Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











30.04.2014 Zámecké schody

Místo Dolní Žleb, "betoňák"
Pořadatel Volejbal Šternberk
 
Start 18:00
Prezentace 17:15 - 17:45
 
Kontakt Martin Smolka (+420 724 326 798)
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/140430_SB_Zamecke_schody.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/140430_Schody/VYSLEDKY.HTM
 
Popis Po starých zámeckých schodech se chodí v Praze - Šternberk má svoje zámecké schody a jsou proklatě vysoko!

Hlavní trať o délce 6999 m vede po lesních cestách ve zvlněném terénu - převýšení 215 m.
Kratší "kondiční" trať vede jako hlavní, má otočku pod kopcem na zámecké schody a vrací se stejnou cestou. Trasa měří 2222 m s převýšením pouhých 10 m.
Prezentace: Dolní Žleb, bufet u "betoňáku", bufet u "betoňáku"
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0389001Pelíšek David 28:05 20 AK Olomouc
A 2 STE9202Doležel Ondřej 28:56 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0097501Horák Ondřej 29:28 18 Fortex Moravský Beroun
A 4 STE9700Poštulka Tomáš 37:16 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0078001Gotwald Jan 40:44 16 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE6501Skyva Petr 34:41 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 STE7200Silnoušek Jiří 36:17 19 SK SKI-OB Šternberk
B 3 0076601Kliment Pavel 37:34 18 Šternberk
B 4 0036701Janošík Jiří 37:40 17 Volejbal Šternberk
B 5 0136903Mareš Libor 37:52 16 SK Vyhlídka
B 6 0046501Gatial Milan 37:58 15 JTM-GA Šternberk
B 7 STE6600Poštulka Zdenek 39:54 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0276001Filip Václav 31:40 20 KVS Olomouc
C 2 0116202Jína Pavel 32:05 19 Liga 100 Olomouc
C 3 STE6100Doseděl Emil 35:36 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0056102Šnýdr Záboj 41:31 17 KUBOJ Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0114501Jašek Pavel 39:41 20 Liga 100 Olomouc
D 2 0404601Vychodil Alois 44:11 19 AB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 33:35 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 STE7054Skyvová Kristýna 45:05 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0206Doseděl Štěpán 15:05 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0104Poštulka Lukáš 15:11 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 11:00 20 AK Šternberk
PZ 2 SSU0252Marková Ema 11:30 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE6751Neumannová Kamila 13:14 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0650Zatloukalová Julie 14:24 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0651Tionová Jana 15:02 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 STE6899Poštulková Milada 17:47 15 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0389001Pelíšek David 28:05 20 AK Olomouc
MA 2 STE9202Doležel Ondřej 28:56 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0097501Horák Ondřej 29:28 18 Fortex Moravský Beroun
MC 4 0276001Filip Václav 31:40 17 KVS Olomouc
MC 5 0116202Jína Pavel 32:05 16 Liga 100 Olomouc
MB 6 STE6501Skyva Petr 34:41 15 SK SKI-OB Šternberk
MC 7 STE6100Doseděl Emil 35:36 14 SK SKI-OB Šternberk
MB 8 STE7200Silnoušek Jiří 36:17 13 SK SKI-OB Šternberk
MA 9 STE9700Poštulka Tomáš 37:16 12 SK SKI-OB Šternberk
MB 10 0076601Kliment Pavel 37:34 11 Šternberk
MB 11 0036701Janošík Jiří 37:40 10 Volejbal Šternberk
MB 12 0136903Mareš Libor 37:52 9 SK Vyhlídka
MB 13 0046501Gatial Milan 37:58 8 JTM-GA Šternberk
MD 14 0114501Jašek Pavel 39:41 7 Liga 100 Olomouc
MB 15 STE6600Poštulka Zdenek 39:54 6 SK SKI-OB Šternberk
MA 16 0078001Gotwald Jan 40:44 5 Šternberk
MC 17 0056102Šnýdr Záboj 41:31 4 KUBOJ Šternberk
MD 18 0404601Vychodil Alois 44:11 3 AB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0097651Delingerová Marie 33:35 20 Fortex Moravský Beroun
ZG 2 STE7054Skyvová Kristýna 45:05 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 0080551Klimentová Ema 11:00 20 AK Šternberk
PPZ 2 SSU0252Marková Ema 11:30 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 STE6751Neumannová Kamila 13:14 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0650Zatloukalová Julie 14:24 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0651Tionová Jana 15:02 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0206Doseděl Štěpán 15:05 15 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 STE0104Poštulka Lukáš 15:11 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 STE6899Poštulková Milada 17:47 13 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092162
Týden: 11312