Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











09.10.2022 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 9:45 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/
 
Výsledky https://skvyhlidka.cz/soubory/V%C3%BDsledkov%C3%A1%20listina_PODZIMN%C3%8D%20KIOSK%202022_2022-10-10_09-53-34.pdf
 
Popis 50. ročník Podzimní Kiosk

Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C,D) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0380300Hroch Michal 26:57 20 AK Olomouc
A 2 0118801Krejčí Zdeněk 28:30 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0138400Šindler Jan 28:39 18 SK Vyhlídka
A 4 0158704Kobelka Michal 28:55 17 Olomouc
A 5 1678700Vašut Jakub 30:11 16 Dolany
A 6 0078401Macháček Petr 30:33 15 Šternberk
A 7 0079106Grosman Josef 30:43 14 Šternberk
A 8 0080300Nesvadba Tomáš Oldřich 30:59 13 AK Šternberk
A 9 0078410Német Ladislav 36:35 12 Šternberk
A 10 0078810Chmelo Tibor 36:40 11 Šternberk
A 11 0078611Kaplánek Ota 37:21 10 Šternberk
A 12 0078405Bielčík Miroslav 38:23 9 Šternberk
A 13 0079555Mólerová Lenka 40:48 8 Šternberk
A 14 0138301Pospíšil Tomáš 41:48 7 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 27:52 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0078006Lukáš Matěj 30:21 19 Šternberk
B 3 0078110Fišer Michal 30:46 18 Šternberk
B 4 0897600Kuchař Jan 30:47 17 SDH Vojnice
B 5 0077404Anděl Zbyněk 30:57 16 Šternberk
B 6 0607700Chmela Jan 31:50 15 Litovel
B 7 0157904Zimmermann Lukáš 31:58 14 Olomouc
B 8 0117400Škarabela Michal 32:43 13 Liga 100 Olomouc
B 9 0117501Fritscher Adam 32:59 12 Liga 100 Olomouc
B 10 1688100Král Tomáš 33:52 11 Chabičov
B 11 0077506Grygar Miroslav 34:33 10 Šternberk
B 12 0898000Protivánek Jindřich 34:50 9 SDH Vojnice
B 13 KRN7800Hrouza Michal 36:04 8 KOS TJ Lokomotiva Krnov
B 14 0157300Hroch Zbyněk 37:28 7 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0207204Štěpán Marek 28:49 20 TJ Sokol Týn n.B.
C 2 0156910Zaoral Jiří 30:17 19 Olomouc
C 3 0076801Klimek Tomáš 31:06 18 Šternberk
C 4 0156600Sontaq Ivo 33:33 17 Olomouc
C 5 STE6901Gentric Marc 35:06 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 STE7200Silnoušek Jiří 35:45 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0156800Vodička Jan 36:47 14 Olomouc
C 8 0156810Robenek Michal 39:24 13 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0116202Jína Pavel 32:45 20 Liga 100 Olomouc
D 2 STE6100Doseděl Emil 36:44 19 SK SKI-OB Šternberk
D 3 0305901Novotný Milan 39:10 18 Prostějov
D 4 0396000Juřena Milan 39:31 17 TJ Granitol Moravský Beroun
D 5 0115800Kosztyu Peter 41:48 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0154901Podešva Pavel 18:44 20 Olomouc
E 2 0155203Dedek Vlastimil 20:24 19 Olomouc
E 3 0114801Vaněk Jaromír 21:51 18 Liga 100 Olomouc
E 4 0994501Vodička Jan 25:40 17 MK Radslavice
E 5 0115201Fančovič Marián 29:37 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0088351Ondrušík Kateřina 15:25 20 AK Šternberk
F 2 0078451Mrvková Michaela 19:29 19 Šternberk
F 3 0079555Mólerová Lenka 19:52 18 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097750Kavanová Vlasta 17:14 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 0117950Doleželová Blanka 18:24 19 Liga 100 Olomouc
G 3 0118250Kolmašová Lucie 18:34 18 Liga 100 Olomouc
G 4 0117351Nečesaná Markéta 21:52 17 Liga 100 Olomouc
G 5 STE7556Lubrichová Eva 23:30 16 SK SKI-OB Šternberk
G 6 STE7450Glonková Martina 24:10 15 SK SKI-OB Šternberk
G 7 0078160Vyroubalová Zuzana 24:24 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0157150Kosková Simona 18:44 20 Olomouc
H 2 0116651Písková Ludmila 19:24 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0080700Nesvadba Dan 14:29 20 AK Šternberk
PM 2 0080900Móler Petr 16:32 19 AK Šternberk
PM 3 STE0811Máčala Antonín 18:24 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 1681000Král Roman 19:09 17 Chabičov
PM 5 STE1401Jiráček Ondřej 21:31 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE0813Dohnal Jan 22:46 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE1351Zatloukalová Tereza 19:59 20 Šternberk
PZ 2 KRN1152Hrouzová Nikola 22:49 19 KOS TJ Lokomotiva Krnov
PZ 3 0131350Doležalová Anežka 22:58 18 SK Vyhlídka
PZ 4 0080552Mólerová Natálie 23:04 17 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0380300Hroch Michal 26:57 20 AK Olomouc
MB 2 STE7400Lubrich Marek 27:52 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0118801Krejčí Zdeněk 28:30 18 Liga 100 Olomouc
MA 4 0138400Šindler Jan 28:39 17 SK Vyhlídka
MC 5 0207204Štěpán Marek 28:49 16 TJ Sokol Týn n.B.
MA 6 0158704Kobelka Michal 28:55 15 Olomouc
MA 7 1678700Vašut Jakub 30:11 14 Dolany
MC 8 0156910Zaoral Jiří 30:17 13 Olomouc
MB 9 0078006Lukáš Matěj 30:21 12 Šternberk
MA 10 0078401Macháček Petr 30:33 11 Šternberk
MA 11 0079106Grosman Josef 30:43 10 Šternberk
MB 12 0078110Fišer Michal 30:46 9 Šternberk
MB 13 0897600Kuchař Jan 30:47 8 SDH Vojnice
MB 14 0077404Anděl Zbyněk 30:57 7 Šternberk
MA 15 0080300Nesvadba Tomáš Oldřich 30:59 6 AK Šternberk
MC 16 0076801Klimek Tomáš 31:06 5 Šternberk
MB 17 0607700Chmela Jan 31:50 4 Litovel
MB 18 0157904Zimmermann Lukáš 31:58 3 Olomouc
MB 19 0117400Škarabela Michal 32:43 2 Liga 100 Olomouc
MD 20 0116202Jína Pavel 32:45 1 Liga 100 Olomouc
MB 21 0117501Fritscher Adam 32:59 0 Liga 100 Olomouc
MC 22 0156600Sontaq Ivo 33:33 0 Olomouc
MB 23 1688100Král Tomáš 33:52 0 Chabičov
MB 24 0077506Grygar Miroslav 34:33 0 Šternberk
MB 25 0898000Protivánek Jindřich 34:50 0 SDH Vojnice
MC 26 STE6901Gentric Marc 35:06 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 27 STE7200Silnoušek Jiří 35:45 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 28 KRN7800Hrouza Michal 36:04 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
MA 29 0078410Német Ladislav 36:35 0 Šternberk
MA 30 0078810Chmelo Tibor 36:40 0 Šternberk
MD 31 STE6100Doseděl Emil 36:44 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 32 0156800Vodička Jan 36:47 0 Olomouc
MA 33 0078611Kaplánek Ota 37:21 0 Šternberk
MB 34 0157300Hroch Zbyněk 37:28 0 Olomouc
MA 35 0078405Bielčík Miroslav 38:23 0 Šternberk
MD 36 0305901Novotný Milan 39:10 0 Prostějov
MC 37 0156810Robenek Michal 39:24 0 Olomouc
MD 38 0396000Juřena Milan 39:31 0 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 39 0079555Mólerová Lenka 40:48 0 Šternberk
MD 40 0115800Kosztyu Peter 41:48 0 Liga 100 Olomouc
MA 40 0138301Pospíšil Tomáš 41:48 0 SK Vyhlídka
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0088351Ondrušík Kateřina 15:25 20 AK Šternberk
ZG 2 0097750Kavanová Vlasta 17:14 19 Fortex Moravský Beroun
ZG 3 0117950Doleželová Blanka 18:24 18 Liga 100 Olomouc
ZG 4 0118250Kolmašová Lucie 18:34 17 Liga 100 Olomouc
ZH 5 0157150Kosková Simona 18:44 16 Olomouc
ZH 6 0116651Písková Ludmila 19:24 15 Liga 100 Olomouc
ZF 7 0078451Mrvková Michaela 19:29 14 Šternberk
ZF 8 0079555Mólerová Lenka 19:52 13 Šternberk
ZG 9 0117351Nečesaná Markéta 21:52 12 Liga 100 Olomouc
ZG 10 STE7556Lubrichová Eva 23:30 11 SK SKI-OB Šternberk
ZG 11 STE7450Glonková Martina 24:10 10 SK SKI-OB Šternberk
ZG 12 0078160Vyroubalová Zuzana 24:24 9 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0080700Nesvadba Dan 14:29 20 AK Šternberk
PPM 2 0080900Móler Petr 16:32 19 AK Šternberk
PPM 3 STE0811Máčala Antonín 18:24 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 1681000Král Roman 19:09 17 Chabičov
PPZ 5 STE1351Zatloukalová Tereza 19:59 16 Šternberk
PPM 6 STE1401Jiráček Ondřej 21:31 15 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 STE0813Dohnal Jan 22:46 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 KRN1152Hrouzová Nikola 22:49 13 KOS TJ Lokomotiva Krnov
PPZ 9 0131350Doležalová Anežka 22:58 12 SK Vyhlídka
PPZ 10 0080552Mólerová Natálie 23:04 11 AK Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179321
Týden: 9124