Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











25.05.2022 Fun TomasRun

Místo Řídeč
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/220525_SB_FunTomasRun.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/220525_vysledky.html
 
Popis 4. ročník Fun TomasRun

Závod připravuje Fantomas, máme se zase na co těšit!!!

Hlavní trať závodu "FunTomasRun" o délce 7 km vede po lesních cestách v krásném prostředí přírodního parku Sovinecko s převýšením 230 m.
Kratší "kondiční" trať má, kromě startu a pár metrů po startu, svou trasu zcela odlišnou od hlavní kategorie. Trasa měří 2,3 km s převýšením 65 m.

Prezentace: Řídeč, Rekreační stáj Řídeč

Parkování: DBEJTE POKYNŮ POŘADATELŮ!!! - AUTA na výjezdu z obce "na hliníku", KOLA u prezentace

A po závodě budou makrely.... mňam :-) :-) :-)
 

Náhled tratí

Show on map

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0118800Otevřel Vít 27:43 20 Liga 100 Olomouc
A 2 0079106Grosman Josef 30:43 19 Šternberk
A 3 0428600Kubánek Martin 31:00 18 TJ Sokol Šternberk
A 4 0078401Macháček Petr 31:11 17 Šternberk
A 5 0079200Dočkálek Michal 33:56 16 Šternberk
A 6 0078910Kráčmar Jiří 35:27 15 Šternberk
A 7 STE8400Zafiu Daniel 37:56 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 0078405Bielčík Miroslav 39:31 13 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 29:14 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0097501Horák Ondřej 29:59 19 Fortex Moravský Beroun
B 3 0078001Gotwald Jan 31:16 18 Šternberk
B 4 1587900Pospíšil Petr 31:21 17 Otice
B 5 1688100Král Tomáš 34:31 16 Chabičov
B 6 0077506Grygar Miroslav 35:20 15 Šternberk
B 7 STE8001Tomášek Petr 36:43 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 STE7603Kropáček Ivo 38:21 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE6501Skyva Petr 35:50 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 STE6901Gentric Marc 36:17 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 STE7200Silnoušek Jiří 37:38 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE6600Poštulka Zdenek 39:40 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 1557000Ambrozek Michal 43:43 16 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 39:45 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0115800Kosztyu Peter 44:06 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0088351Ondrušík Kateřina 33:51 20 AK Šternberk
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 34:25 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0070550Petřeková Eliška 45:37 18 Šternberk
F 4 STE0451Lubrichová Veronika 49:25 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097750Kavanová Vlasta 37:40 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 0117950Doleželová Blanka 42:36 19 Liga 100 Olomouc
G 3 0398150Sedláčková Kristina 45:40 18 TJ Granitol Moravský Beroun
G 4 STE7556Lubrichová Eva 56:13 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 10:27 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0703Kastner Vilém 10:30 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0909Matoušek Jan 10:32 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0810Kropáček Matěj 11:09 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 STE0808Tomášek Josef 11:45 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 0081200Brynda Gabriel 12:51 15 AK Šternberk
PM 7 1548900Aberle Jiří 13:53 14 Řídeč
PM 8 1548901Aberle Jan 14:02 13 Řídeč
PM 9 STE0813Dohnal Jan 15:16 12 SK SKI-OB Šternberk
PM 10 STE1400Kropáček Šimon 15:29 11 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0653Burdová Helena 10:36 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0952Gottwaldová Amálie 12:09 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 1549551Coufalová Leona 13:00 18 Řídeč
PZ 4 STE1351Zatloukalová Tereza 13:30 17 Šternberk
PZ 5 1540150Čechová Anežka 14:08 16 Řídeč
PZ 6 STE1051Tomášková Anna 15:38 15 SK SKI-OB Šternberk
PZ 7 STE0852Burdová Hana 15:39 14 SK SKI-OB Šternberk
PZ 8 1541050Vašulinová Barbora 16:14 13 Řídeč
PZ 9 1548500Lorencová Veronika 16:15 12 Řídeč
PZ 10 STE7450Glonková Martina 16:30 11 SK SKI-OB Šternberk
PZ 11 STE7651Burdová Olga 16:31 10 SK SKI-OB Šternberk
PZ 12 1540752Přikrylová Anežka 16:55 9 Řídeč
PZ 13 1540750Vyhnálková Tereza 17:43 8 Řídeč
PZ 14 1540753Myšáková Adéla 17:44 7 Řídeč
PZ 15 1540754Machová Ester 17:46 6 Řídeč
PZ 16 1540952Čechová Bedriška 18:22 5 Řídeč
PZ 17 1541051Rybarikova Lili 18:26 4 Řídeč
PZ 18 1541052Yastrubnko Serafina 20:48 3 Řídeč
PZ 19 1541053Skorobahatko Solomija 21:25 2 Řídeč
PZ 20 1541054Freis Yulia 21:27 1 Řídeč
PZ 21 1541055Koltsova Olya 22:35 0 Řídeč
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0118800Otevřel Vít 27:43 20 Liga 100 Olomouc
MB 2 STE7400Lubrich Marek 29:14 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 0097501Horák Ondřej 29:59 18 Fortex Moravský Beroun
MA 4 0079106Grosman Josef 30:43 17 Šternberk
MA 5 0428600Kubánek Martin 31:00 16 TJ Sokol Šternberk
MA 6 0078401Macháček Petr 31:11 15 Šternberk
MB 7 0078001Gotwald Jan 31:16 14 Šternberk
MB 8 1587900Pospíšil Petr 31:21 13 Otice
MA 9 0079200Dočkálek Michal 33:56 12 Šternberk
MB 10 1688100Král Tomáš 34:31 11 Chabičov
MB 11 0077506Grygar Miroslav 35:20 10 Šternberk
MA 12 0078910Kráčmar Jiří 35:27 9 Šternberk
MC 13 STE6501Skyva Petr 35:50 8 SK SKI-OB Šternberk
MC 14 STE6901Gentric Marc 36:17 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 STE8001Tomášek Petr 36:43 6 SK SKI-OB Šternberk
MC 16 STE7200Silnoušek Jiří 37:38 5 SK SKI-OB Šternberk
MA 17 STE8400Zafiu Daniel 37:56 4 SK SKI-OB Šternberk
MB 18 STE7603Kropáček Ivo 38:21 3 SK SKI-OB Šternberk
MA 19 0078405Bielčík Miroslav 39:31 2 Šternberk
MC 20 STE6600Poštulka Zdenek 39:40 1 SK SKI-OB Šternberk
MD 21 STE6100Doseděl Emil 39:45 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 22 1557000Ambrozek Michal 43:43 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 23 0115800Kosztyu Peter 44:06 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0088351Ondrušík Kateřina 33:51 20 AK Šternberk
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 34:25 19 Liga 100 Olomouc
ZG 3 0097750Kavanová Vlasta 37:40 18 Fortex Moravský Beroun
ZG 4 0117950Doleželová Blanka 42:36 17 Liga 100 Olomouc
ZF 5 0070550Petřeková Eliška 45:37 16 Šternberk
ZG 6 0398150Sedláčková Kristina 45:40 15 TJ Granitol Moravský Beroun
ZF 7 STE0451Lubrichová Veronika 49:25 14 SK SKI-OB Šternberk
ZG 8 STE7556Lubrichová Eva 56:13 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 10:27 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0703Kastner Vilém 10:30 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0909Matoušek Jan 10:32 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0653Burdová Helena 10:36 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 STE0810Kropáček Matěj 11:09 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0808Tomášek Josef 11:45 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 STE0952Gottwaldová Amálie 12:09 14 SK SKI-OB Šternberk
PPM 8 0081200Brynda Gabriel 12:51 13 AK Šternberk
PPZ 9 1549551Coufalová Leona 13:00 12 Řídeč
PPZ 10 STE1351Zatloukalová Tereza 13:30 11 Šternberk
PPM 11 1548900Aberle Jiří 13:53 10 Řídeč
PPM 12 1548901Aberle Jan 14:02 9 Řídeč
PPZ 13 1540150Čechová Anežka 14:08 8 Řídeč
PPM 14 STE0813Dohnal Jan 15:16 7 SK SKI-OB Šternberk
PPM 15 STE1400Kropáček Šimon 15:29 6 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 16 STE1051Tomášková Anna 15:38 5 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 17 STE0852Burdová Hana 15:39 4 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 18 1541050Vašulinová Barbora 16:14 3 Řídeč
PPZ 19 1548500Lorencová Veronika 16:15 2 Řídeč
PPZ 20 STE7450Glonková Martina 16:30 1 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 21 STE7651Burdová Olga 16:31 0 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 22 1540752Přikrylová Anežka 16:55 0 Řídeč
PPZ 23 1540750Vyhnálková Tereza 17:43 0 Řídeč
PPZ 24 1540753Myšáková Adéla 17:44 0 Řídeč
PPZ 25 1540754Machová Ester 17:46 0 Řídeč
PPZ 26 1540952Čechová Bedriška 18:22 0 Řídeč
PPZ 27 1541051Rybarikova Lili 18:26 0 Řídeč
PPZ 28 1541052Yastrubnko Serafina 20:48 0 Řídeč
PPZ 29 1541053Skorobahatko Solomija 21:25 0 Řídeč
PPZ 30 1541054Freis Yulia 21:27 0 Řídeč
PPZ 31 1541055Koltsova Olya 22:35 0 Řídeč

Počet přístupů
Celkem: 1179242
Týden: 9155