Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











02.07.2021 Jarní LETNÍ Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 16:45 - 17:45
 
Kontakt Laďa Sás
E-mail l.sas@seznam.cz t
WWW https://skvyhlidka.cz/?file=akce
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210702_vysledky.pdf
 
Popis 49. ročník Jarní Letní Kiosk

Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C,D) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk
Informace k závodu - viz propozice

Závod se nepočítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje.
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0078401Macháček Petr 30:53 20 Šternberk
A 2 0138400Šindler Jan 31:14 19 SK Vyhlídka
A 3 0139401Václavík Lukáš 31:15 18 SK Vyhlídka
A 4 0078505Slavík Pavel 37:14 17 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 27:39 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0078006Lukáš Matěj 28:57 19 Šternberk
B 3 0078001Gotwald Jan 31:09 18 Šternberk
B 4 1547300Janík Michal 31:30 17 Řídeč
B 5 STE7200Silnoušek Jiří 35:30 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0396801Frank Pavel 31:36 20 TJ Granitol Moravský Beroun
C 2 1557000Ambrozek Michal 39:14 19 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 35:13 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0115901Barbořák Bohuš 37:36 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0516000Kovařík Oldřich 38:54 18 TTL Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114801Vaněk Jaromír 21:47 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 STH8451Uvizlová Radka 16:34 20 SK Studenec
F 2 STE0451Lubrichová Veronika 18:56 19 SK SKI-OB Šternberk
F 3 1579550Cepníková Irena 22:01 18 MAS Šternbersko
F 4 0079650Křípalová Kristýna 23:31 17 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0078051Gottwaldová Petra 19:50 20 Šternberk
G 2 1577550Kapková Katka 21:20 19 MAS Šternbersko
G 3 0078052Tomášková Veronika 22:13 18 Šternberk
G 4 STE7556Lubrichová Eva 22:45 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 15:12 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 0081300Slinták Josef 16:38 19 AK Šternberk
PM 3 0071300Slavík Vojtěch 18:48 18 Šternberk
PM 4 0070700Kastner Vilém 20:14 17 Šternberk
PM 5 STE1400Kropáček Šimon 28:52 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0952Gottwaldová Amálie 18:55 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 19:24 19 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MB 1 STE7400Lubrich Marek 27:39 20 SK SKI-OB Šternberk
MB 2 0078006Lukáš Matěj 28:57 19 Šternberk
MA 3 0078401Macháček Petr 30:53 18 Šternberk
MB 4 0078001Gotwald Jan 31:09 17 Šternberk
MA 5 0138400Šindler Jan 31:14 16 SK Vyhlídka
MA 6 0139401Václavík Lukáš 31:15 15 SK Vyhlídka
MB 7 1547300Janík Michal 31:30 14 Řídeč
MC 8 0396801Frank Pavel 31:36 13 TJ Granitol Moravský Beroun
MD 9 STE6100Doseděl Emil 35:13 12 SK SKI-OB Šternberk
MB 10 STE7200Silnoušek Jiří 35:30 11 SK SKI-OB Šternberk
MA 11 0078505Slavík Pavel 37:14 10 Šternberk
MD 12 0115901Barbořák Bohuš 37:36 9 Liga 100 Olomouc
MD 13 0516000Kovařík Oldřich 38:54 8 TTL Olomouc
MC 14 1557000Ambrozek Michal 39:14 7 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 STH8451Uvizlová Radka 16:34 20 SK Studenec
ZF 2 STE0451Lubrichová Veronika 18:56 19 SK SKI-OB Šternberk
ZG 3 0078051Gottwaldová Petra 19:50 18 Šternberk
ZG 4 1577550Kapková Katka 21:20 17 MAS Šternbersko
ZF 5 1579550Cepníková Irena 22:01 16 MAS Šternbersko
ZG 6 0078052Tomášková Veronika 22:13 15 Šternberk
ZG 7 STE7556Lubrichová Eva 22:45 14 SK SKI-OB Šternberk
ZF 8 0079650Křípalová Kristýna 23:31 13 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 15:12 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 0081300Slinták Josef 16:38 19 AK Šternberk
PPM 3 0071300Slavík Vojtěch 18:48 18 Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 18:55 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 0080950Slintáková Karolína 19:24 16 AK Šternberk
PPM 6 0070700Kastner Vilém 20:14 15 Šternberk
PPM 7 STE1400Kropáček Šimon 28:52 14 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019056
Týden: 12834