Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











10.09.2014 S kopečka do kopečka

Místo U parkoviště ZOO Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 16:15 - 16:45
 
Kontakt Jarda Pudel (+420 736 535 330)
E-mail pudel@vhs-sitka.cz
WWW http://www.liga100.cz/images/propozice_vcv/propozicevcv2014-barva.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/140910_Kopecek/vysledky.htm
 
Popis 15. ročník závodu S kopečka do kopečka

Závod se běží formou 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 1 okruh.
Prezentace: hřiště vedle parkoviště ZOO Svatý Kopeček, parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 26:33 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0097701Kovář Roman 27:32 19 Fortex Moravský Beroun
A 3 0158001Dokulil Zdeněk 28:14 18 Olomouc
A 4 0108202Dvořák Pavel 28:43 17 Biatlon Prostějov
A 5 STE8303Axman Karel 28:47 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 STE9411Skoupý Jan 28:55 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 0118002Lachnit Jan 29:13 14 Liga 100 Olomouc
A 8 0118201Otrusina Jiří 29:30 13 Liga 100 Olomouc
A 9 STE8500Zapletal Martin 30:36 12 SK Vyhlídka
A 10 0457501Nový Zdeněk 30:58 11 SK K2 Prostějov
A 11 0097901Zifčák Robin 31:15 10 Fortex Moravský Beroun
A 12 0507901Polák Radek 31:17 9 TJ Tršice
A 13 0277801Skopalík Zbyněk 31:30 8 KVS Náměšť na Hané
A 14 0147502Kašpařík Tomáš 31:32 7 Přerov
A 15 0517601Barabáš Jan 31:41 6 TTL Olomouc
A 16 0157901Rašner Tomáš 31:47 5 Olomouc
A 17 0477801Rapčan Lukáš 31:54 4 Dracy
A 18 0158102Lerch Martin 31:58 3 Olomouc
A 19 0108001Večeřa Roman 32:02 2 Biatlon Prostějov
A 20 0118501Krátký Tomáš 32:05 1 Liga 100 Olomouc
A 21 0117501Fritscher Adam 32:16 0 Liga 100 Olomouc
A 22 STE9700Poštulka Tomáš 32:43 0 SK SKI-OB Šternberk
A 23 0158002Suchý Bronislav 32:44 0 Olomouc
A 24 0548201Chlum Michal 32:57 0 Tucet team
A 25 0158401Kučera Borek 33:10 0 Olomouc
A 26 0118601Jedlička Miloslav 33:12 0 Liga 100 Olomouc
A 27 0579301Tesař Ondřej 33:29 0 Mikolajice
A 28 STE7501Marek Antonín 33:57 0 SK SKI-OB Šternberk
A 29 0118602Krejčí Tomáš 34:44 0 Liga 100 Olomouc
A 30 0118202Lenhart Vít 35:16 0 Liga 100 Olomouc
A 31 0627501Peřina Jiří 40:21 0 TJ Sokol Náklo
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0196904Martínek Jaroslav 29:04 20 Trisk Olomouc
B 2 0467301Horný Pavel 31:06 19 VHT Přerov
B 3 0477401Haluzík Marek 31:09 18 Dracy
B 4 STE6501Skyva Petr 31:18 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0396801Frank Pavel 31:22 16 TJ Granitol Moravský Beroun
B 6 STE6907Petřivalský Marek 31:33 15 SK SKI-OB Šternberk
B 7 0556501Zatloukal Marek 33:09 14 Kopečkáři Hlubočky
B 8 0116601Adámek Oldřich 33:33 13 Liga 100 Olomouc
B 9 0157301Vích Petr 33:47 12 Olomouc
B 10 0247001Nakládal Břetislav 33:59 11 Loučany
B 11 0116501Havlík Roman 34:01 10 Liga 100 Olomouc
B 12 0476801Zemánek Petr 34:08 9 Dracy
B 13 0527401Lah Robert 34:33 8 CykloRacing
B 14 0076601Kliment Pavel 34:34 7 Šternberk
B 15 STE7200Silnoušek Jiří 34:58 6 SK SKI-OB Šternberk
B 16 0196801Hansgut Rudolf 35:31 5 Trisk Olomouc
B 17 0046501Gatial Milan 36:27 4 JTM-GA Šternberk
B 18 0036701Janošík Jiří 36:41 3 Volejbal Šternberk
B 19 0257301Dvořák Miroslav 38:11 2 Horka nad Moravou
B 20 0156801Galbavý Pavel 42:43 1 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 30:39 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0526401Matějík Petr 32:32 19 CykloRacing
C 3 0536301Jelínek Zbyněk 32:48 18 Hranice
C 4 0075801Mojzík Jaroslav 32:53 17 Šternberk
C 5 0285501Špacír Ladislav 33:05 16 Loko Břeclav
C 6 0096401Roubalík Radovan 33:43 15 Fortex Moravský Beroun
C 7 0585601Gromus Petr 34:22 14 Vivat sport
C 8 0596201Bezucha Jiří 35:03 13 0S pohyb a zdraví
C 9 0336201Dočkal Vladimír 38:38 12 Doloplazy
C 10 0616301Kozel Dušan 38:45 11 Kroměříž
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155201Vynikal Bedřich 31:51 20 Olomouc
D 2 0565401Talaš Jaromír 37:06 19 SKD Otrokovice
D 3 0355301Hejl Jan 37:37 18 Pro sport
D 4 0114501Jašek Pavel 37:47 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0114801Vaněk Jaromír 41:44 16 Liga 100 Olomouc
D 6 0365201Fančovič Marián 42:50 15 Jistota Prostějov
D 7 0385101Kovář Rostislav 43:24 14 AK Olomouc
D 8 0114701Morávek Jiří 44:46 13 Liga 100 Olomouc
D 9 0155202Kolmaš Oldřich 52:25 12 Olomouc
D 10 0274901Pikal Karel 59:51 11 KVS Náměšť na Hané
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0384001Lajčík Alois 44:58 20 AK Olomouc
E 2 0373901Tomíšek Jindřich 44:59 19 Orel Horní Moštěnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0089051Vašínová Petra 30:33 20 AK Šternberk
F 2 0218151Svobodová Zuzana 33:11 19 SKD Otrokovice
F 3 0388751Klímová Ivana 35:23 18 AK Olomouc
F 4 0119051Fritsherová Jana 36:14 17 Liga 100 Olomouc
F 5 0118951Dřímalová Martina 37:02 16 Liga 100 Olomouc
F 6 0088351Ondrušík Kateřina 37:11 15 AK Šternberk
F 7 0608551Drtilová Veronika 37:44 14 Litovel
F 8 0158651Banátová Kamila 38:42 13 Olomouc
F 9 0159251Braverová Sára 40:08 12 Olomouc
F 10 0159951Galbavá Sára 42:42 11 Olomouc
F 11 0158752Najmonová Miroslava 46:05 10 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 33:13 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 STE7159Maťátková Marcela 34:02 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 STE7352Zbraňková Magda 38:12 18 SK SKI-OB Šternberk
G 4 0117751Urbánková Helena 38:53 17 Liga 100 Olomouc
G 5 STE7054Skyvová Kristýna 39:39 16 SK SKI-OB Šternberk
G 6 STE7550Marková Eva 40:49 15 ČD Olomouc
G 7 0157551Chocholová Daniela 46:06 14 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0105551Dvořáková Eva 41:37 20 Biatlon Prostějov
H 2 0156951Peterková Pavlína 46:07 19 Olomouc
H 3 0636251Gromusová Alexandra DNF 0 Vsacan Tour Vsetín
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0000Jirka Mikuláš 7:17 20 KOB ZPV Prostějov
PM 2 VSP0007Bořánek Michal 7:19 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 OOL0800Petřivalský Nil 12:03 18 SK Haná orienteering
PM 4 OOL0203Petřivalský Bernat 12:13 17 SK Haná orienteering
PM 5 STE6600Poštulka Zdenek 12:53 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 SSU9953Janošíková Tereza 8:03 20 SK UP Olomouc
PZ 2 0080551Klimentová Ema 9:19 19 AK Šternberk
PZ 3 SSU0252Marková Ema 10:45 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE8051Vaculová Jana 12:04 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE6899Poštulková Milada 12:53 16 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 26:33 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 0097701Kovář Roman 27:32 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0158001Dokulil Zdeněk 28:14 18 Olomouc
MA 4 0108202Dvořák Pavel 28:43 17 Biatlon Prostějov
MA 5 STE8303Axman Karel 28:47 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 STE9411Skoupý Jan 28:55 15 SK SKI-OB Šternberk
MB 7 0196904Martínek Jaroslav 29:04 14 Trisk Olomouc
MA 8 0118002Lachnit Jan 29:13 13 Liga 100 Olomouc
MA 9 0118201Otrusina Jiří 29:30 12 Liga 100 Olomouc
MA 10 STE8500Zapletal Martin 30:36 11 SK Vyhlídka
MC 11 0116202Jína Pavel 30:39 10 Liga 100 Olomouc
MA 12 0457501Nový Zdeněk 30:58 9 SK K2 Prostějov
MB 13 0467301Horný Pavel 31:06 8 VHT Přerov
MB 14 0477401Haluzík Marek 31:09 7 Dracy
MA 15 0097901Zifčák Robin 31:15 6 Fortex Moravský Beroun
MA 16 0507901Polák Radek 31:17 5 TJ Tršice
MB 17 STE6501Skyva Petr 31:18 4 SK SKI-OB Šternberk
MB 18 0396801Frank Pavel 31:22 3 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 19 0277801Skopalík Zbyněk 31:30 2 KVS Náměšť na Hané
MA 20 0147502Kašpařík Tomáš 31:32 1 Přerov
MB 21 STE6907Petřivalský Marek 31:33 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 22 0517601Barabáš Jan 31:41 0 TTL Olomouc
MA 23 0157901Rašner Tomáš 31:47 0 Olomouc
MD 24 0155201Vynikal Bedřich 31:51 0 Olomouc
MA 25 0477801Rapčan Lukáš 31:54 0 Dracy
MA 26 0158102Lerch Martin 31:58 0 Olomouc
MA 27 0108001Večeřa Roman 32:02 0 Biatlon Prostějov
MA 28 0118501Krátký Tomáš 32:05 0 Liga 100 Olomouc
MA 29 0117501Fritscher Adam 32:16 0 Liga 100 Olomouc
MC 30 0526401Matějík Petr 32:32 0 CykloRacing
MA 31 STE9700Poštulka Tomáš 32:43 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 32 0158002Suchý Bronislav 32:44 0 Olomouc
MC 33 0536301Jelínek Zbyněk 32:48 0 Hranice
MC 34 0075801Mojzík Jaroslav 32:53 0 Šternberk
MA 35 0548201Chlum Michal 32:57 0 Tucet team
MC 36 0285501Špacír Ladislav 33:05 0 Loko Břeclav
MB 37 0556501Zatloukal Marek 33:09 0 Kopečkáři Hlubočky
MA 38 0158401Kučera Borek 33:10 0 Olomouc
MA 39 0118601Jedlička Miloslav 33:12 0 Liga 100 Olomouc
MA 40 0579301Tesař Ondřej 33:29 0 Mikolajice
MB 41 0116601Adámek Oldřich 33:33 0 Liga 100 Olomouc
MC 42 0096401Roubalík Radovan 33:43 0 Fortex Moravský Beroun
MB 43 0157301Vích Petr 33:47 0 Olomouc
MA 44 STE7501Marek Antonín 33:57 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 45 0247001Nakládal Břetislav 33:59 0 Loučany
MB 46 0116501Havlík Roman 34:01 0 Liga 100 Olomouc
MB 47 0476801Zemánek Petr 34:08 0 Dracy
MC 48 0585601Gromus Petr 34:22 0 Vivat sport
MB 49 0527401Lah Robert 34:33 0 CykloRacing
MB 50 0076601Kliment Pavel 34:34 0 Šternberk
MA 51 0118602Krejčí Tomáš 34:44 0 Liga 100 Olomouc
MB 52 STE7200Silnoušek Jiří 34:58 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 53 0596201Bezucha Jiří 35:03 0 0S pohyb a zdraví
MA 54 0118202Lenhart Vít 35:16 0 Liga 100 Olomouc
MB 55 0196801Hansgut Rudolf 35:31 0 Trisk Olomouc
MB 56 0046501Gatial Milan 36:27 0 JTM-GA Šternberk
MB 57 0036701Janošík Jiří 36:41 0 Volejbal Šternberk
MD 58 0565401Talaš Jaromír 37:06 0 SKD Otrokovice
MD 59 0355301Hejl Jan 37:37 0 Pro sport
MD 60 0114501Jašek Pavel 37:47 0 Liga 100 Olomouc
MB 61 0257301Dvořák Miroslav 38:11 0 Horka nad Moravou
MC 62 0336201Dočkal Vladimír 38:38 0 Doloplazy
MC 63 0616301Kozel Dušan 38:45 0 Kroměříž
MA 64 0627501Peřina Jiří 40:21 0 TJ Sokol Náklo
MD 65 0114801Vaněk Jaromír 41:44 0 Liga 100 Olomouc
MB 66 0156801Galbavý Pavel 42:43 0 Olomouc
MD 67 0365201Fančovič Marián 42:50 0 Jistota Prostějov
MD 68 0385101Kovář Rostislav 43:24 0 AK Olomouc
MD 69 0114701Morávek Jiří 44:46 0 Liga 100 Olomouc
ME 70 0384001Lajčík Alois 44:58 0 AK Olomouc
ME 71 0373901Tomíšek Jindřich 44:59 0 Orel Horní Moštěnice
MD 72 0155202Kolmaš Oldřich 52:25 0 Olomouc
MD 73 0274901Pikal Karel 59:51 0 KVS Náměšť na Hané
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0089051Vašínová Petra 30:33 20 AK Šternberk
ZF 2 0218151Svobodová Zuzana 33:11 19 SKD Otrokovice
ZG 3 0097651Delingerová Marie 33:13 18 Fortex Moravský Beroun
ZG 4 STE7159Maťátková Marcela 34:02 17 SK SKI-OB Šternberk
ZF 5 0388751Klímová Ivana 35:23 16 AK Olomouc
ZF 6 0119051Fritsherová Jana 36:14 15 Liga 100 Olomouc
ZF 7 0118951Dřímalová Martina 37:02 14 Liga 100 Olomouc
ZF 8 0088351Ondrušík Kateřina 37:11 13 AK Šternberk
ZF 9 0608551Drtilová Veronika 37:44 12 Litovel
ZG 10 STE7352Zbraňková Magda 38:12 11 SK SKI-OB Šternberk
ZF 11 0158651Banátová Kamila 38:42 10 Olomouc
ZG 12 0117751Urbánková Helena 38:53 9 Liga 100 Olomouc
ZG 13 STE7054Skyvová Kristýna 39:39 8 SK SKI-OB Šternberk
ZF 14 0159251Braverová Sára 40:08 7 Olomouc
ZG 15 STE7550Marková Eva 40:49 6 ČD Olomouc
ZH 16 0105551Dvořáková Eva 41:37 5 Biatlon Prostějov
ZF 17 0159951Galbavá Sára 42:42 4 Olomouc
ZF 18 0158752Najmonová Miroslava 46:05 3 Olomouc
ZG 19 0157551Chocholová Daniela 46:06 2 Olomouc
ZH 20 0156951Peterková Pavlína 46:07 1 Olomouc
ZH 21 0636251Gromusová Alexandra DNF 0 Vsacan Tour Vsetín
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0000Jirka Mikuláš 7:17 20 KOB ZPV Prostějov
PPM 2 VSP0007Bořánek Michal 7:19 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 SSU9953Janošíková Tereza 8:03 18 SK UP Olomouc
PPZ 4 0080551Klimentová Ema 9:19 17 AK Šternberk
PPZ 5 SSU0252Marková Ema 10:45 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 OOL0800Petřivalský Nil 12:03 15 SK Haná orienteering
PPZ 7 STE8051Vaculová Jana 12:04 14 SK SKI-OB Šternberk
PPM 8 OOL0203Petřivalský Bernat 12:13 13 SK Haná orienteering
PPM 9 STE6600Poštulka Zdenek 12:53 12 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 9 STE6899Poštulková Milada 12:53 12 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092172
Týden: 11312