Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











16.04.2014 Tankodrom

Místo Hostinec Lhota (Šternberk, část Lhota)
Pořadatel Václav Filip
 
Start 17:30
Prezentace 16:30 - 17:15
 
Kontakt Václav Filip (+420 702 973 711)
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/140416_SB_Tankodrom.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/140416_Tankodrom/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 1. ročník závodu Běh kolem tankodromu

Místo startu je na začátku cesty mezi areálem psychiatrické léčebny a autobazarem Nešpor (cca 300 m od místa prezentace). Místo startu je i místo cíle.
Hlavní trať měří 8,5 km a vede převážně po lesních cestách.
Kratší "kondiční" trať pro příchozí a mládež měří 2,3 km a vede po asfaltu a polních cestách
Prezentace: hostinec Lhota (Šternberk, část Lhota), hostinec Lhota
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 30:33 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0097501Horák Ondřej 32:29 19 Fortex Moravský Beroun
A 3 STE9411Skoupý Jan 33:09 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 0108202Dvořák Pavel 33:11 17 Biatlon Prostějov
A 5 0088501Koutouč Martin 34:52 16 AK Šternberk
A 6 STE7501Marek Antonín 38:35 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 STE9700Poštulka Tomáš 39:46 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 0078003Zatloukal Oldřich 39:55 13 Šternberk
A 9 0078401Macháček Petr 41:05 12 Šternberk
A 10 0068801Macháček Dalibor 42:43 11 KAC-2004 Olomouc
A 11 0078001Gotwald Jan 46:35 10 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0077404Anděl Zbyněk 34:39 20 Šternberk
B 2 0396801Frank Pavel 36:48 19 TJ Granitol Moravský Beroun
B 3 STE7100Smolka Martin 38:17 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE7200Silnoušek Jiří 39:51 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0046501Gatial Milan 40:53 16 JTM-GA Šternberk
B 6 0076601Kliment Pavel 40:57 15 Šternberk
B 7 STE6600Poštulka Zdenek 42:41 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 0036701Janošík Jiří 43:34 13 Volejbal Šternberk
B 9 0077302Vyjídák Michal 51:40 12 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0276001Filip Václav 33:50 20 KVS Olomouc
C 2 0075801Mojzík Jaroslav 38:58 19 Šternberk
C 3 STE6100Doseděl Emil 39:25 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0056102Šnýdr Záboj 44:39 17 KUBOJ Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0114501Jašek Pavel 44:50 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 37:05 20 Fortex Moravský Beroun
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0000Jirka Mikuláš 8:35 20 KOB ZPV Prostějov
PM 2 VSP0007Bořánek Michal 8:40 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0104Poštulka Lukáš 13:40 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 11:00 20 AK Šternberk
PZ 2 SSU0252Marková Ema 11:48 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE9751Dosedělová Klára 12:05 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0250Smolková Sabina 12:41 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0650Zatloukalová Julie 13:31 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 STE0651Tionová Jana 13:33 15 SK SKI-OB Šternberk
PZ 7 0159751Hlochová Markéta 13:42 14 Olomouc
PZ 8 0117351Nečesaná Markéta 13:45 13 Liga 100 Olomouc
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 30:33 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 0097501Horák Ondřej 32:29 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 STE9411Skoupý Jan 33:09 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 0108202Dvořák Pavel 33:11 17 Biatlon Prostějov
MC 5 0276001Filip Václav 33:50 16 KVS Olomouc
MB 6 0077404Anděl Zbyněk 34:39 15 Šternberk
MA 7 0088501Koutouč Martin 34:52 14 AK Šternberk
MB 8 0396801Frank Pavel 36:48 13 TJ Granitol Moravský Beroun
MB 9 STE7100Smolka Martin 38:17 12 SK SKI-OB Šternberk
MA 10 STE7501Marek Antonín 38:35 11 SK SKI-OB Šternberk
MC 11 0075801Mojzík Jaroslav 38:58 10 Šternberk
MC 12 STE6100Doseděl Emil 39:25 9 SK SKI-OB Šternberk
MA 13 STE9700Poštulka Tomáš 39:46 8 SK SKI-OB Šternberk
MB 14 STE7200Silnoušek Jiří 39:51 7 SK SKI-OB Šternberk
MA 15 0078003Zatloukal Oldřich 39:55 6 Šternberk
MB 16 0046501Gatial Milan 40:53 5 JTM-GA Šternberk
MB 17 0076601Kliment Pavel 40:57 4 Šternberk
MA 18 0078401Macháček Petr 41:05 3 Šternberk
MB 19 STE6600Poštulka Zdenek 42:41 2 SK SKI-OB Šternberk
MA 20 0068801Macháček Dalibor 42:43 1 KAC-2004 Olomouc
MB 21 0036701Janošík Jiří 43:34 0 Volejbal Šternberk
MC 22 0056102Šnýdr Záboj 44:39 0 KUBOJ Šternberk
MD 23 0114501Jašek Pavel 44:50 0 Liga 100 Olomouc
MA 24 0078001Gotwald Jan 46:35 0 Šternberk
MB 25 0077302Vyjídák Michal 51:40 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0097651Delingerová Marie 37:05 20 Fortex Moravský Beroun
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0000Jirka Mikuláš 8:35 20 KOB ZPV Prostějov
PPM 2 VSP0007Bořánek Michal 8:40 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 0080551Klimentová Ema 11:00 18 AK Šternberk
PPZ 4 SSU0252Marková Ema 11:48 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE9751Dosedělová Klára 12:05 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 STE0250Smolková Sabina 12:41 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 STE0650Zatloukalová Julie 13:31 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 STE0651Tionová Jana 13:33 13 SK SKI-OB Šternberk
PPM 9 STE0104Poštulka Lukáš 13:40 12 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 10 0159751Hlochová Markéta 13:42 11 Olomouc
PPZ 11 0117351Nečesaná Markéta 13:45 10 Liga 100 Olomouc

Počet přístupů
Celkem: 1092191
Týden: 11310