Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











12.11.2022 Vlachovka

Místo Šternberk
Pořadatel
 
Start 11:00
Prezentace
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/221112_vysledky.html
 
Popis
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STH9202Uvizl Marek 52:50 20 SK Studenec
A 2 STE8303Axman Karel 56:11 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0079106Grosman Josef 60:33 18 Šternberk
A 4 STE9411Skoupý Jan 61:11 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0139401Václavík Lukáš 62:43 16 SK Vyhlídka
A 6 0148400Zich Radek 65:06 15 Přerov
A 7 0078401Macháček Petr 66:48 14 Šternberk
A 8 STE8400Zafiu Daniel 79:12 13 SK SKI-OB Šternberk
A 9 0078810Chmelo Tibor 83:42 12 Šternberk
A 10 0138301Pospíšil Tomáš 97:12 11 SK Vyhlídka
A 11 0078611Kaplánek Ota 101:44 10 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 56:17 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0157401Šnobl Martin 60:41 19 Olomouc
B 3 STE7505Pudel Jarda 61:41 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 0077404Anděl Zbyněk 62:45 17 Šternberk
B 5 0157904Zimmermann Lukáš 63:13 16 Olomouc
B 6 KSU7601Hecl Milos 64:23 15 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 7 SSU8243Král Václav 64:46 14 SK Severka Šumperk
B 8 0078001Gotwald Jan 65:23 13 Šternberk
B 9 1688100Král Tomáš 69:51 12 Chabičov
B 10 0078003Zatloukal Oldřich 70:18 11 Šternberk
B 11 STE8000Tomášek Tomáš 72:07 10 SK SKI-OB Šternberk
B 12 0078010Minář Jaroslav 75:10 9 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0076801Klimek Tomáš 63:16 20 Šternberk
C 2 0137202Sás Ladislav 70:57 19 SK Vyhlídka
C 3 0077200Vlach Daniel 71:13 18 Šternberk
C 4 STE7200Silnoušek Jiří 71:17 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 STE6901Gentric Marc 71:23 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 KSU6701Matoušek Milan 72:45 15 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
C 7 STE7100Smolka Martin 75:11 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 STE7103Mikoška Eman 79:28 13 SK SKI-OB Šternberk
C 9 STE6600Poštulka Zdenek 81:39 12 SK SKI-OB Šternberk
C 10 0497101Slavík Luděk 82:42 11 Dalov
C 11 0046501Gatial Milan 83:30 10 JTM-GA Šternberk
C 12 0136903Mareš Libor 91:03 9 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 73:42 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 STH5801Uvizl Ivan 86:46 19 SK Studenec
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 STH8665Uvizlová Martina 70:24 20 SK Studenec
F 2 STE9150Václavková Barča 81:43 19 SK SKI-OB Šternberk
F 3 0079555Mólerová Lenka 101:43 18 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097750Kavanová Vlasta 76:47 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 STE7550Marková Eva 81:16 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 STE7556Lubrichová Eva 107:51 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE7251Janků Renata 86:10 20 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STH9202Uvizl Marek 52:50 20 SK Studenec
MA 2 STE8303Axman Karel 56:11 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 STE7400Lubrich Marek 56:17 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 0079106Grosman Josef 60:33 17 Šternberk
MB 5 0157401Šnobl Martin 60:41 16 Olomouc
MA 6 STE9411Skoupý Jan 61:11 15 SK SKI-OB Šternberk
MB 7 STE7505Pudel Jarda 61:41 14 SK SKI-OB Šternberk
MA 8 0139401Václavík Lukáš 62:43 13 SK Vyhlídka
MB 9 0077404Anděl Zbyněk 62:45 12 Šternberk
MB 10 0157904Zimmermann Lukáš 63:13 11 Olomouc
MC 11 0076801Klimek Tomáš 63:16 10 Šternberk
MB 12 KSU7601Hecl Milos 64:23 9 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MB 13 SSU8243Král Václav 64:46 8 SK Severka Šumperk
MA 14 0148400Zich Radek 65:06 7 Přerov
MB 15 0078001Gotwald Jan 65:23 6 Šternberk
MA 16 0078401Macháček Petr 66:48 5 Šternberk
MB 17 1688100Král Tomáš 69:51 4 Chabičov
MB 18 0078003Zatloukal Oldřich 70:18 3 Šternberk
MC 19 0137202Sás Ladislav 70:57 2 SK Vyhlídka
MC 20 0077200Vlach Daniel 71:13 1 Šternberk
MC 21 STE7200Silnoušek Jiří 71:17 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 22 STE6901Gentric Marc 71:23 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 23 STE8000Tomášek Tomáš 72:07 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 24 KSU6701Matoušek Milan 72:45 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MD 25 STE6100Doseděl Emil 73:42 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 26 0078010Minář Jaroslav 75:10 0 Šternberk
MC 27 STE7100Smolka Martin 75:11 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 28 STE8400Zafiu Daniel 79:12 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 29 STE7103Mikoška Eman 79:28 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 30 STE6600Poštulka Zdenek 81:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 31 0497101Slavík Luděk 82:42 0 Dalov
MC 32 0046501Gatial Milan 83:30 0 JTM-GA Šternberk
MA 33 0078810Chmelo Tibor 83:42 0 Šternberk
MD 34 STH5801Uvizl Ivan 86:46 0 SK Studenec
MC 35 0136903Mareš Libor 91:03 0 SK Vyhlídka
MA 36 0138301Pospíšil Tomáš 97:12 0 SK Vyhlídka
MA 37 0078611Kaplánek Ota 101:44 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 STH8665Uvizlová Martina 70:24 20 SK Studenec
ZG 2 0097750Kavanová Vlasta 76:47 19 Fortex Moravský Beroun
ZG 3 STE7550Marková Eva 81:16 18 SK SKI-OB Šternberk
ZF 4 STE9150Václavková Barča 81:43 17 SK SKI-OB Šternberk
ZH 5 STE7251Janků Renata 86:10 16 SK SKI-OB Šternberk
ZF 6 0079555Mólerová Lenka 101:43 15 Šternberk
ZG 7 STE7556Lubrichová Eva 107:51 14 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179301
Týden: 9131