Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











13.11.2021 Vlachovka

Místo Šternberk
Pořadatel
 
Start 11:00
Prezentace
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/211113_vysledky_Vlachovka.html
 
Popis 44. ročník Vlachovky

Legendární závod Vlachovka prověří fyzičku i psychickou odolnost všech borců a borkyň.

V roce 2015 zaběhl Vojta Král nový traťový rekord, který má hodnotu 48 minut a 40 vteřin. Za kolik běháš Ty?

Prezentace jako vždy u Vlachů, start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde. Jak bude trať vypadat letos se uvidí až v době závodu - víc pasek snad už ani nemůže být. :( :( :(
Pozor: připravena je pouze "velká" Vlachovka!!!
Dobrá zpráva pro ty, co nepoběží: povzbuzující diváci jsou na trati vítáni v jakémkoliv množství!!!


SOBOTA 13.11.2021
SRAZ a prezentace na STARÉM STARTU do 10:45 h.
Měření času bude elektronické pomocí systému Sportident. Prosíme ty z vás, kteří mají své čipy, aby je vzali s sebou!
Startovné 50 Kč
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STH9202Uvizl Marek 50:28 20 SK Studenec
A 2 STE0208Doležal Matyáš 53:29 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 STE8303Axman Karel 55:47 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 SSU8243Král Václav 60:05 17 SK Severka Šumperk
A 5 0078510Fiala Lukáš 60:15 16 Šternberk
A 6 0080100Janošík Adam 61:01 15 AK Šternberk
A 7 0078401Macháček Petr 62:17 14 Šternberk
A 8 0080300Nesvadba Tomáš Oldřich 62:55 13 AK Šternberk
A 9 STE8500Zapletal Martin 63:28 12 SK SKI-OB Šternberk
A 10 0079106Grosman Josef 63:35 11 Šternberk
A 11 0428600Kubánek Martin 64:27 10 TJ Sokol Šternberk
A 12 STE9700Poštulka Tomáš 65:50 9 SK SKI-OB Šternberk
A 13 STE9202Doležel Ondřej 66:01 8 SK SKI-OB Šternberk
A 14 KSU0502Tomanek Lukáš 66:03 7 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 1667500Pleticha Richard 56:00 20 Kadaň
B 2 KSU7410Tomanek Daniel 57:52 19 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 3 STE7400Lubrich Marek 57:57 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE7505Pudel Jarda 61:26 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0157401Šnobl Martin 61:48 16 Olomouc
B 6 0077600Studenovský Ondřej 62:29 15 Šternberk
B 7 0078001Gotwald Jan 63:15 14 Šternberk
B 8 0077404Anděl Zbyněk 63:44 13 Šternberk
B 9 STE7504Matoušek Jiří 64:38 12 SK SKI-OB Šternberk
B 10 0157500Vymazal Petr 65:43 11 Olomouc
B 11 0087202Sás Ladislav 66:34 10 AK Šternberk
B 12 0078003Zatloukal Oldřich 67:06 9 Šternberk
B 13 STE7607Fendrych Michal 71:12 8 SK SKI-OB Šternberk
B 14 STE8000Tomášek Tomáš 73:14 7 SK SKI-OB Šternberk
B 15 0077300Bartoněk Marek 73:51 6 Šternberk
B 16 0078100Král Tomáš 74:44 5 Šternberk
B 17 STE7200Silnoušek Jiří 76:55 4 SK SKI-OB Šternberk
B 18 0078005Palica Michal 79:10 3 Šternberk
B 19 0077502Pařenica Jaroslav 86:45 2 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0157001Kňáva Martin 57:55 20 Olomouc
C 2 0076801Klimek Tomáš 62:27 19 Šternberk
C 3 STE7100Smolka Martin 65:20 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE7102Janků Marek 66:16 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 0076701Vlach Daniel 72:07 16 Šternberk
C 6 STE6901Gentric Marc 72:21 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0136903Mareš Libor 80:57 14 SK Vyhlídka
C 8 0497101Slavík Luděk 81:47 13 Dalov
C 9 STE6600Poštulka Zdenek 90:24 12 SK SKI-OB Šternberk
C 10 STE7103Mikoška Eman 90:39 11 SK SKI-OB Šternberk
C 11 1557000Ambrozek Michal 95:08 10 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 69:55 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 STE5809Václavek Tomáš 71:10 19 SK SKI-OB Šternberk
D 3 STH5801Uvizl Ivan 79:44 18 SK Studenec
D 4 0056102Šnýdr Záboj 85:42 17 KUBOJ Šternberk
D 5 0115901Barbořák Bohuš 101:13 16 Liga 100 Olomouc
D 6 0056101Adamík Jiří 101:40 15 KUBOJ Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114801Vaněk Jaromír 101:00 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0088351Ondrušík Kateřina 71:33 20 AK Šternberk
F 2 0118955Vaclavkova Jana 72:03 19 Liga 100 Olomouc
F 3 STH8451Uvizlová Radka 72:34 18 SK Studenec
F 4 STE9150Václavková Barča 74:48 17 SK SKI-OB Šternberk
F 5 SJC8665Uvizlová Martina 78:03 16 TJ Sportcentrum Jičín
F 6 STE0451Lubrichová Veronika 79:16 15 SK SKI-OB Šternberk
F 7 0079153Peřinová Barbora 80:00 14 Šternberk
F 8 1579550Cepníková Irena 103:26 13 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 66:41 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 STE7951Matoušková Jana 75:01 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 STE7550Marková Eva 84:32 18 SK SKI-OB Šternberk
G 4 1577550Kapková Katka 101:02 17 MAS Šternbersko
G 5 STE7556Lubrichová Eva 101:09 16 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STH9202Uvizl Marek 50:28 20 SK Studenec
MA 2 STE0208Doležal Matyáš 53:29 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 STE8303Axman Karel 55:47 18 SK SKI-OB Šternberk
MB 4 1667500Pleticha Richard 56:00 17 Kadaň
MB 5 KSU7410Tomanek Daniel 57:52 16 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MC 6 0157001Kňáva Martin 57:55 15 Olomouc
MB 7 STE7400Lubrich Marek 57:57 14 SK SKI-OB Šternberk
MA 8 SSU8243Král Václav 60:05 13 SK Severka Šumperk
MA 9 0078510Fiala Lukáš 60:15 12 Šternberk
MA 10 0080100Janošík Adam 61:01 11 AK Šternberk
MB 11 STE7505Pudel Jarda 61:26 10 SK SKI-OB Šternberk
MB 12 0157401Šnobl Martin 61:48 9 Olomouc
MA 13 0078401Macháček Petr 62:17 8 Šternberk
MC 14 0076801Klimek Tomáš 62:27 7 Šternberk
MB 15 0077600Studenovský Ondřej 62:29 6 Šternberk
MA 16 0080300Nesvadba Tomáš Oldřich 62:55 5 AK Šternberk
MB 17 0078001Gotwald Jan 63:15 4 Šternberk
MA 18 STE8500Zapletal Martin 63:28 3 SK SKI-OB Šternberk
MA 19 0079106Grosman Josef 63:35 2 Šternberk
MB 20 0077404Anděl Zbyněk 63:44 1 Šternberk
MA 21 0428600Kubánek Martin 64:27 0 TJ Sokol Šternberk
MB 22 STE7504Matoušek Jiří 64:38 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 23 STE7100Smolka Martin 65:20 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 24 0157500Vymazal Petr 65:43 0 Olomouc
MA 25 STE9700Poštulka Tomáš 65:50 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 26 STE9202Doležel Ondřej 66:01 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 27 KSU0502Tomanek Lukáš 66:03 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MC 28 STE7102Janků Marek 66:16 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 29 0087202Sás Ladislav 66:34 0 AK Šternberk
MB 30 0078003Zatloukal Oldřich 67:06 0 Šternberk
MD 31 STE6100Doseděl Emil 69:55 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 32 STE5809Václavek Tomáš 71:10 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 33 STE7607Fendrych Michal 71:12 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 34 0076701Vlach Daniel 72:07 0 Šternberk
MC 35 STE6901Gentric Marc 72:21 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 36 STE8000Tomášek Tomáš 73:14 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 37 0077300Bartoněk Marek 73:51 0 Šternberk
MB 38 0078100Král Tomáš 74:44 0 Šternberk
MB 39 STE7200Silnoušek Jiří 76:55 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 40 0078005Palica Michal 79:10 0 Šternberk
MD 41 STH5801Uvizl Ivan 79:44 0 SK Studenec
MC 42 0136903Mareš Libor 80:57 0 SK Vyhlídka
MC 43 0497101Slavík Luděk 81:47 0 Dalov
MD 44 0056102Šnýdr Záboj 85:42 0 KUBOJ Šternberk
MB 45 0077502Pařenica Jaroslav 86:45 0 Šternberk
MC 46 STE6600Poštulka Zdenek 90:24 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 47 STE7103Mikoška Eman 90:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 48 1557000Ambrozek Michal 95:08 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
ME 49 0114801Vaněk Jaromír 101:00 0 Liga 100 Olomouc
MD 50 0115901Barbořák Bohuš 101:13 0 Liga 100 Olomouc
MD 51 0056101Adamík Jiří 101:40 0 KUBOJ Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0097651Delingerová Marie 66:41 20 Fortex Moravský Beroun
ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 71:33 19 AK Šternberk
ZF 3 0118955Vaclavkova Jana 72:03 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 STH8451Uvizlová Radka 72:34 17 SK Studenec
ZF 5 STE9150Václavková Barča 74:48 16 SK SKI-OB Šternberk
ZG 6 STE7951Matoušková Jana 75:01 15 SK SKI-OB Šternberk
ZF 7 SJC8665Uvizlová Martina 78:03 14 TJ Sportcentrum Jičín
ZF 8 STE0451Lubrichová Veronika 79:16 13 SK SKI-OB Šternberk
ZF 9 0079153Peřinová Barbora 80:00 12 Šternberk
ZG 10 STE7550Marková Eva 84:32 11 SK SKI-OB Šternberk
ZG 11 1577550Kapková Katka 101:02 10 MAS Šternbersko
ZG 12 STE7556Lubrichová Eva 101:09 9 SK SKI-OB Šternberk
ZF 13 1579550Cepníková Irena 103:26 8 MAS Šternbersko

Počet přístupů
Celkem: 1019126
Týden: 12771