Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











19.10.2014 Podzimní kiosk

Místo Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 10:15 - 10:45
 
Kontakt Marek Sedláček (+420 605 473 957)
E-mail sedlacekmarecek@seznam.cz
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/pdf/rozpisy/141019_Kiosk.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/141019_KioskPodzimni/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 38. ročník oblíbeného šternberského závodu Podzimní Kiosk

Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Prezentace: na Kiosku

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 24:52 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0389001Pelíšek David 25:00 19 AK Olomouc
A 3 0717601Blaha Tomáš 26:39 18 AK Kroměříž
A 4 0108202Dvořák Pavel 26:53 17 Biatlon Prostějov
A 5 0387701Smetana Petr 27:32 16 AK Olomouc
A 6 0089801Machalický Marek 28:03 15 AK Šternberk
A 7 0727701Máčala Marcel 29:07 14 Hlásnice
A 8 0097901Zifčák Robin 29:08 13 Fortex Moravský Beroun
A 9 0139401Václavík Lukáš 29:22 12 SK Vyhlídka
A 10 0738301Kubeša Tomáš 29:40 11 Triatlet Šternberk
A 11 0748801Krejčí Zdeněk 29:42 10 Hlušovice
A 12 0308301Mazouch Pavel 30:00 9 Prostějov
A 13 STE8500Zapletal Martin 30:18 8 SK Vyhlídka
A 14 0108001Večeřa Roman 30:21 7 Biatlon Prostějov
A 15 0758101Czmero Jaromír 30:29 6 Hanácký větre
A 16 STE7501Marek Antonín 30:59 5 SK SKI-OB Šternberk
A 16 0158002Suchý Bronislav 30:59 5 Olomouc
A 18 0117501Fritscher Adam 31:09 3 Liga 100 Olomouc
A 19 0778101Ondráček Petr 31:19 2 Slatinice
A 20 STE9700Poštulka Tomáš 31:38 1 SK SKI-OB Šternberk
A 21 0548201Chlum Michal 32:05 0 Tucet team
A 22 0079401Žlutíř Matěj 32:28 0 Šternberk
A 23 0148501Látal Václav 32:53 0 Přerov
A 24 0078001Gotwald Jan 33:03 0 Šternberk
A 25 0758001Kubica Michal 33:23 0 Hanácký větre
A 26 0769301Janošík Jiří 34:04 0 Bratři Jánošíci
A 27 0157801Hospodarčik Michal 34:15 0 Olomouc
A 28 0797601Koupil Petr 34:38 0 Hlubočky
A 29 0088001Mondek Zdeněk 35:34 0 AK Šternberk
A 30 0118202Lenhart Vít 35:37 0 Liga 100 Olomouc
A 31 0178501Slavík Pavel 36:45 0 HZS Přerov
A 32 0077601Novák Radim 36:53 0 Šternberk
A 33 0079201Malý Pavel 37:21 0 Šternberk
A 34 0157701Gildein Belo 38:57 0 Olomouc
A 35 STE7900Novák Jan 44:17 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0196904Martínek Jaroslav 28:45 20 Trisk Olomouc
B 2 0077404Anděl Zbyněk 29:02 19 Šternberk
B 3 0396801Frank Pavel 29:55 18 TJ Granitol Moravský Beroun
B 4 0137202Sás Ladislav 30:39 17 SK Vyhlídka
B 5 0237402Karger Luděk 31:09 16 Moravia Olomouc
B 6 0157301Vích Petr 31:15 15 Olomouc
B 7 0116601Adámek Oldřich 31:33 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0786701Kika Roman 31:41 13 Charváty
B 9 0556501Zatloukal Marek 31:44 12 Kopečkáři Hlubočky
B 10 0076601Kliment Pavel 32:57 11 Šternberk
B 11 0046501Gatial Milan 33:31 10 JTM-GA Šternberk
B 12 STE7200Silnoušek Jiří 34:01 9 SK SKI-OB Šternberk
B 13 STE6600Poštulka Zdenek 34:04 8 SK SKI-OB Šternberk
B 14 0136801Vychodil Roman 35:12 7 SK Vyhlídka
B 15 0156802Fiala Ctirad 41:31 6 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0686101Ženčák Jaroslav 27:14 20 TJ Šumperk
C 2 0116202Jína Pavel 28:52 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0116203Trojan Jaroslav 29:45 18 Liga 100 Olomouc
C 4 STE5809Václavek Tomáš 30:31 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 0285501Špacír Ladislav 30:49 16 Loko Břeclav
C 6 0075801Mojzík Jaroslav 30:54 15 Šternberk
C 7 0116301Jelínek Zbyněk 31:03 14 Liga 100 Olomouc
C 8 0096401Roubalík Radovan 32:21 13 Fortex Moravský Beroun
C 9 0115501Raclavský Vlastimil 36:01 12 Liga 100 Olomouc
C 10 0115902Písek Tomáš 37:10 11 Liga 100 Olomouc
C 11 0336201Dočkal Vladimír 37:31 10 Doloplazy
C 12 0276001Filip Václav 38:30 9 KVS Náměšť na Hané
C 13 0665601Němeček Jiří 42:57 8 Lipina
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155201Vynikal Bedřich 32:21 20 Olomouc
D 2 0114501Jašek Pavel 36:33 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0675201Svačina Karel 39:02 18 Pampeliška Olomouc
D 4 0805401Mraček Rostislav 40:41 17 Rokytnice
D 5 0115101Dostál Bohumír 42:06 16 Liga 100 Olomouc
D 6 0365201Fančovič Marián 42:26 15 Jistota Prostějov
D 7 0385101Kovář Rostislav 43:32 14 AK Olomouc
D 8 0404601Vychodil Alois DNF 0 AB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0384001Lajčík Alois 20:20 20 AK Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0648351Macháčková Šárka 14:18 20 X-Air Ostrava
F 2 0089951Janulíková Sarah 15:40 19 AK Šternberk
F 3 0118751Otevřelová Kristýna 15:45 18 Liga 100 Olomouc
F 4 0088351Ondrušík Kateřina 16:36 17 AK Šternberk
F 5 0118951Dřímalová Martina 16:49 16 Liga 100 Olomouc
F 6 0608551Drtilová Veronika 17:08 15 Litovel
F 7 0118351Šlahařová Jaroslava 17:49 14 Liga 100 Olomouc
F 8 0158051Ševčíková Lenka 20:20 13 Olomouc
F 9 0158752Najmonová Miroslava 20:22 12 Olomouc
F 10 0419650Poláčková Šarlota 21:02 11 Velké Losiny
F 11 0698051Maderová Silvie 21:03 10 Lošov
F 12 0709551Damiančíková Michaela 23:42 9 Rapotín
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7054Skyvová Kristýna 17:59 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0197551Krňávková Eva 18:41 19 Trisk Olomouc
G 3 STE7550Marková Eva 20:44 18 ČD Olomouc
G 4 0116951Polachová Lenka 21:44 17 Liga 100 Olomouc
G 5 0117351Nečesaná Markéta 22:03 16 Liga 100 Olomouc
G 6 0157351Raclavská Petra 26:32 15 Olomouc
G 7 STE7551Pospíšilová Lucie 29:33 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 16:21 20 Ludvíkov
H 2 0105551Dvořáková Eva 18:46 19 Biatlon Prostějov
H 3 0675251Svačinová Božena 18:53 18 Pampeliška Olomouc
H 4 0685651Vykydalová Blanka 20:30 17 TJ Šumperk
H 5 0155551Tučková Hana 21:11 16 Olomouc
H 6 STE6899Poštulková Milada 23:21 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 VSP0007Bořánek Michal 13:46 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0204Světnický František 16:40 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0660101Loun Jiří 18:31 18 Lipina
PM 4 0080501Mondek Ondřej 20:20 17 AK Šternberk
PM 5 0660301Pudl Tobiáš 21:59 16 Lipina
PM 6 STE0206Doseděl Štěpán 22:05 15 SK SKI-OB Šternberk
PM 7 STE0104Poštulka Lukáš 22:11 14 SK SKI-OB Šternberk
PM 8 0070001Novák Adam DNF 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 17:10 20 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 24:52 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 0389001Pelíšek David 25:00 19 AK Olomouc
MA 3 0717601Blaha Tomáš 26:39 18 AK Kroměříž
MA 4 0108202Dvořák Pavel 26:53 17 Biatlon Prostějov
MC 5 0686101Ženčák Jaroslav 27:14 16 TJ Šumperk
MA 6 0387701Smetana Petr 27:32 15 AK Olomouc
MA 7 0089801Machalický Marek 28:03 14 AK Šternberk
MB 8 0196904Martínek Jaroslav 28:45 13 Trisk Olomouc
MC 9 0116202Jína Pavel 28:52 12 Liga 100 Olomouc
MB 10 0077404Anděl Zbyněk 29:02 11 Šternberk
MA 11 0727701Máčala Marcel 29:07 10 Hlásnice
MA 12 0097901Zifčák Robin 29:08 9 Fortex Moravský Beroun
MA 13 0139401Václavík Lukáš 29:22 8 SK Vyhlídka
MA 14 0738301Kubeša Tomáš 29:40 7 Triatlet Šternberk
MA 15 0748801Krejčí Zdeněk 29:42 6 Hlušovice
MC 16 0116203Trojan Jaroslav 29:45 5 Liga 100 Olomouc
MB 17 0396801Frank Pavel 29:55 4 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 18 0308301Mazouch Pavel 30:00 3 Prostějov
MA 19 STE8500Zapletal Martin 30:18 2 SK Vyhlídka
MA 20 0108001Večeřa Roman 30:21 1 Biatlon Prostějov
MA 21 0758101Czmero Jaromír 30:29 0 Hanácký větre
MC 22 STE5809Václavek Tomáš 30:31 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 23 0137202Sás Ladislav 30:39 0 SK Vyhlídka
MC 24 0285501Špacír Ladislav 30:49 0 Loko Břeclav
MC 25 0075801Mojzík Jaroslav 30:54 0 Šternberk
MA 26 STE7501Marek Antonín 30:59 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 26 0158002Suchý Bronislav 30:59 0 Olomouc
MC 28 0116301Jelínek Zbyněk 31:03 0 Liga 100 Olomouc
MA 29 0117501Fritscher Adam 31:09 0 Liga 100 Olomouc
MB 29 0237402Karger Luděk 31:09 0 Moravia Olomouc
MB 31 0157301Vích Petr 31:15 0 Olomouc
MA 32 0778101Ondráček Petr 31:19 0 Slatinice
MB 33 0116601Adámek Oldřich 31:33 0 Liga 100 Olomouc
MA 34 STE9700Poštulka Tomáš 31:38 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 35 0786701Kika Roman 31:41 0 Charváty
MB 36 0556501Zatloukal Marek 31:44 0 Kopečkáři Hlubočky
MA 37 0548201Chlum Michal 32:05 0 Tucet team
MC 38 0096401Roubalík Radovan 32:21 0 Fortex Moravský Beroun
MD 38 0155201Vynikal Bedřich 32:21 0 Olomouc
MA 40 0079401Žlutíř Matěj 32:28 0 Šternberk
MA 41 0148501Látal Václav 32:53 0 Přerov
MB 42 0076601Kliment Pavel 32:57 0 Šternberk
MA 43 0078001Gotwald Jan 33:03 0 Šternberk
MA 44 0758001Kubica Michal 33:23 0 Hanácký větre
MB 45 0046501Gatial Milan 33:31 0 JTM-GA Šternberk
MB 46 STE7200Silnoušek Jiří 34:01 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 47 0769301Janošík Jiří 34:04 0 Bratři Jánošíci
MB 47 STE6600Poštulka Zdenek 34:04 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 49 0157801Hospodarčik Michal 34:15 0 Olomouc
MA 50 0797601Koupil Petr 34:38 0 Hlubočky
MB 51 0136801Vychodil Roman 35:12 0 SK Vyhlídka
MA 52 0088001Mondek Zdeněk 35:34 0 AK Šternberk
MA 53 0118202Lenhart Vít 35:37 0 Liga 100 Olomouc
MC 54 0115501Raclavský Vlastimil 36:01 0 Liga 100 Olomouc
MD 55 0114501Jašek Pavel 36:33 0 Liga 100 Olomouc
MA 56 0178501Slavík Pavel 36:45 0 HZS Přerov
MA 57 0077601Novák Radim 36:53 0 Šternberk
MC 58 0115902Písek Tomáš 37:10 0 Liga 100 Olomouc
MA 59 0079201Malý Pavel 37:21 0 Šternberk
MC 60 0336201Dočkal Vladimír 37:31 0 Doloplazy
MC 61 0276001Filip Václav 38:30 0 KVS Náměšť na Hané
MA 62 0157701Gildein Belo 38:57 0 Olomouc
MD 63 0675201Svačina Karel 39:02 0 Pampeliška Olomouc
MD 64 0805401Mraček Rostislav 40:41 0 Rokytnice
MB 65 0156802Fiala Ctirad 41:31 0 Olomouc
MD 66 0115101Dostál Bohumír 42:06 0 Liga 100 Olomouc
MD 67 0365201Fančovič Marián 42:26 0 Jistota Prostějov
MC 68 0665601Němeček Jiří 42:57 0 Lipina
MD 69 0385101Kovář Rostislav 43:32 0 AK Olomouc
MA 70 STE7900Novák Jan 44:17 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 71 0404601Vychodil Alois DNF 0 AB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0648351Macháčková Šárka 14:18 20 X-Air Ostrava
ZF 2 0089951Janulíková Sarah 15:40 19 AK Šternberk
ZF 3 0118751Otevřelová Kristýna 15:45 18 Liga 100 Olomouc
ZH 4 0656551Konečná Luba 16:21 17 Ludvíkov
ZF 5 0088351Ondrušík Kateřina 16:36 16 AK Šternberk
ZF 6 0118951Dřímalová Martina 16:49 15 Liga 100 Olomouc
ZF 7 0608551Drtilová Veronika 17:08 14 Litovel
ZF 8 0118351Šlahařová Jaroslava 17:49 13 Liga 100 Olomouc
ZG 9 STE7054Skyvová Kristýna 17:59 12 SK SKI-OB Šternberk
ZG 10 0197551Krňávková Eva 18:41 11 Trisk Olomouc
ZH 11 0105551Dvořáková Eva 18:46 10 Biatlon Prostějov
ZH 12 0675251Svačinová Božena 18:53 9 Pampeliška Olomouc
ZF 13 0158051Ševčíková Lenka 20:20 8 Olomouc
ZF 14 0158752Najmonová Miroslava 20:22 7 Olomouc
ZH 15 0685651Vykydalová Blanka 20:30 6 TJ Šumperk
ZG 16 STE7550Marková Eva 20:44 5 ČD Olomouc
ZF 17 0419650Poláčková Šarlota 21:02 4 Velké Losiny
ZF 18 0698051Maderová Silvie 21:03 3 Lošov
ZH 19 0155551Tučková Hana 21:11 2 Olomouc
ZG 20 0116951Polachová Lenka 21:44 1 Liga 100 Olomouc
ZG 21 0117351Nečesaná Markéta 22:03 0 Liga 100 Olomouc
ZH 22 STE6899Poštulková Milada 23:21 0 SK SKI-OB Šternberk
ZF 23 0709551Damiančíková Michaela 23:42 0 Rapotín
ZG 24 0157351Raclavská Petra 26:32 0 Olomouc
ZG 25 STE7551Pospíšilová Lucie 29:33 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 VSP0007Bořánek Michal 13:46 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0204Světnický František 16:40 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 0080551Klimentová Ema 17:10 18 AK Šternberk
PPM 4 0660101Loun Jiří 18:31 17 Lipina
PPM 5 0080501Mondek Ondřej 20:20 16 AK Šternberk
PPM 6 0660301Pudl Tobiáš 21:59 15 Lipina
PPM 7 STE0206Doseděl Štěpán 22:05 14 SK SKI-OB Šternberk
PPM 8 STE0104Poštulka Lukáš 22:11 13 SK SKI-OB Šternberk
PPM 9 0070001Novák Adam DNF 0 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092200
Týden: 11304