Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











23.03.2014 Jarní Kiosk

Místo Kavárna v parku
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 09:45 - 10:45
 
Kontakt Lukáš Václavík ( +420 606 721 191)
E-mail Lekeso@seznam.cz
WWW http://skvyhlidka.cz/soubory/jarni_kiosk_2014_2014-02-18_17-34-54.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Vysledky/Kiosk_2014_j.pdf
 
Popis 42. ročník tradičního šternberského závodu Jarní Kiosk

Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Prezentace: městský park, Tyršovy sady ve Šternberku, Kavárna v parku

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 25:01 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0097701Kovář Roman 26:22 19 Fortex Moravský Beroun
A 3 0108202Dvořák Pavel 26:35 18 Biatlon Prostějov
A 4 STE9411Skoupý Jan 27:42 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0118201Otrusina Jiří 27:59 16 Liga 100 Olomouc
A 6 0118002Lachnit Jan 28:12 15 Liga 100 Olomouc
A 7 STE8500Zapletal Martin 29:36 14 SK Vyhlídka
A 8 0099301Roubalík Štěpán 29:46 13 Fortex Moravský Beroun
A 9 0128901Vysloužil Libor 30:04 12 AC Prostějov
A 10 0117501Fritscher Adam 30:12 11 Liga 100 Olomouc
A 11 0147502Kašpařík Tomáš 30:40 10 Přerov
A 12 0158101Němeček Radim 31:50 9 Olomouc
A 13 0167703Richter David 32:00 8 Tofidov Uničov
A 14 0078201Demeter Radek 32:52 7 Šternberk
A 15 0078003Zatloukal Oldřich 33:03 6 Šternberk
A 16 0097901Zifčák Robin 33:05 5 Fortex Moravský Beroun
A 17 0130001Mareš Libor jr. 36:59 4 SK Vyhlídka
A 18 0078001Gotwald Jan 37:10 3 Šternberk
A 19 0178501Slavík Pavel 41:50 2 HZS Přerov
A 20 0187702Otunga Maurice DNF 0 Keňa
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0196904Martínek Jaroslav 26:37 20 Trisk Olomouc
B 2 0207204Štěpán Marek 28:04 19 TJ Sokol Týn n.B.
B 3 0217403Strnad Richard 29:23 18 AK Drnovice
B 4 0226902Lipenský Martin 29:55 17 Fort SCM Ústí n.O.
B 5 0137202Sás Ladislav 29:59 16 SK Vyhlídka
B 6 0117401Janků Petr 31:35 15 Liga 100 Olomouc
B 7 0237402Karger Luděk 32:22 14 Moravia Olomouc
B 8 0116601Adámek Oldřich 32:29 13 Liga 100 Olomouc
B 9 0247001Nakládal Břetislav 32:40 12 Loučany
B 10 STE7200Silnoušek Jiří 32:49 11 SK SKI-OB Šternberk
B 11 0257301Dvořák Miroslav 34:04 10 Horka nad Moravou
B 12 0046501Gatial Milan 34:25 9 JTM-GA Šternberk
B 13 0076601Kliment Pavel 34:27 8 Šternberk
B 14 0247201Hlavinka Pavel 34:32 7 Loučany
B 15 0246901Dorazil Jiří 34:45 6 Loučany
B 16 0157203Stolička Pavel 35:52 5 Olomouc
B 17 STE6600Poštulka Zdenek 35:55 4 SK SKI-OB Šternberk
B 18 0246603Stejskal Pavel 36:05 3 Loučany
B 19 0077302Vyjídák Michal 42:15 2 Šternberk
B 20 0136903Mareš Libor DNF 0 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0276001Filip Václav 28:14 20 KVS Olomouc
C 2 0116202Jína Pavel 28:41 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0116203Trojan Jaroslav 29:49 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0285501Špacír Ladislav 31:31 17 Loko Břeclav
C 5 0075801Mojzík Jaroslav 32:05 16 Šternberk
C 6 0296301Fellner Martin 33:20 15 Fenix SKI Jeseník
C 7 0056101Adamík Jiří 33:37 14 KUBOJ Šternberk
C 8 0305901Novotný Milan 37:02 13 Prostějov
C 9 0315701Kobliha Milan 38:03 12 LRS Vyškov
C 10 0326100Kocman Tomáš 39:43 11 G-Life
C 11 0115902Písek Tomáš 40:34 10 Liga 100 Olomouc
C 12 0336201Dočkal Vladimír 40:49 9 Doloplazy
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0345202Mikita Pavel 35:46 20 Sever Broumov
D 2 0355301Hejl Jan 36:14 19 Pro sport
D 3 0114901Kunrt Miroslav 38:05 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0114801Vaněk Jaromír 41:21 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0365201Fančovič Marián 43:10 16 Jistota Prostějov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0384001Lajčík Alois 19:42 20 AK Olomouc
E 2 0373901Tomíšek Jindřich 21:07 19 Orel Horní Moštěnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0119051Fritsherová Jana 15:47 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 15:56 19 Liga 100 Olomouc
F 3 STH8451Uvizlová Radka 16:13 18 SK Studenec
F 4 UOL9155Čermáková Madla 17:51 17 SK UP Olomouc
F 5 0158752Najmonová Miroslava 20:02 16 Olomouc
F 6 0158151Němečková Martina 21:43 15 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7054Skyvová Kristýna 19:21 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0117351Nečesaná Markéta 23:30 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0105551Dvořáková Eva 18:36 20 Biatlon Prostějov
H 2 0116651Písková Ludmila 19:55 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0101Neumann David 19:20 20 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 25:01 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 0097701Kovář Roman 26:22 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0108202Dvořák Pavel 26:35 18 Biatlon Prostějov
MB 4 0196904Martínek Jaroslav 26:37 17 Trisk Olomouc
MA 5 STE9411Skoupý Jan 27:42 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 0118201Otrusina Jiří 27:59 15 Liga 100 Olomouc
MB 7 0207204Štěpán Marek 28:04 14 TJ Sokol Týn n.B.
MA 8 0118002Lachnit Jan 28:12 13 Liga 100 Olomouc
MC 9 0276001Filip Václav 28:14 12 KVS Olomouc
MC 10 0116202Jína Pavel 28:41 11 Liga 100 Olomouc
MB 11 0217403Strnad Richard 29:23 10 AK Drnovice
MA 12 STE8500Zapletal Martin 29:36 9 SK Vyhlídka
MA 13 0099301Roubalík Štěpán 29:46 8 Fortex Moravský Beroun
MC 14 0116203Trojan Jaroslav 29:49 7 Liga 100 Olomouc
MB 15 0226902Lipenský Martin 29:55 6 Fort SCM Ústí n.O.
MB 16 0137202Sás Ladislav 29:59 5 SK Vyhlídka
MA 17 0128901Vysloužil Libor 30:04 4 AC Prostějov
MA 18 0117501Fritscher Adam 30:12 3 Liga 100 Olomouc
MA 19 0147502Kašpařík Tomáš 30:40 2 Přerov
MC 20 0285501Špacír Ladislav 31:31 1 Loko Břeclav
MB 21 0117401Janků Petr 31:35 0 Liga 100 Olomouc
MA 22 0158101Němeček Radim 31:50 0 Olomouc
MA 23 0167703Richter David 32:00 0 Tofidov Uničov
MC 24 0075801Mojzík Jaroslav 32:05 0 Šternberk
MB 25 0237402Karger Luděk 32:22 0 Moravia Olomouc
MB 26 0116601Adámek Oldřich 32:29 0 Liga 100 Olomouc
MB 27 0247001Nakládal Břetislav 32:40 0 Loučany
MB 28 STE7200Silnoušek Jiří 32:49 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 29 0078201Demeter Radek 32:52 0 Šternberk
MA 30 0078003Zatloukal Oldřich 33:03 0 Šternberk
MA 31 0097901Zifčák Robin 33:05 0 Fortex Moravský Beroun
MC 32 0296301Fellner Martin 33:20 0 Fenix SKI Jeseník
MC 33 0056101Adamík Jiří 33:37 0 KUBOJ Šternberk
MB 34 0257301Dvořák Miroslav 34:04 0 Horka nad Moravou
MB 35 0046501Gatial Milan 34:25 0 JTM-GA Šternberk
MB 36 0076601Kliment Pavel 34:27 0 Šternberk
MB 37 0247201Hlavinka Pavel 34:32 0 Loučany
MB 38 0246901Dorazil Jiří 34:45 0 Loučany
MD 39 0345202Mikita Pavel 35:46 0 Sever Broumov
MB 40 0157203Stolička Pavel 35:52 0 Olomouc
MB 41 STE6600Poštulka Zdenek 35:55 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 42 0246603Stejskal Pavel 36:05 0 Loučany
MD 43 0355301Hejl Jan 36:14 0 Pro sport
MA 44 0130001Mareš Libor jr. 36:59 0 SK Vyhlídka
MC 45 0305901Novotný Milan 37:02 0 Prostějov
MA 46 0078001Gotwald Jan 37:10 0 Šternberk
MC 47 0315701Kobliha Milan 38:03 0 LRS Vyškov
MD 48 0114901Kunrt Miroslav 38:05 0 Liga 100 Olomouc
MC 49 0326100Kocman Tomáš 39:43 0 G-Life
MC 50 0115902Písek Tomáš 40:34 0 Liga 100 Olomouc
MC 51 0336201Dočkal Vladimír 40:49 0 Doloplazy
MD 52 0114801Vaněk Jaromír 41:21 0 Liga 100 Olomouc
MA 53 0178501Slavík Pavel 41:50 0 HZS Přerov
MB 54 0077302Vyjídák Michal 42:15 0 Šternberk
MD 55 0365201Fančovič Marián 43:10 0 Jistota Prostějov
MB 56 0136903Mareš Libor DNF 0 SK Vyhlídka
MA 56 0187702Otunga Maurice DNF 0 Keňa
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0119051Fritsherová Jana 15:47 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 15:56 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 STH8451Uvizlová Radka 16:13 18 SK Studenec
ZF 4 UOL9155Čermáková Madla 17:51 17 SK UP Olomouc
ZH 5 0105551Dvořáková Eva 18:36 16 Biatlon Prostějov
ZG 6 STE7054Skyvová Kristýna 19:21 15 SK SKI-OB Šternberk
ZH 7 0116651Písková Ludmila 19:55 14 Liga 100 Olomouc
ZF 8 0158752Najmonová Miroslava 20:02 13 Olomouc
ZF 9 0158151Němečková Martina 21:43 12 Olomouc
ZG 10 0117351Nečesaná Markéta 23:30 11 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0101Neumann David 19:20 20 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092237
Týden: 11334