50:10 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 STH9202Uvizl Marek 52:53 19 SK Studenec
MB 3 0817401Šnobl Martin 53:03 18 www.sixteen.cz
MA 4 AOP9303Schuster Marek 55:18 17 Přátelé orientačního běhu Opava
MA 5 SSU8243Král Václav 57:20 16 SK Severka Šumperk
MA 6 STE9411Skoupý Jan 57:33 15 SK SKI-OB Šternberk
MA 7 STE8303Axman Karel 58:08 14 SK SKI-OB Šternberk
MA 8 STE7505Pudel Jarda 60:01 13 SK SKI-OB Šternberk
MB 9 0077404Anděl Zbyněk 60:04 12 Šternberk
MA 10 STE8500Zapletal Martin 60:08 11 SK Vyhlídka
MC 11 STE5809Václavek Tomáš 60:47 10 SK SKI-OB Šternberk
MA 12 0089401Sadil Martin 60:50 9 AK Šternberk
MB 13 STE7100Smolka Martin 61:10 8 SK SKI-OB Šternberk
MA 14 STE7501Marek Antonín 61:24 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 0137202Sás Ladislav 63:24 6 SK Vyhlídka
MB 15 STE6501Skyva Petr 63:24 6 SK SKI-OB Šternberk
MB 17 0077401Skupien Tomáš 63:29 4 Šternberk
MC 18 0075801Mojzík Jaroslav 63:38 3 Šternberk
MC 19 0276001Filip Václav 64:36 2 KVS Náměšť na Hané
MA 20 0727701Máčala Marcel 64:50 1 Hlásnice
MA 21 0077801Nesvadba Oldřich 65:41 0 Šternberk
MC 22 STH5801Uvizl Ivan 65:49 0 SK Studenec
MA 23 0607501Vařečka Pavel 66:12 0 Litovel
MB 24 0076601Kliment Pavel 66:22 0 Šternberk
MC 25 STE6100Doseděl Emil 66:43 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 26 STE7504Matoušek Jiří 67:39 0 SK Severka Šumperk
MB 27 0046501Gatial Milan 68:42 0 JTM-GA Šternberk
MB 28 0136701Bureš Daniel 68:49 0 SK Vyhlídka
MB 29 CEL7015Hubáček Martin 69:10 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
MB 30 0136903Mareš Libor 70:30 0 SK Vyhlídka
MA 31 0079202Prášil František 71:16 0 Šternberk
MA 32 0078001Gotwald Jan 71:18 0 Šternberk
MB 33 STE7200Silnoušek Jiří 71:21 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 34 0076801Klimek Tomáš 71:41 0 Šternberk
MB 35 0136801Vychodil Roman 72:20 0 SK Vyhlídka
MB 36 STE6600Poštulka Zdenek 72:27 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 37 0087101Lollek Petr 72:40 0 AK Šternberk
MB 38 0076701Vlach Daniel 73:55 0 Šternberk
MC 39 0605901Lisa Otto 74:16 0 Litovel
MC 40 SSU6301Valenta Jiří 74:47 0 SK Severka Šumperk
MB 41 JPV6526Soldán Vladimír 74:51 0 Oddíl OS SK Prostějov
MA 42 0088001Mondek Zdeněk 75:43 0 AK Šternberk
MB 43 0137201Sedláček Marek 76:34 0 SK Vyhlídka
MB 44 0036701Janošík Jiří 77:08 0 Volejbal Šternberk
MD 45 0075201Plánička Josef 92:48 0 Šternberk
MA 45 0077802Šenis Martin 92:48 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0089051Vašínová Petra 60:18 20 AK Šternberk
ZF 2 SJC8665Uvizlová Martina 63:03 19 Sportcentrum Jičín
ZF 3 KAM9550Bořánková Karolína 66:00 18 SK Kamenice
ZF 4 LCE9353Horčičková Vendula 66:01 17 SK UP Olomouc
ZF 5 STH8451Uvizlová Radka 66:56 16 SK Studenec
ZF 6 KAM9554Procházková Marie 73:55 15 SK Kamenice
ZG 7 STE7951Matoušková Jana 75:54 14 SK Severka Šumperk
ZG 8 STE7054Skyvová Kristýna 80:23 13 SK SKI-OB Šternberk
ZG 9 ZPV6553Jirková Renata 80:41 12 KOB ZPV Prostějov
ZG 10 STE7550Marková Eva 83:24 11 ČD Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0089701Furiš Filip 58:43 20 AK Šternberk
PPM 2 0089801Machalický Marek 59:58 19 AK Šternberk
PPM 3 VSP0007Bořánek Michal 60:22 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 0089601Sadil Jan 61:41 17 AK Šternberk
PPM 5 STE9700Poštulka Tomáš 64:16 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0000Jirka Mikuláš 66:24 15 KOB ZPV Prostějov
PPZ 7 0089751Skalická Lucie 67:47 14 AK Šternberk
PPZ 8 0089651Lollková Hana 68:18 13 AK Šternberk
PPM 9 JPV9915Kašpar Petr 68:57 12 SK Severka Šumperk
PPM 10 JPV9800Hubáček Filip 68:58 11 TJ Sokol Čelechovice na Hané
PPM 11 TBM9919Horčička Vít 69:02 10 SK UP Olomouc
PPZ 12 0089951Janulíková Sarah 69:18 9 AK Šternberk
PPM 13 0130001Mareš Libor jr. 79:20 8 SK Vyhlídka
PPZ 14 0089952Mullerová Marta 84:43 7 AK Šternberk
PPZ 14 0089851Sásová Katrin 84:43 7 AK Šternberk
PPZ 16 0089852Janošíková Veronika 110:42 5 AK Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092174
Týden: 11306