Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











21.09.2014 Dalovský čtvrtmaraton

Místo Fotbalové hřiště TJ Dalov
Pořadatel Dalov pro život
 
Start 13:00
Prezentace 13:00 - 13:45
 
Kontakt Darina Smolková (+420 777 880 551)
E-mail mandarinka.mm@seznam.cz
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/pdf/rozpisy/140924_Dalov.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/140921_Dalov/vysledky.htm
 
Popis
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 37:33 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0097501Horák Ondřej 38:41 19 Fortex Moravský Beroun
A 3 0108202Dvořák Pavel 39:09 18 Biatlon Prostějov
A 4 0158105Lerch Martin 43:48 17 Olomouc
A 5 STE7501Marek Antonín 45:52 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 STE9700Poštulka Tomáš 46:24 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0076601Kliment Pavel 47:01 20 Šternberk
B 2 0046501Gatial Milan 48:23 19 JTM-GA Šternberk
B 3 STE7100Smolka Martin 49:18 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE6600Poštulka Zdenek 54:06 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0075801Mojzík Jaroslav 45:02 20 Šternberk
C 2 STE6100Doseděl Emil 47:28 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0114501Jašek Pavel 51:28 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0088351Ondrušík Kateřina 51:58 20 AK Šternberk
F 2 0488951Kučerová Nikola 62:34 19 TJ Horní Loděnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 44:05 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 STE7550Marková Eva 56:25 19 ČD Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0077601Novák Radim 33:04 20 Šternberk
PM 2 STE7900Novák Jan 37:03 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0499901Adler Lukáš 40:08 18 TJ Dalov
PM 4 0490601Zeman Antonín 45:33 17 TJ Dalov
PM 5 STE0104Poštulka Lukáš 47:14 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 35:50 20 AK Šternberk
PZ 2 SSU0252Marková Ema 38:12 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 0497851Zemanová Jana 46:38 18 TJ Dalov
PZ 4 STE6899Poštulková Milada 47:26 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0253Pospíšilová Helena 49:20 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 0490351Celá Hana 52:53 15 TJ Dalov
PZ 7 STE0551Pospíšilová Stella 53:36 14 SK SKI-OB Šternberk
PZ 8 STE7551Pospíšilová Lucie 60:35 13 SK SKI-OB Šternberk
PZ 9 1010351Husarová Alena 66:51 12 1. ZŠ Svatoplukova Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 37:33 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 0097501Horák Ondřej 38:41 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0108202Dvořák Pavel 39:09 18 Biatlon Prostějov
MA 4 0158105Lerch Martin 43:48 17 Olomouc
MC 5 0075801Mojzík Jaroslav 45:02 16 Šternberk
MA 6 STE7501Marek Antonín 45:52 15 SK SKI-OB Šternberk
MA 7 STE9700Poštulka Tomáš 46:24 14 SK SKI-OB Šternberk
MB 8 0076601Kliment Pavel 47:01 13 Šternberk
MC 9 STE6100Doseděl Emil 47:28 12 SK SKI-OB Šternberk
MB 10 0046501Gatial Milan 48:23 11 JTM-GA Šternberk
MB 11 STE7100Smolka Martin 49:18 10 SK SKI-OB Šternberk
MD 12 0114501Jašek Pavel 51:28 9 Liga 100 Olomouc
MB 13 STE6600Poštulka Zdenek 54:06 8 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0097651Delingerová Marie 44:05 20 Fortex Moravský Beroun
ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 51:58 19 AK Šternberk
ZG 3 STE7550Marková Eva 56:25 18 ČD Olomouc
ZF 4 0488951Kučerová Nikola 62:34 17 TJ Horní Loděnice
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0077601Novák Radim 33:04 20 Šternberk
PPZ 2 0080551Klimentová Ema 35:50 19 AK Šternberk
PPM 3 STE7900Novák Jan 37:03 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 SSU0252Marková Ema 38:12 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 0499901Adler Lukáš 40:08 16 TJ Dalov
PPM 6 0490601Zeman Antonín 45:33 15 TJ Dalov
PPZ 7 0497851Zemanová Jana 46:38 14 TJ Dalov
PPM 8 STE0104Poštulka Lukáš 47:14 13 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 9 STE6899Poštulková Milada 47:26 12 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 10 STE0253Pospíšilová Helena 49:20 11 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 11 0490351Celá Hana 52:53 10 TJ Dalov
PPZ 12 STE0551Pospíšilová Stella 53:36 9 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 13 STE7551Pospíšilová Lucie 60:35 8 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 14 1010351Husarová Alena 66:51 7 1. ZŠ Svatoplukova Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092173
Týden: 11305